2024. Május 09. - 03:50:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Parrre - Return of the Fatboy  (Megtekintve 13753 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 10. - 20:52:33
Válasz #30
Nem elérhető

parrre


Nah....

Megvagyok, nem tüntem el. A múlt héten megvolt a 4 edzésnap, semmi különleges nem volt. A derekam lassan helyrejött (?) úgyhogy el tudtam kezdeni nagyobb súlyokkal nyomkodni. Sokat nyújtottam, és talán ez segített a legtöbbet. Azon filózok, hogy veszek itthonra egy bordásfalat, fölrakom a falra a pincében és azon szanaszét lehet nyújtani mindent.


2009. Október 12. - 21:47:29
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


Stét

Megvolt a mai nap, mell, tricepsz, has. Úgy ahogy eddig, csak annyi változássalhogy 30 fokos padon kezdtem a fekvenyomást, utána egyenes padon, aztán szüken nyomás és csigás lenyomás tricepszre.
A has 50 hasprés és 30 lábemelés eléggé kikészített  :-/]

Viszont a másfél hónaps státuszriport :

          Szept. 1.          Okt  12.
Mell:   130 cm           125 cm         
has:    123 cm           112 cm             
kar:  48,3/48 cm      47/47 cm
comb: 77 / 76 cm     72/71.5 cm
súly:    141,5 kg         125 kg

A (könnyebbik)fele megvan. Innentől jön a  :-)-

stay tuned

2009. Október 12. - 22:04:31
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Stét

Megvolt a mai nap, mell, tricepsz, has. Úgy ahogy eddig, csak annyi változássalhogy 30 fokos padon kezdtem a fekvenyomást, utána egyenes padon, aztán szüken nyomás és csigás lenyomás tricepszre.
A has 50 hasprés és 30 lábemelés eléggé kikészített  :-/]

Viszont a másfél hónaps státuszriport :

          Szept. 1.          Okt  12.
Mell:   130 cm           125 cm         
has:    123 cm           112 cm             
kar:  48,3/48 cm      47/47 cm
comb: 77 / 76 cm     72/71.5 cm
súly:    141,5 kg         125 kg

A (könnyebbik)fele megvan. Innentől jön a  :-)-

stay tuned


Haladsz Papa, haladsz  @:-)

2009. Október 12. - 22:29:23
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 19. - 22:14:38
Válasz #34
Nem elérhető

parrre


Továbbra is haladok a Lenini úton, ezen a héten indul az aerob.
A mai mell-tricepsz mellett 50 hasprés, 50 lábemelés és 40 perc elliptikus baszkera taposása idétlenül  (  ***))) c. gyakorlatot végeztem.
Egyelőre a heti 3x40 perc az aerob, aztán később a fogyás függvényében majd emeljük. (  =/+' )
Most már majdnem minden megvan, 1 kicsi gond figyelt be, a ruszlit olyannyira megutáltam, hogy néha rémálmaim vannak...  jön az embernagyságú ecetes hal és belemászik a számba  :----

Most jól elmegyek tojásfehérjerudat venni. Egy hónap mulva majd megírom a tojásfehérjés álmaimat is.  :o :o :o
Ja és jövő héttől Mitotropin ! ( már teljesen ki vagyok váncsi !)

na  {-)

2009. November 04. - 21:24:46
Válasz #35
Nem elérhető

parrre


Gyors státuszriport, kinlódok, közben az orvosok ki akarnak nyírni.  :-/--
Pingponglabdányi daganat a pofámban, ömlik belőle a genny, a fogorvos elqrta, nemkicsit nagyon.
Másik fogorvoshoz el, "saaaaajnos nem tudunk mit tenni vele, mert be van gyulladva, egyél antibiotikumot" ....
Az antibiotikum meg a fájdalomcsillapító viszont kissé kinyírta a belemet, leginkább csak fetrengeni tudok. (a fogam se lett sokkal jobb)
Holnap fogorvos újra, megmondom hogy CSINÁLJON valamit, vagy húzza ki, vagy mittudomén, de többet nem szeretnék a dologgal foglalkozni. A hócipőm televan valük .... ˝=/

2009. November 04. - 21:28:00
Válasz #36
Nem elérhető

csaba.r


A fogorvosok szemetek úúútálom őket én is az eggyetlen orvos akitől parázok.
Benyelhetél valami fasza fertőzést, remélem nem fekélyest, mert bátyámnak az volt.
Jobbulást.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 23. - 21:59:06
Válasz #37
Nem elérhető

parrre


'stét

Na.. intenzív fogorvoshoz járkálások (már van egy inplantom, ami nem fáj  ****) ) és egyebek között azért néha edzek is.
3 dologban változtattam:
1.,  Mivel a ch bevitelem gyakorlatilag sztohasztikusan nullához konvergál  8-) ezért a nagy súlyokat teljesen elhagytam, minden gyakorlatot úgy csinálok hogy 4-5 sorozatot 20-as ismétlésszámmal. ( A pumpálás viszonylag jól megy ch nélkül is) a mai nap ebből kifolyólag
fekvenyomás 80kg x 20 x 5  - a negyedik, ötödik sorozat végén  [:-o]
csigán lenyomás 35kg x 20 x4
bicepsz francia 35kg x 20 x 4
beforgatós 10 kg x 20 x4
tolódzkodás 20x4 
Ez az a módszer most nagyon bejött. Nagyon pumpál, és nagyon jól esik.  =/+'

2.,   Mitotropin. Egyelőre nincs túl sok infóm ( 2 hét ) az első pár napon olyan hatása volt mint 10 szem spirónak, utána semmi. De szerintem teszi a dolgát szépen. A mérleg szerint nem sokat fogytam ( -2 kg / 3hét ) de centiben és tükörben látszik. Néha olyan izomrostocskák  8-) bukkannak ki a zsírhegyek alól, amikről már teljesen megfeledkeztem, hogy léteznek.  :-O

3., A kardió 4 x 45 perc, jövő héttől megpróbálom 5 x 45-re emelni.  ***))

Viszonlá  o--O

2009. December 18. - 00:52:16
Válasz #38
Nem elérhető

parrre



Ismét egy nem túl részletes státuszriport:
Ünnepek idejére szünet. 123 kilóval kezdem a bejgli-sültmalac-forraltbor időszakot, remélem 130 fölé nem kerülök újévig.
Újév után aztán megint mehet ...... minden tovább. 
Romszálkás leszek 2010-ben ha bele dögök is !  ***))  ***))))

2010. Március 17. - 12:54:51
Válasz #39
Nem elérhető

parrre


Húú baaaaa   dec 18-óta semmi  **:))))*


Nos a beígért "rom szálka"-nak az első fele teljesült. (rom)  multkor jól összetört alattam egy elvileg 150, gyakorlatilag 125-sem kilót elbíró ellipszistréner  :-Đ
Nem voltam az a csúcs boldog tőle. Nem baj, vettem egy futópadot otthonra, (elvileg 150 kilót bír  !+"% )  ugyhogy éjjel nappal kardió  ***))

Asszem igaznak tűnik a mondás hogy : "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat közt nincs semmi különbség. Gyakorlatilag van."


2010. Március 17. - 17:03:18
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!