2024. Május 08. - 18:50:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: workout by: akii  (Megtekintve 29812 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 30. - 15:09:49
Válasz #30
Nem elérhető

H. Laci


Gyerünk Akinho.  =/+' =/+'

Azt hittem nincs más aki ilyen idősen komolyan veszi az edzést.  !+"% !+"%  !+"%  ****:)))
Én 14 éves vagyok, szóval fiatalabb tőled.  ;)   



            Ahol akarat van, ott út is van.
:-){  /:-) Figyelemmel követem a topikod az indulása óta gratulálok az eddigiekhez  :-)! Az akarat megvan szóval már csak követnem kell az utat.  =/+'
thx

Ez a beszéd.  ;) ;)  Bassz oda.  ;)  =/+'

2009. Október 30. - 15:31:44
Válasz #31
Nem elérhető

akinho94


Kaja szempontjából én is megértelek, mert nekem sincs mindig lehetőségem a legfrankóbb kaját előállítani, bár igyekszem olyanokat kérni, amik megfelelnek az edzéshez. Nagyban függök még az itthoni koszttól, de szerintem akkor is odalehet figyelni az olyan dolgokra, h este már mit ne együnk vagy éppen mit erőltessünk. Én másfél éve edzek és nagyon nehezen fejlődök. Annyi a szerencsém, h nekem van lehetőségem fehérjét venni, amit kiszoktam egészíteni zabpehellyel + szőlőcukorral. Egyenlőre többre nincs keret, de ami késik...  :)  Kitartással legyél te is, figyelj oda az edzésre, próbálj koncentráltan edzeni és megfog jönni az eredménye!  Szóval Hajrá Mindent Bele !  ****:))))))

Én is próbálok azért a körülményekhez képest normálisan kajálni. És neked a fehérje kiegészítés érezhetően, láthatóan segít? A koncentrációmról annyit, hogy egész nap azt az 1 órát várom amikor végre edzhetek. Köszi a biztatást.  ;-oo-;  @:-)
Train with passion!

2009. Október 30. - 16:30:49
Válasz #32
Nem elérhető

balic


Én is próbálok azért a körülményekhez képest normálisan kajálni. És neked a fehérje kiegészítés érezhetően, láthatóan segít? A koncentrációmról annyit, hogy egész nap azt az 1 órát várom amikor végre edzhetek. Köszi a biztatást.  ;-oo-;  @:-)

Megdobott az extra fehérje ez tény, de inkább úgy mondom, hogy a hiányát érzem inkább mikor elfogy és netán várni kell a következő adagra. Szerintem, ha lesz lehetőséged mindenképp fektess be egy minőségi fehérjébe, amit akár kombinálhatsz zabpehellyel vagy dextrózzal és egy tök jó edzés utáni turmixod lesz. Plusz ugye a fehérjét magába is alkalmazhatod étrended kiegészítésére a nap bármelyik szakába.  ;)

2009. Október 30. - 21:12:42
Válasz #33
Nem elérhető

akinho94


Ma volt egy elég jó Hát-Bicepsz  =/+'

Egykezes döntött törzsű evezés
Döntött törzsű evezés
Felhúzás
Mellhez húzás széles fogással

Egykezes bicepsz állva
Bicepsz egyenes rúddal
Kalapács-bicepsz

Nem volt erőm hasazni. A hát része a dolognak nagyon jól sikerült. Talán még soha nem éreztem így a hátamat, de még így is itt a legroszabb az agy-izom kapcsolatom. Holnap pihenő nap. Vasárnap Mell-Láb-Csuklya  :)
Train with passion!

2009. November 01. - 19:01:14
Válasz #34
Nem elérhető

akinho94


Megvolt a mai edzés Lábacska-Mellecske lett belőle. Szar volt. :angry: Majd legközelebb.

Lábnyújtás
Merevlábú felhúzás
Guggolás (a 3. szériában begörcsölt a combom hátsó fele  !+"%) ez rányomta a bélyegét az edzésre.

Ferdepados fekvenyomás
Fekvenyomás
Tárogatás

Holnap újra suli  :( Kipihenem magam. Aztán Kedden odateszem magam. @:-)
Train with passion!

2009. November 01. - 22:02:12
Válasz #35
Nem elérhető

kovsol


Megvolt a mai edzés Lábacska-Mellecske lett belőle. Szar volt. :angry: Majd legközelebb.

Lábnyújtás
Merevlábú felhúzás
Guggolás (a 3. szériában begörcsölt a combom hátsó fele  !+"%) ez rányomta a bélyegét az edzésre.

