2024. Május 09. - 00:40:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: workout by: akii  (Megtekintve 29813 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 26. - 22:06:42
Megtekintve 29813 alkalommal
Nem elérhető

akinho94


Üdvözletem Mindenkinek!

Itt egy 15 éves srác (remélem) fejlődését követhetitek majd végig. Kezdeném azzal, hogy ahoz a manapság kihalófélben lévő tinédzser fajtához tartozom aki nem issza magát részegre minden hétvégén, nem cigizik, nem drogozik, sőt még a nagyon trendi vizipipázást se próbálta ki  :-/-(-:. Magamat leginkább egy ropihoz tudnám hasonlítani a magam 178,5 centiméteréhez társuló 60 kilogrammjával. Nagyon nehezen hízom ( :-)->) és az izomépítés sem megy könnyen. A testépítés sohasem állt távol tőlem, már 10 éves koromban nyomtam a fekvőtámaszokat  @:-) aztán 13 éves koromtól mostanáig "edzegettem" több-KEVESEBB sikerrel de ahogy az lenni szokott abbahagytam. A leghosszabb idő fél év volt legutóbb amit relatív komoly szinten végig edzettem, ez idő alatt 3-4 kg-t sikerült magamra kényszeríteni. Egyenlőre ennyi.  ;D az edzéseimről, magamról, céljaimról stb. hamarosan..
Szivesen fogadok bármilyen hozzászolást  ;-oo-; hiszen Ti sem ekkorára nőtettek hanem már letettetek valamit arra a bizonyos asztalra.
Train with passion!

2009. Október 26. - 22:16:38
Válasz #1

Akezdetfia

Vendég
Üdvözletem Mindenkinek!

Itt egy 15 éves srác (remélem) fejlődését követhetitek majd végig. Kezdeném azzal, hogy ahoz a manapság kihalófélben lévő tinédzser fajtához tartozom aki nem issza magát részegre minden hétvégén, nem cigizik, nem drogozik, sőt még a nagyon trendi vizipipázást se próbálta ki  :-/-(-:. Magamat leginkább egy ropihoz tudnám hasonlítani a magam 178,5 centiméteréhez társuló 60 kilogrammjával. Nagyon nehezen hízom ( :-)->) és az izomépítés sem megy könnyen. A testépítés sohasem állt távol tőlem, már 10 éves koromban nyomtam a fekvőtámaszokat  @:-) aztán 13 éves koromtól mostanáig "edzegettem" több-KEVESEBB sikerrel de ahogy az lenni szokott abbahagytam. A leghosszabb idő fél év volt legutóbb amit relatív komoly szinten végig edzettem, ez idő alatt 3-4 kg-t sikerült magamra kényszeríteni. Egyenlőre ennyi.  ;D az edzéseimről, magamról, céljaimról stb. hamarosan..
Szivesen fogadok bármilyen hozzászolást  ;-oo-; hiszen Ti sem ekkorára nőtettek hanem már letettetek valamit arra a bizonyos asztalra.

Üdv!  ;-oo-;

Nyomjad neki keményen  =/+'  amit tudok tanácsolni, annyit egyél amennyi belédfér napi 6-8szori étkezés  <:-). Legalább 8-10óra pihenés  {-), Frankón összeálított edzésterv(elöször kisebb súllyal csináld, hogy könnyen el tudjad sajátítani a gyakorlatok helyes végrehajtását) utánna küldheted neki ami a csövön kifér  =/+'  kezdésnek ennyi elég  ****:))))))

 /:-)   

2009. Október 27. - 07:20:39
Válasz #2
Nem elérhető

kovsol


Üdvözletem Mindenkinek!

