2024. Április 27. - 21:50:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dieta+zsiregetes+izomepites+SEGITSEG.  (Megtekintve 22843 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 11. - 07:31:55
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt írod izmot szeretnél felszedni. ha jobban megnézed, a fél napod úgy telik el, hogy az izmok építő anyagát, teljesen kihagyod az étrendedből. Fehérje nélkül nincs izom. Nincs átalakulás, legalább is izmos nincs. Minden étkezésedhez kell hús, sovány, vagy turmix. E nélkül nincs sok értelme.

Pontosan ezert kerdeztem a sracokat a feherjeporrol, mert a napi etkezesekkel nem tudom bevinni a szukseges mennyiseget.

 :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Május 11. - 10:39:21
Válasz #16
Nem elérhető

Rebel


Azt írod izmot szeretnél felszedni. ha jobban megnézed, a fél napod úgy telik el, hogy az izmok építő anyagát, teljesen kihagyod az étrendedből. Fehérje nélkül nincs izom. Nincs átalakulás, legalább is izmos nincs. Minden étkezésedhez kell hús, sovány, vagy turmix. E nélkül nincs sok értelme.

Pontosan ezert kerdeztem a sracokat a feherjeporrol, mert a napi etkezesekkel nem tudom bevinni a szukseges mennyiseget.
Akkor mennyit tudsz bevinni fehérjekieg .nélkül?
Szerintem meg edz keményen,tartsd be a diétát,hogy fogyj heti max.1kg-ot,s edzés után,lefekvés előtt tolj be egy 30-30g fehérjét.A fogyásra koncentrálj,ne az izomra.Mivel kezdő vagy mindenféleképpen izmosodni fogsz,de a fő cél a zsírvesztés legyen.Csináld és ne nyavalyogj!Minimum 12 hét kell ,ami után már komoly eredményt kell hoznia,ha a hozzáállásod ok.
 ...ja és kockáshasat ne akarj az első diétán.Az itt sincs senkinek,csak Maszat/ retusált /  ;D  képein,meg Dumbasnak

2013. Május 11. - 15:43:35
Válasz #17
Nem elérhető

Matteo


Egy fél csirkemell kb 10dk. Ez kb. 20g fehérje.Te vagy 93kg. 93x2=186g na ennyi fehérjét vigyél be naponta. Egy kanál fehérjepor kb. 20g. 186:20=9.3. Vigyél be tíz turmixot naponta.:) ha nem bírsz enni. Szénhidrátot meg ne egyél, csak pont annyit hogy  eltudd végezni a napi teendőidet, meg ne szédülj le a futópadról. Meg szinte tök mindegy milyen fehérjeport veszel. Vedd egy jobb márkából a legolcsóbbat. így igy lesz vagy 25000. Mert egy bödön kevés lesz.

2013. Május 12. - 02:19:02
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 12. - 05:44:10
Válasz #19
Nem elérhető

Matteo


Én is baromságnak tartom a tíz turmixot. Ezért kellene a hús.
De neked nincs étvágyad. 93kg-ra hízni volt étvágyad? Akkor legyen étvágyad  a célod érdekében.

2013. Május 12. - 08:47:17
Válasz #20
Nem elérhető

ninja14


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 12. - 08:58:01
Válasz #21
Nem elérhető

kalibra


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D

Viszont ezt tényleg érdemes komolyan venni, én tapasztaltam. Volt 2 évem, mikor közel ingyen volt az izompor, kevés kaja mellett ihattam bármennyit, nem fejlődtem.

2013. Május 12. - 09:25:50
Válasz #22
Nem elérhető

ninja14


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D

Viszont ezt tényleg érdemes komolyan venni, én tapasztaltam. Volt 2 évem, mikor közel ingyen volt az izompor, kevés kaja mellett ihattam bármennyit, nem fejlődtem.
jaja amúgy jól mondja a Maszat gyerek, nem hülyegyerek  ;D a tápkieg cégek által szoponzorizált versenyzők is csak a reklám miatt hirdetik, hogy orrba szájba nyomatják a napi turmixokat, viszont edzés után bemegy egy, max még 1 reggel oszt csá....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 12. - 12:52:14
Válasz #23
Nem elérhető

mack


nekem pölö van egy kolegám aki egyik nap csak vizet iszik, a másik nap meg a "nagy könyv" szerint azt ehet és annyit amennyit csak akar :)

