2024. Május 08. - 23:02:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 91121 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 13. - 23:26:54
Válasz #405
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 16. - 16:16:28
Válasz #406
Nem elérhető

hopika


Élek még...épphogy...
Majd mesélek.
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 16. - 19:06:05
Válasz #407
Nem elérhető

hopika


Nah...egy pár napig nem voltam.
Év vége-káosz-területbejárások-utazás hegyek-fájdalom...nagyjából ezzel lehetne jellemezni az eltelt napokat.
Holnap,ha szerencsém van és meg bírok mozdulni,akkor edzek egyet.
Reggel megyek az orvoshoz előjegyeztetni magam CT-re,mert napról napra szarabb a helyzet.Ma reggel(hajnalban) 2x is le kellett térdelnem a kád előtt "imádkozni",mielőtt bele tudtam volna egyáltalán lépni...Utána lassan szolid nyüszítés és könnyezés közepette már "simán" lezuhanyoztam...Kezdek nagyon kilenni és ez már nagyon valószínű,hogy sérv lesz.
A legszarabb,hogy legalább vasárnapig muszáj "lábon maradnom",mivel szombat este musical előadás,ahol főszereplő vagyok és nincs "B"-terv.Ha nem tudom megcsinálni,akkor a kukába kerül 20-30 ember munkája...Szar ügy...
Na nem sírok tovább-nem erről szól a fórum.Küzdök és reménykedek,hogy nem kell vágni.
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 16. - 19:17:44
Válasz #408
Nem elérhető

Kicsibors


Nem hangzik túl jól...  :-\
Jobbulást kívánok, sajnos mást nem tehetek! Kitartás! :(

2009. December 17. - 10:30:50
Válasz #409
Nem elérhető

God Vazzeg


Nah...egy pár napig nem voltam.
Év vége-káosz-területbejárások-utazás hegyek-fájdalom...nagyjából ezzel lehetne jellemezni az eltelt napokat.
Holnap,ha szerencsém van és meg bírok mozdulni,akkor edzek egyet.
Reggel megyek az orvoshoz előjegyeztetni magam CT-re,mert napról napra szarabb a helyzet.Ma reggel(hajnalban) 2x is le kellett térdelnem a kád előtt "imádkozni",mielőtt bele tudtam volna egyáltalán lépni...Utána lassan szolid nyüszítés és könnyezés közepette már "simán" lezuhanyoztam...Kezdek nagyon kilenni és ez már nagyon valószínű,hogy sérv lesz.
A legszarabb,hogy legalább vasárnapig muszáj "lábon maradnom",mivel szombat este musical előadás,ahol főszereplő vagyok és nincs "B"-terv.Ha nem tudom megcsinálni,akkor a kukába kerül 20-30 ember munkája...Szar ügy...
Na nem sírok tovább-nem erről szól a fórum.Küzdök és reménykedek,hogy nem kell vágni.
Csókolom!

Szarul hangzik, kitartást Főnök! Legalább a röntgen után tudsz majd valami biztosat, és aszerint tudsz tovább menni. Én is derékfájós vagyok, de azért nem ennyire  :-){

2009. December 17. - 11:02:47
Válasz #410
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hajrá Hopika! Na nehogy kidőlj már így év végén.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 17. - 11:06:22
Válasz #411
Nem elérhető

hopika


Hajrá Hopika! Na nehogy kidőlj már így év végén.  8)
Hamarosan kiderül,hogy lesz kés,vagy sem...
 ˝=/ ˝=/ ˝=/

Qrva jó amúgy,hogy már olyan szinten vagyok,hogy 50m-ként meg kell állnom gyaloglás közben.Bazd-olyan vagyok most,mint egy gyp-s...Remélem vagy műtéttel,vagy a nélkül,de csinálnak valamit,mert így semmit nem tudok csinálni.
Szerintem gondoljátok:az edzés is elmarad... :-Đ
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 18. - 00:47:37
Válasz #412
Nem elérhető

parrre


"'Lazítani, próbálj meg lazítani"

Hofi




Remélem nem komoly  @:-)

2009. December 20. - 15:28:07
Válasz #413
Nem elérhető

Maszat


ez már tényleg betegen hangzik  :-O

Jobbulást kívánok!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 20. - 15:31:10
Válasz #414
Nem elérhető

hopika


Elég szar benne lenni sajnos.
Olyan napi 20-30 közti tabi megy be,hogy tudjak vegetálni...a májam biztosan örül neki.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 20. - 16:25:14
Válasz #415
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 21. - 17:25:41
Válasz #416
Nem elérhető

hopika


Vagyok...
CT-t nem csinálták meg,mert "nem vagyok elég szarul és az újrakezdés óta nem szedem elég ideje a szteroidos gyulladáscsökkentőt"...Kaptam plusz 2 gyógyszert és egy hét múlva kontrol.Ha nem javulok,akkor méltóztatnak megcsinálni a vizsgálatot...Ezért fizetek évek óta az államnak...KÖSZÖNÖM!
 &5*
A másik jó dolog,hogy ugye már zsibbad a bal lábam is...kérdezem-ez nem a gerincsérv jele?De valószínűleg az lesz,de várjunk vele...
...anyád!...

Az egészben az a legjobb,hogy se edzeni,se mozogni nem nagyon tudok qrva hamar el fogok zsírosodni-ennyire már ismerem magam.B komplexet szednem kell és az is csinálja még az étvágyat...

Mindegy-remélem hamarosan rendbe jön valamilyen szinten a derekam.Kezdhetem egyből a diétát,mert a nehezen "összehordott" kis izomzat teljesen el fog tűnni és kapok cserébe egy valag zsírt... :-Đ :-Đ :-Đ
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 23. - 21:03:37
Válasz #417
Nem elérhető

hopika


Mivel érdemét vesztette a napló vezetése-így a holnapi nap folyamán lezárom azt.
Ha minden jól megy,majd januárban egy kis formába-hozós edzésnaplót nyitok:viszont lehet az csak a diétásabb kajáról, a rehab jellegű mozgásról és a mindennapokról fog szólni...
Remélem 2010 jobb időszak lesz a derekam számára végre!
Köszönöm a figyelmet...elsunnyogok egy időre.
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 24. - 10:04:27
Válasz #418
Nem elérhető

H. Laci


Mivel érdemét vesztette a napló vezetése-így a holnapi nap folyamán lezárom azt.
Ha minden jól megy,majd januárban egy kis formába-hozós edzésnaplót nyitok:viszont lehet az csak a diétásabb kajáról, a rehab jellegű mozgásról és a mindennapokról fog szólni...
Remélem 2010 jobb időszak lesz a derekam számára végre!
Köszönöm a figyelmet...elsunnyogok egy időre.
 ;-oo-;
Azért majd tájékoztass minket hogyha változik valami.  ;) Jobbulást Hopika.   ;) ;)