Itt egy 15 éves srác (remélem) fejlődését követhetitek majd végig. Kezdeném azzal, hogy ahoz a manapság kihalófélben lévő tinédzser fajtához tartozom aki nem issza magát részegre minden hétvégén, nem cigizik, nem drogozik, sőt még a nagyon trendi vizipipázást se próbálta ki  :-/-(-:. Magamat leginkább egy ropihoz tudnám hasonlítani a magam 178,5 centiméteréhez társuló 60 kilogrammjával. Nagyon nehezen hízom ( :-)->) és az izomépítés sem megy könnyen. A testépítés sohasem állt távol tőlem, már 10 éves koromban nyomtam a fekvőtámaszokat  @:-) aztán 13 éves koromtól mostanáig "edzegettem" több-KEVESEBB sikerrel de ahogy az lenni szokott abbahagytam. A leghosszabb idő fél év volt legutóbb amit relatív komoly szinten végig edzettem, ez idő alatt 3-4 kg-t sikerült magamra kényszeríteni. Egyenlőre ennyi.  ;D az edzéseimről, magamról, céljaimról stb. hamarosan..
Szivesen fogadok bármilyen hozzászolást  ;-oo-; hiszen Ti sem ekkorára nőtettek hanem már letettetek valamit arra a bizonyos asztalra.
reméltem, hogy van még ilyen de a 16 éves öcsémből kiindulva már nem reménykedtem
én 23 vagyok, de még a cigit se próbáltam ki tudom gáz vagyok sokak szemében most
én annyit tanácsolok az étkezést kell helyrerakni az mindennek az alapja! az okosak meg szerte a neten leírták mit is kell csinálni

2009. Október 27. - 09:52:19
Válasz #3
Nem elérhető

akinho94


Na akkor leírom a kajámat mert az rövid. Kajám = 0. Házi koszton élek sajnos. Anyagi lehetőségeim nem engedik, hogy rendbe tegyem a kaját pedig tudom mit és hogy kéne. Ebben sajnos szüleim sem tudnak/akarnak támogatni. ,,azoktól a poroktól csak felfújódsz az nem igazi izom"  @-o azhát instant izom.  :D valahogy így viszonyulnak a tápkiegekhez. De ha jövőre is össze jönne egy oylan meló mint idén nyáron  :) akkor meg tudnám oldani a dolgokat  :-oD az idei összeg elment motor jogsira meg motorra :D Akkor az edzésem.. hát 4 napot edzek egy héten. A következő felosztásba:
Hétfő: pihi
Kedd: Bicepsz-Váll
Szerda: pihi
Csütörtök: Mell-Tricepsz
Péntek: Hát-Bicepsz
Szombat: pihi
Vasárnap: Mell-Csuklya-(Lábacska)

Azt hozzá teszem, hogy itthon edzek és a lehetőségek igen csak korlátoltak. Van egy ilyen multifunkciós csodagép  :D Egy fekpad, egyenes rúd tárcsákkal (olyan max. 60kg) kézisúlyzók (12,5kg), franciarúd. Kéne még pár dolog :laugh: Lábazni szinte egyáltalán nem tudok, csak a gépen de az nem sok  :D De ha kinövöm akkor mindenképpen keresek egy termet, ezt remélem tavaszra elérem  :laugh:
Nyugodtan kérdezhettek. Délután leirom a méreteket. Az Erő legyen veletek.
Train with passion!

2009. Október 27. - 13:58:04
Válasz #4
Nem elérhető

halaszbarnus


Na akkor leírom a kajámat mert az rövid. Kajám = 0. Házi koszton élek sajnos. Anyagi lehetőségeim nem engedik, hogy rendbe tegyem a kaját pedig tudom mit és hogy kéne. Ebben sajnos szüleim sem tudnak/akarnak támogatni. ,,azoktól a poroktól csak felfújódsz az nem igazi izom"  @-o azhát instant izom.  :D valahogy így viszonyulnak a tápkiegekhez. De ha jövőre is össze jönne egy oylan meló mint idén nyáron  :) akkor meg tudnám oldani a dolgokat  :-oD az idei összeg elment motor jogsira meg motorra :D Akkor az edzésem.. hát 4 napot edzek egy héten. A következő felosztásba:
Hétfő: pihi
Kedd: Bicepsz-Váll
Szerda: pihi
Csütörtök: Mell-Tricepsz
Péntek: Hát-Bicepsz
Szombat: pihi
Vasárnap: Mell-Csuklya-(Lábacska)

