2024. Április 28. - 00:17:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: zsiregetes vs. cardio avagy nem fogyok hiaba futok nem mukodik az egesz  (Megtekintve 30508 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 30. - 00:15:50
Megtekintve 30508 alkalommal
Nem elérhető

dingo


Nalunk a terembe mint mashol is sokhelyen lehet talalkozni az orokmozgo, futok, biciklizek, x trainerezek, hegyet maszok figurakkal akik csak hiznak es hiznak vagy nem fejlodnek semmit.De szentul meg vannak gyozodve ,hogy mindenki hulye es ok tudjak .Se sulyzos edzes se aerob csak cardio 4 szer hetente legalabb!!!Ami a legrosszabb, hogy mivel voltak edzeni egy csoki vagy sor belefer. Ebben a topikkban arrol lenne szo hogy ki hogy mennyit szokott zsirt egetni.Mi jott be neki mire kell figyelni .Miert fontos a sulyzos edzes es mire jo a cardio .Meddig tart a cardio meddig tart a zsiregeto edzes .Mennyire fontos a taplalkozas resze.Ki hanyszor eszik mennyit mikor .Milyen tapkiegeket fogyaszt vagy milyen mas seged ezkozoket hasznal miert es miert nem.Minden nap talakozok legalabb 1 emberrel aki ugy indit hogy a hasambol akarok fogyni es arra szeretnek gyakorlatokat csinalni.Akkora a sotetseg hogy hihetetlen.Tegnap hattal futott egy no ameg le nem szedtem a geprol.A masik 3 honapja evezo gepen nyomja 20 perceket heti 3 es hizott 2 kilot de ugy gondolja a disznohus az egeszseges.Szoval beszaras akik tudnak a dietarol azok a testepitok profi vagy nem mindegy .natural vagy nem mindegy.Itt meg lehet osztani a tudomanyotokat vagy erdekes torteneteket amiket lattatok vagy hallotatok .  ***))    avagy L-carnitine VS. T3 hahahah
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 01. - 09:12:34
Válasz #1
Nem elérhető

try2bebig


Csak jó tanácsként: hülyékkel ne foglalkozz. Engem nem érdekel ki hogyan edz, amíg rendet rak maga után és magán kívül senkit nem veszélyeztet. Max egy jót röhögök az olyanokon, akik lejönnek és rámennek arra a hájrázóra(bár néha felkívánkozik az edzés közbeni ital ilyenkor ahogy remeg a szalonka), aztán 10 perc után rohannak ki, hogy megvan az edzés és veszik a rostos tomát a pultban- mert ők megérdemlik  ****:)))))) (:-)

2011. December 01. - 22:08:23
Válasz #2
Nem elérhető

dingo


Hat itt nyomom pont melozok hulye az van boven baszik az osszepakolni a csira  :-/-- Gyerek ma is jon kis dagi gyerek megy asztatja a picsajat a medencebe 2 ora, uszni baszik !! Utana atoltozik berohan a terembe felvesz egy 26kg egykezest egyszer probalja bicepszre a bal karjaval, a konyoke az oldalaba szurva. Hatramegy hidba, a suly csak meredten figyel a kezebe sehova nem mozdul csak o dol majdnem hanyatt .Lerakaja piros fejjel odaszol sziasztok majd holnap megprobalom megint.Hat erre mit mondja ????????
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 01. - 23:38:32
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


Bocs,ha vulgáris vagyok:vagy fiatal vagy...vagy nem tanultál meg együtt élni a hülyékkel a teremben...
Én világ életemben jámbor voltam  és segítettem,ha úgy láttam szükségét,de egy idő után "meguntam" ezt is...ha egy 3 hónapja terembe járó gyerek jobban tudja,hogy mit kell csinálnia,akkor hajrá...én egy ideje megpróbálom kizárni a külvilágot-kivéve,ha edzőtárssal vagyok lent.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 11. - 15:45:56
Válasz #4
Nem elérhető