Ferdepados fekvenyomás
Fekvenyomás
Tárogatás

Holnap újra suli  :( Kipihenem magam. Aztán Kedden odateszem magam. @:-)
esetleg próbáld a guggolással kezdeni a lábazást és melegíts az elején rendesen be

jah nekem is újra egyetem szürnyű napom lesz 12:30 kor már kezdek  ::) méghozzá tesi órával ami férfi erőnövelő néven fut gyengébbek kedvéért kondiban bohóckodás, majd egy előadásom lesz regenre :D azt irány lábazni  ****:)))

2009. November 02. - 15:18:39
Válasz #36
Nem elérhető

akinho94


Eltűnt a moderáció ****:))))))
Köszönöm efitmasternek.  :-){ Most már én is teljes értékű tag vagyok.  :laugh:

(Fáj a lábam  ****:)))))) Mégis csak jó volt az a lábazás)
Holnap Bicepsz-Váll  <3! Remélem durva lesz. Majd jelentkezem.
Train with passion!

2009. November 09. - 15:25:44
Válasz #37
Nem elérhető

akinho94


Hellosztok!
Kicsit sűrű volt a múlt hét ezért nem tudtam írni. De jelentem nem hagytam abba az edzést.  /:-) A múlt hét lement úgy ahogy kellett és egy kis erőnövekedést is tapasztaltam.  =/+' Már vannak látható nyomai az edzésnek.  :) De ez még csak a kezdet.
Train with passion!

2009. November 30. - 09:30:16
Válasz #38
Nem elérhető

kovsol


elfogyott a lendület vagy tolod még ?

2009. November 30. - 14:27:45
Válasz #39
Nem elérhető

akinho94


A Válasz:
TOLOM  :-/-
Az edzésterv szerint csinálom a dolgokat és holnap vagy holnap után pedig jelentkezem adatokkal, hogy eddig mit fejlődtem.
Köszi az érdeklődést! ;-oo-; Megpróbálom nem elhanyagolni a naplóm. :)
Train with passion!

2009. December 02. - 15:38:46
Válasz #40
Nem elérhető

akinho94



Kor:15
Magasság:178,5cm
Súly:61kg
Mell:91cm
Derék:76cm
Kar:27cm



Súly:61,5kg
Mell:92cm
Derék:75cm
Kar: jobb:27,5cm bal:28cm

Hát nem tudom én többet vártam de persze tudom, hogy nem lehet egy hónap alatt olyan hatalmasat fejlődni. Mindenesetre erőben fejlődtem magamhoz képest, jobban is nézek ki (tükör szerint) :D remélem a jövő hónapban egy kicsivel nagyobb fejlődést tudok majd felmutatni.
Train with passion!

2009. December 02. - 17:25:52
Válasz #41
Nem elérhető

H. Laci



Kor:15
Magasság:178,5cm
Súly:61kg
Mell:91cm
Derék:76cm
Kar:27cm



Súly:61,5kg
Mell:92cm
Derék:75cm
Kar: jobb:27,5cm bal:28cm

Hát nem tudom én többet vártam de persze tudom, hogy nem lehet egy hónap alatt olyan hatalmasat fejlődni. Mindenesetre erőben fejlődtem magamhoz képest, jobban is nézek ki (tükör szerint) :D remélem a jövő hónapban egy kicsivel nagyobb fejlődést tudok majd felmutatni.

Kép?   ***)))

Mellben 1cm és karban is,szerintem ez is nagyon jó.  ;) Nem lehet mindig "hatalmasakat" fejlődni, te is tudod. Ez a hónap ilyen lett, de a következő hónapban mégjobban oda kell baszni ha nem vagy elégedett magaddal.  =/+' =/+'

2009. December 03. - 14:15:24
Válasz #42
Nem elérhető

akinho94


Kép lesz  :) hamarosan..
Train with passion!

2009. December 05. - 09:43:02
Válasz #43
Nem elérhető

akinho94


Tegnapi Hát-Bicepsz

Egykezes evezés 4x
Döntött törzsű evezés 4x
Felhúzás 3x (egy kis súlyos sok ism. + 2 nagy(obb) súlyos)
Lehúzás mellhez 4x

Kétkezes bicepsz egyenes rúddal 4x
Egykezes bicepsz beforgatva 4x
Kalapács bicepsz 3x

Jó edzés volt  ****:)))))) Kicsit hosszúra nyúlott, legközelebb kevesebbet szuszogok  :)
Itt ülök a székben és fáj a hátam (jó értelemben), ezt szeretem  <3!
Train with passion!

2010. Január 02. - 13:18:35
Válasz #44
Nem elérhető

akinho94


Na hellosztok.
De régen irtam már megint.  :(
Na a december második fele kiesett edzés szinten. Így most kicsit bágyadt vagyok :D Tegnap megdolgoztam a bicepszet meg a vállat így átmozgatás szintjén. Holnap még átmozgatom a mellet a hátat meg a lábamat. Aztán jövő héten suli minden visszaáll a rendes kerékvágásba és indul a Hardcore..
Boldog, sérülésektől mentes, minőségi izomtömegben gazdag új évet kívánok minden kedves fórum/sporttársnak!  ****:))))))
Train with passion!