2013. Május 12. - 17:15:00
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D

Megszoktam nézni a műsorát, de amikor Ő beszél azt elpörgetem, mert nagyon irritál az ember. Véletlenül sem szeretnék olyan stílusba beszélni.
Álszent köcsög. Papol a fiataloknak a szteroidokról, miközben Ő is tele volt verve fiatalon. Persze, egy idő után mindenki átértékeli az életét, meg mindent, és háttérbe szorulnak a cuccok. De amikor leugatja a szteroidokat használókat, miközben Ő is nyomta, és talán egyetlen egyszer ha nézett ki valahogy, az vicc. Nevetséges. És a stílusa... Utálom mint a szart.

Viszont a műsorát kénytelen vagyok nézni, mert ha jól tudom az egyetlen ilyen jellegű műsor a témában.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 12. - 18:57:48
Válasz #25
Nem elérhető

kalibra


nekem pölö van egy kolegám aki egyik nap csak vizet iszik, a másik nap meg a "nagy könyv" szerint azt ehet és annyit amennyit csak akar :)

És milyen eredménnyel teszi ezt?

2013. Május 12. - 21:54:51
Válasz #26
Nem elérhető

mack


nekem pölö van egy kolegám aki egyik nap csak vizet iszik, a másik nap meg a "nagy könyv" szerint azt ehet és annyit amennyit csak akar :)

És milyen eredménnyel teszi ezt?

hámost mondjam hogy nagyon faszán csinálja??? a faszt! nem mozog, nem eszik rendesen, 18 kilot fogyott...de szted miből?  :-} most jutott el oda hogy edzőterem és trénere van aki babusgatja  ;D

2013. Május 12. - 21:57:55
Válasz #27
Nem elérhető

mack


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D

Megszoktam nézni a műsorát, de amikor Ő beszél azt elpörgetem, mert nagyon irritál az ember. Véletlenül sem szeretnék olyan stílusba beszélni.
Álszent köcsög. Papol a fiataloknak a szteroidokról, miközben Ő is tele volt verve fiatalon. Persze, egy idő után mindenki átértékeli az életét, meg mindent, és háttérbe szorulnak a cuccok. De amikor leugatja a szteroidokat használókat, miközben Ő is nyomta, és talán egyetlen egyszer ha nézett ki valahogy, az vicc. Nevetséges. És a stílusa... Utálom mint a szart.

Viszont a műsorát kénytelen vagyok nézni, mert ha jól tudom az egyetlen ilyen jellegű műsor a témában.

szót sem érdemel az a majom. persze nagyon sok csicska nyalja a seggét meg "ez az jól megmondtad tesó" stb.....papucségető köcsög :-)!

2013. Május 12. - 23:19:23
Válasz #28
Nem elérhető

ninja14


A napi fehérjefogyasztásnak maximum az 50%-át, (ami nagyon maximum) ajánlanám fehérje turmixból. De inkább 30. Az ember emésztő rendszere nem folyékony szarokra van kitalálva. Ez KIEGÉSZÍTŐ csak.
Mintha a drogos Bunnyt hallottuk volna  ;D

Megszoktam nézni a műsorát, de amikor Ő beszél azt elpörgetem, mert nagyon irritál az ember. Véletlenül sem szeretnék olyan stílusba beszélni.
Álszent köcsög. Papol a fiataloknak a szteroidokról, miközben Ő is tele volt verve fiatalon. Persze, egy idő után mindenki átértékeli az életét, meg mindent, és háttérbe szorulnak a cuccok. De amikor leugatja a szteroidokat használókat, miközben Ő is nyomta, és talán egyetlen egyszer ha nézett ki valahogy, az vicc. Nevetséges. És a stílusa... Utálom mint a szart.

Viszont a műsorát kénytelen vagyok nézni, mert ha jól tudom az egyetlen ilyen jellegű műsor a témában.
abszolúte egyet értek veled...a legelső adásokban "eléggé" normális volt, de mióta megtollasodott a kis geci a shop.builder nyakán azóta jelentkezhet nálam arcfinomításra  :-)-
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 25. - 21:33:52
Válasz #29
Nem elérhető

Rebel


Hali!

http://www.bodyrecomposition.com/bromocriptine
Ezen az oldalon olvastam egy érdekes anyagról a bromocriptinről.
Van valakinek esetleg erről diétás tapasztalata?