2024. Április 27. - 23:44:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 258674 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 28. - 10:45:16
Válasz #30
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És ezeket a magánvéleményeket a "világ legnagyobb emberi lény egészségvédő szervezete", és legtöbb tudományos kisérlettel rendelkező, és a világon a legtöbb és legképzettebb tudományos munktárssal rendelkező OÉTI és ANTSZ nem vizsgálja. ;D Szigorúan csak a saját felelősségedre kövesd az ilyesmi csúnya diétás tanácsokat. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 28. - 10:51:39
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efitmaster!

40 kg azért nem vagyok :). 60 kg vagyok és nyáron jó lenne tartani. Utána meg természetesen mehet a tömegelés és jövő nyárra újra a testzsír eltüntetése valamint a szálkásítás. Ha nálad működik, akkor lehet nálam is fog. Majd mondom a tömegelési fejleményt októberben :).

Izéka... Szerintem értékeld át a tömegelés fogalmát, én jelenleg 173cm/92kg vagyok, 46-os karokkal, 126-os mellkassal, diéta felénél, a felső kockák már látszanak a hasamon :D Nem kivagyiságból írom, csak hogy tudj viszonyítani.. Szvsz neked még álmodban se kellene diétára gondolnod, hanem álmodni a tömegről, de keményen  :P

Efitmasternek igaza van, ennek így semmi értelme, először el kell érni egy olyan tömeget, amit érdemes szálkázni, nem véletlen, hogy a nagyobb testépítők is 2 éveket tömegelnek egyfolytában!

(Én azt mondom, kezdetben nem kell foglalkozni a zsírosodással se, olyan 20-22%-ig büntetlenül el lehet menni tzs%-ban, azt még nem nehéz lediétázni! Ez szigorúan magánvélemény!  :-X  :-* )

God Vazzeg,

 ;D egyébként is most miért kérkedsz azzal, hogy te 92 kiló vagy? Nyáron a gyermekmedencéknél igenis tök jól néz ki egy 60 kilós zsírtalan srác. A Pamela Andersonok csak úgy mentik ki őket a vízből. ;D(Na elég a vecceskedésből és gyerünk dógozni. :P )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 28. - 12:38:10
Válasz #32
Nem elérhető

fLeSs


És ezeket a magánvéleményeket a "világ legnagyobb emberi lény egészségvédő szervezete", és legtöbb tudományos kisérlettel rendelkező, és a világon a legtöbb és legképzettebb tudományos munktárssal rendelkező OÉTI és ANTSZ nem vizsgálja. ;D Szigorúan csak a saját felelősségedre kövesd az ilyesmi csúnya diétás tanácsokat. ;D
én sem javaslom, hogy 15% fölé menjen akárki is, főleg naturban.

2007. Június 28. - 12:53:23
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


És ezeket a magánvéleményeket a "világ legnagyobb emberi lény egészségvédő szervezete", és legtöbb tudományos kisérlettel rendelkező, és a világon a legtöbb és legképzettebb tudományos munktárssal rendelkező OÉTI és ANTSZ nem vizsgálja. ;D Szigorúan csak a saját felelősségedre kövesd az ilyesmi csúnya diétás tanácsokat. ;D
én sem javaslom, hogy 15% fölé menjen akárki is, főleg naturban.

Én se. Én is csak azért vagyok rohadt dagatt mert ami rajtam van már gyerek korom óta rajtam van + jött is rám vmennyi az elmúlt 2,5-3 évben. De eddig soha nem diétáztam, csak tömegeltem, aminek szép eredénye is lett. Azonban most - ha végre sikerül leszorítanom a tzs%-ot - új stratégiát fogok követni, mert úgy gondolom h egy testépítő azért ne legyen zsírgombóc, azt hagyjuk meg a póvereseknek. Olyan 15% körül -ahogy Fless koma írta - korrekt a forma, de pl sztem már 20% elég gáz. Én be fogom vezetni a kb 70%-os diétát és hetente csak 1-2szer fogok kifejezetten szemetet zabálni, azt se egész nap, hanem csak 1-1 étkezés gyanánt. Így simán lehet tartani a formát, főleg ha tudja az ember h mennyi a zsírosodási határ szénhidrát bevitel tekintetében. Ezt fontos tudni, de ehhez azért kell 1-2 év mire rájön az ember és ki tudja tapasztalni...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 28. - 12:56:41
Válasz #34
Nem elérhető

fLeSs


főleg ha tudja az ember h mennyi a zsírosodási határ szénhidrát bevitel tekintetében. Ezt fontos tudni, de ehhez azért kell 1-2 év mire rájön az ember és ki tudja tapasztalni...
én már tudom (szinte grammra pontosan)...  :P ;D (kellett hozzá egy kis idő)