Azt hozzá teszem, hogy itthon edzek és a lehetőségek igen csak korlátoltak. Van egy ilyen multifunkciós csodagép  :D Egy fekpad, egyenes rúd tárcsákkal (olyan max. 60kg) kézisúlyzók (12,5kg), franciarúd. Kéne még pár dolog :laugh: Lábazni szinte egyáltalán nem tudok, csak a gépen de az nem sok  :D De ha kinövöm akkor mindenképpen keresek egy termet, ezt remélem tavaszra elérem  :laugh:
Nyugodtan kérdezhettek. Délután leirom a méreteket. Az Erő legyen veletek.
Jólesz az egynelőre.Én is itthon edzek házolag legyártot dolgokon.Amíg ninsc lehetőséged terembe járni addig tökéletes sztem  ;-oo-;
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Október 27. - 14:25:48
Válasz #5
Nem elérhető

kovsol


Na akkor leírom a kajámat mert az rövid. Kajám = 0. Házi koszton élek sajnos. Anyagi lehetőségeim nem engedik, hogy rendbe tegyem a kaját pedig tudom mit és hogy kéne. Ebben sajnos szüleim sem tudnak/akarnak támogatni. ,,azoktól a poroktól csak felfújódsz az nem igazi izom"  @-o azhát instant izom.  :D valahogy így viszonyulnak a tápkiegekhez. De ha jövőre is össze jönne egy oylan meló mint idén nyáron  :) akkor meg tudnám oldani a dolgokat  :-oD az idei összeg elment motor jogsira meg motorra :D Akkor az edzésem.. hát 4 napot edzek egy héten. A következő felosztásba:
Hétfő: pihi
Kedd: Bicepsz-Váll
Szerda: pihi
Csütörtök: Mell-Tricepsz
Péntek: Hát-Bicepsz
Szombat: pihi
Vasárnap: Mell-Csuklya-(Lábacska)

Azt hozzá teszem, hogy itthon edzek és a lehetőségek igen csak korlátoltak. Van egy ilyen multifunkciós csodagép  :D Egy fekpad, egyenes rúd tárcsákkal (olyan max. 60kg) kézisúlyzók (12,5kg), franciarúd. Kéne még pár dolog :laugh: Lábazni szinte egyáltalán nem tudok, csak a gépen de az nem sok  :D De ha kinövöm akkor mindenképpen keresek egy termet, ezt remélem tavaszra elérem  :laugh:
Nyugodtan kérdezhettek. Délután leirom a méreteket. Az Erő legyen veletek.

szerintem nem a tápkiegen lenne a hangsúly amúgy
jó lesz ez, csak csinálni kell :)

2009. Október 27. - 15:19:00
Válasz #6
Nem elérhető

akinho94


Idézet
szerintem nem a tápkiegen lenne a hangsúly amúgy
jó lesz ez, csak csinálni kell :)

persze nem azon csak egy példa volt  :) az alap kajám sem megoldható sajnos. van 2 testvérem és így nekem a külön kajám az...  **:))))* tápkieget majd én is olyan fél év múlva szeretnék. egyelőre így probálok fejlődgetni.  :D
Train with passion!

2009. Október 27. - 16:52:48
Válasz #7
Nem elérhető

akinho94


Akkor az adatok:

Kor:15
Magasság:178,5cm
Súly:61kg
Mell:91cm
Derék:76cm
Kar:27cm !+"%

Nem túl ütős  :) A cél jövő nyárra egy olyan 67-70 kg környéke. A karra szeretnék nagy hangsúlyt fektetni mert az nagyon kicsi. Annyit még rólam, hogy már 6 éve rendszeresen focizok. Holnap jelentkezem.  @:-)
Train with passion!