dingo


hat ma egy jo kis muszakom volt muszaj elmeselni .Egy terembe dolgozom nem azert mert en vagyok Cutler vagy ilyenek sajnos hanem igy alakult.De ez nem is lenyeg, nem rolam szol.Mai utolso idopontom kesett mar majdnem vegeztem amikor bealitott a szoszi leanyzo kb160cm es 120kg .Ranezek kozbe gondolkozok ,Dagatt vagy es kesel a terembol bazzzegg,majd atlattam hogy mi a fasz van itt.vagy legalabb is mi lehet, talan a tibbike fele stana kuran gombolyodott vizesedett meg a lany.Hallottam en ilyet nem is olyan regen hogy elofordul a tokasodas a stanatol .Azert nem kerdeztem meg mert en nem vagyok olyan kozvetlen mint a nagyrabecsult tibborka.Na eleg annyi hogy mondom neki hogy eloszor beszelgessunk mar el hogy mit szeretne, mit adna fel erte, szerinte kene valtoztatni.Hat bele is kezdett az elszant leanyzo o pontassan tudja mennyit akar leadni meg hogy mennyi ido alatt.De a szamara leg fontosabb,hogy o a coca colarol nem mond le semmilyen korulmenyek kozott.Oneki csak irjak egy olyan programot amit tud hasznanalni ebbe a terembe .Hallgatom es ahogy idaig elertunk korul is neztem hogy talan tibbike is itt van vele mint tanacsado mindentudo .Vagy othon van es forumozik es varja a kiscsaj sms et hogy agyverzest kaptam e mar mert nehezen viselem mostanaba a stresst .    :-)->  Na hat mondtam a kiscsajnak ,hogy minden rendbe foglaljon helyet a varoba irok neki egy programot amit kert es amikor megvan odaviszem es atbeszeljuk kiprobalgatjuk.A leanyzo leult en meg atoltoztem es hazajottem o meg most is ott irkal a telefonjan a varoba .En meg itt irom a ribancrol az elmenybeszamolomat hahahahah .Mi a fasz van ezzel a vilaggal honnan jon ez a sok hulye .Ha valaki vicces aszt ertem en es becsulom de ezt a sok tibbike szindromas faszt mar nem lehet elviselni ugy jonnek elo mint szarra a legyek,hogy beszaras .Colaval zsirtegetni
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 11. - 15:50:06
Válasz #5
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 11. - 15:51:20
Válasz #6
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 11. - 16:19:21
Válasz #7
Nem elérhető

Pretorian


Jézusom, mik vannak itt a fórumon a hétvégén. Jobbak mint a humortopik. ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 11. - 16:23:16
Válasz #8
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 14:49:34
Válasz #9
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok, szerintetek mi lehet ez: 37 éves vagyok, 174 cm, 87,6 kg, 54% víz, 26% zsír, a mérlegem szerint. Na most a táblázatok szerint, ez a testzsír % elhízottnak minősül...de hát csupa ér vagyok, látszanak a kockák a hasamon...nem élesen, de látszanak. A ki.aszott drága mérlegem a hülye, a táblázatok, vagy én?

2011. December 13. - 14:58:05
Válasz #10
Nem elérhető

dingo


Sziasztok, szerintetek mi lehet ez: 37 éves vagyok, 174 cm, 87,6 kg, 54% víz, 26% zsír, a mérlegem szerint. Na most a táblázatok szerint, ez a testzsír % elhízottnak minősül...de hát csupa ér vagyok, látszanak a kockák a hasamon...nem élesen, de látszanak. A ki.aszott drága mérlegem a hülye, a táblázatok, vagy én?
;D coca cola and cheese burger es minden gond eltunik :-oD
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 15:09:10
Válasz #11
Nem elérhető

dingo


Na jo komolyan veszlek A MERLEG JO DAGATT VAGY  amino sav egyel sok aminosavat attol budoseket lehet fingani  hasznalj futogepet probalj meg delbe hatrafele futni rajta ugy hogy valakit fingj le aminosavas belgazzal napi fel ora es a kockak kieelesednek testzsir lemeg 29 re jo lessz az legalabb 2 hetig folytasd a treninget bizz bennem nekem bevalt
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 15:57:43
Válasz #12
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok, szerintetek mi lehet ez: 37 éves vagyok, 174 cm, 87,6 kg, 54% víz, 26% zsír, a mérlegem szerint. Na most a táblázatok szerint, ez a testzsír % elhízottnak minősül...de hát csupa ér vagyok, látszanak a kockák a hasamon...nem élesen, de látszanak. A ki.aszott drága mérlegem a hülye, a táblázatok, vagy én?

Én sosem hittem ezeknek a kiszámolós baromságoknak. Ott van a centi meg a tükör, abból azért eléggé el lehet dönteni, hogy elhízott vagy-e stb...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 13. - 15:58:54
Válasz #13
Nem elérhető

Pretorian


Én pl. mérleg nélkül is tudom, hogy dagadt vagyok  ;D ***))))
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 13. - 16:11:34
Válasz #14
Nem elérhető

dingo


Én pl. mérleg nélkül is tudom, hogy dagadt vagyok  ;D ***))))
Igaz!!! akkor talan ez a megfelelo valasz!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place