2007. Június 28. - 13:07:05
Válasz #35
Nem elérhető

Bubee


Én csak nagyjából. Mondjuk sztem a diéta után más lesz a helyzet. Azért szeretném ha nem lassulna be nagyon az anyagcserém. Majd csinálok magas ch-s napokat h felpörgessem kicsit... De ez még rohadtul a jövő  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 28. - 14:01:28
Válasz #36
Nem elérhető

izomboy


Én alig várom már a diétát amit kb másfél hónap múlva kezdek:))
KB a diéta 1.két hetéig aztán már gyűlölöm is ;D
Most előszőr fogok mindent számolgatni mert eddig megérzés alapján ment amit tavaj beszoptam....
De még nem tudok számolni :D

2007. Június 28. - 14:13:23
Válasz #37
Nem elérhető

Skorpió


Ha jövő héten sikerül elkezdeni a Lipo-6 szedését, akkor pont a nyaralásom kezdetére végzek a diétával. Jó lenne valami tetszetős formát elérni, mert sok strand-program szerepel a vakációs tervben.  :D

2007. Június 28. - 15:39:55
Válasz #38
Nem elérhető

parrre


Skorpió !

Ilyenkor nem strandra kell menni, hanem egy f@sza kis országjárása! Az az igazi móka :D Bocs Bubee  ;)

Efitmaster!

Ha már tetted a tiszteletedet. Véleményeznéd az előbb leírt diétás tervemet miszerint : Anadrox , Novedex, Cellmass, Secretagogue, midezt tiszta kajával és viszonylag magas ch-val (250-300g) hogy az anyagcsrém pörögjön. Működhet? Vagy van jobb tipped?
Köszi

2007. Június 28. - 17:13:05
Válasz #39
Nem elérhető

Bubee


Ilyenkor nem strandra kell menni, hanem egy f@sza kis országjárása! Az az igazi móka :D Bocs Bubee  ;)

Kurva vicces  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 28. - 18:48:30
Válasz #40
Nem elérhető

Skorpió


Skorpió !

Ilyenkor nem strandra kell menni, hanem egy f@sza kis országjárása!

Kaposvárról fogunk átruccanni Tapolcára. Az sincs a szomszédban, főleg, hogy nincs autónk.  ;)
Tavaly Lilafüreden voltunk. Na, az már távolság volt.
Egy a lényeg: megbeszéltük a Párommal, hogy csak olyan helyre megyünk, ahol van edzőterem.  :)

2007. Június 28. - 19:33:19
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is csak azért merek ilyet mondani, mert nekem ez vált be, ha lent tartom a tzs%-omat, egyszerűen sehova se fejlődök, bizonyítja ezt az elmúlt 1 év  :( Persze nem kell mindenkinek így csinálni, de vannak itt (egy másik fórumról) olyanok akik már évek óta ismernek, és látják ugyanezt :) Szal nekem a toporgásból elegem van, fejlődni akarok, ha bélre megy, akkor is, szerencsére nincs problémám a diétával, igaz nem is csinálom kőkeményen  ::) 8)

2007. Június 28. - 23:13:57
Válasz #42
Nem elérhető

T3quila


God Vazzeg!

Tudom, hogy elsőnek inkább tömegelni kellett volna, de valahogy így jobban érzem magam :). Szerintem leszálkásodva és kevés testzsírral is menni fog a tömegelés, de majd kiderül :).

2007. Június 29. - 08:06:12
Válasz #43
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Skorpió !

Ilyenkor nem strandra kell menni, hanem egy f@sza kis országjárása! Az az igazi móka :D Bocs Bubee  ;)

Efitmaster!

Ha már tetted a tiszteletedet. Véleményeznéd az előbb leírt diétás tervemet miszerint : Anadrox , Novedex, Cellmass, Secretagogue, midezt tiszta kajával és viszonylag magas ch-val (250-300g) hogy az anyagcsrém pörögjön. Működhet? Vagy van jobb tipped?
Köszi

Hi parrre,

Úgy látom, te elég jól megválogatod a kiegészítőidet egyébként is. A Bad Ass Mass eleve egy jó indulás a célodhoz.
A fenti stekk teljesen OKé! Ahhoz, amit akarsz (esetleg a Gaspari-Novedex-et kicserélheted ALRI-Restore-ra, ha egy ponttal többet akarsz, de a Novedex is kitünő!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 29. - 19:23:03
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


T3quila!

Mindenkinek egyéni, hogy mit akar ezzel a sporttal, az a lényeg h jól érezd magad. Elég annak bevállalni a kellemetlenségeket is, aki versenyezni akar ;) Én nagy(obb) akarok lenni, és számomra az üdvözítő út a kemény tömegelés, ezért így csinálom  :P (Bár megmondom őszintén, kezdem azt érezni hogy nagyon megplatóztam, sehova se akarok fejlődni, ezért is akarom kicsit megijeszteni magam őszre  ;) )