2009. Október 27. - 22:09:26
Válasz #8
Nem elérhető

fastor


felveszed a súlyt, mina súlyemelök, és a nyakadba veszed, voálá, tudsz guggolni ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 27. - 22:25:20
Válasz #9

Akezdetfia

Vendég
Akkor az adatok:

Kor:15
Magasság:178,5cm
Súly:61kg
Mell:91cm
Derék:76cm
Kar:27cm !+"%

Nem túl ütős  :) A cél jövő nyárra egy olyan 67-70 kg környéke. A karra szeretnék nagy hangsúlyt fektetni mert az nagyon kicsi. Annyit még rólam, hogy már 6 éve rendszeresen focizok. Holnap jelentkezem.  @:-)

Jövő nyár még jópár hónap, addig simán el tudod érni a 67-70 kilót!  ****:)))))) Olvasva az elöző hozzászolásod hogy, nincs kereted a kaja rendbetételére, ezzel egyenlőre ne foglalkozz, nem múszály neked még minden nap csirkemellet meg mindenféle húst enned, azt egyed amit anyád csinál, de abból rendesen. Majd nyáron szünetbe  elmész melózni és akkor összerakod magadnak a pénzt és abból majd a te döntésed szerint vásárolhatsz kajákat stb.... Úgy hogy hajrá, cél nyárra 70kg és 32cm-es kar (El tudod érni,csak keményen)  ****:))))))

2009. Október 28. - 19:18:20
Válasz #10
Nem elérhető

akinho94


felveszed a súlyt, mina súlyemelök, és a nyakadba veszed, voálá, tudsz guggolni ;)
És ez mennyire biztonságos?  ****:)))
Train with passion!

2009. Október 28. - 19:18:20
Válasz #11
Nem elérhető

akinho94


Tegnap volt egy bicepsz-váll  @-o

Bicepsz állva váltott karral 4x10
Bicepsz állva francia rúddal 4x10
Koncentrált bicepsz 3x6-8

Fejfölé nyomás egykezes súlyzóval állva 4x10
Előreemelés 4x10
Oldalemelés 4x10

+minden edzés végén csinálok egy felülés+hasprés szuperszett féleséget.
Az edzés jó volt. A szokásosnál gyorsabban végeztem vele, valószínű azért mert nem volt itthon senki és csak az edzésre tudtam koncentrálni. Ma érzem, mint a vállamban mint a karomban, hogy tetszett nekik a tegnapi kiképzés. Holnap mell-tricepsz.  @:-)

..Úgy hogy hajrá, cél nyárra 70kg és 32cm-es kar (El tudod érni,csak keményen)
Köszi a biztatást. ;-oo-; Az a 32 nagyon jó lenne. Majd meglátjuk, a körülményekből megpróbálom kihozni a maximumot.
Train with passion!

2009. Október 29. - 09:58:37
Válasz #12
Nem elérhető

akinho94


Hali!
Lenne egy (két) kérdésem.
1.Mell-Vállnál és Bicepsz-Hátnál melyik izom csoportokat kéne először megdolgoztatni?  ????...
2.Mikor szűnik meg a moderáció?  :)
Train with passion!

2009. Október 29. - 22:48:32
Válasz #13
Nem elérhető

kovsol


Hali!
Lenne egy (két) kérdésem.
1.Mell-Vállnál és Bicepsz-Hátnál melyik izom csoportokat kéne először megdolgoztatni?  ????...
2.Mikor szűnik meg a moderáció?  :)

1. a nagyobb izomcsoporttal kezd szóval mell-váll így jó de hát-bic menjen inkább
2. gondolom ha úgy gondolják a moderátorok, hogy megérdemled pl nekem már a 9. hozzászólásnál nem volt mederáció, de azt a kilence kb 1,5 hónap alatt írtam :) addig csak olvasgattam

2009. Október 30. - 00:21:25
Válasz #14

Akezdetfia

Vendég
Hali!
Lenne egy (két) kérdésem.
1.Mell-Vállnál és Bicepsz-Hátnál melyik izom csoportokat kéne először megdolgoztatni?  ????...
2.Mikor szűnik meg a moderáció?  :)

1. a nagyobb izomcsoporttal kezd szóval mell-váll így jó de hát-bic menjen inkább
2. gondolom ha úgy gondolják a moderátorok, hogy megérdemled pl nekem már a 9. hozzászólásnál nem volt mederáció, de azt a kilence kb 1,5 hónap alatt írtam :) addig csak olvasgattam

kb 50-60 hozzászólásnál már leveszik a moderálást  ****:))))))