2024. Május 20. - 15:47:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 09. - 06:26:48
Válasz #585

Torony

Vendég
nakérem.

Most jött el a pont, hogy hülyén nézek. 16 hete kezdtem el egy kis dijétát 142 kilóról, a mérleg megállt 127-8-9 kiló között, mint a gerely, és sehova. kb 260-270 gramm fehérje megy csirkéből, proteinből, tojásból és sovány túróból, 200 gramm ch zabpehelyből, rizsből és hüvelyesekből. Igazából olyan tekintetben nem volt gond, hogy a súly megállt, de a forma javult (értsd; nem kibaszott dagadt vagyok, hanem már csak kurvára), most viszont mintha elkezdtem volna felpuhulni, vagy hogyismondjam. Nem durranok edzésen és mintha vizesednék.

Szóval waddafak? Karinitin megy napi 2 gramm, a koffeines meg termogén zsírégetők szóba sem jöhetnek.
Winstrol+propi mindent megold ;D Ne szégyelj kérdezni a koxos topikban :laugh:

mióta Deddy ámokfutást rendezett, inkább a sustanonra esküszöm ;D

2009. Június 11. - 11:49:25
Válasz #586
Nem elérhető

Boresz


hülye kérdés a hülyegyerektől (tőlem)  ::)

Kipróbálnám a reggeli aerob-ot. (eddig késő délután volt,súlyzós edzés meg délelőtt 5-6 óra szünet a kettő között.)

Ébredés után Lipo 6 be az arcba( fél órával edzés előtti bevétel,papír alapján) ,addig csippa kinyit,folyóügyek lerendez,felöltöz,bemelegít ,és indulás tempós sétára (~120-130 pulzus) ,vagy néha intervall kocogásra,ami 40-50 perc. Szóval ébredés után másfél órával ennék (zab+fehérje) először,mekkora hülyeséget csinálnék,ha ez lenne a menü?

mod:10g BCAA (néha glutaminnal is) megy ébredés után a folyadékbevitellel
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 11. - 15:21:30
Válasz #587
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


nakérem.

Most jött el a pont, hogy hülyén nézek. 16 hete kezdtem el egy kis dijétát 142 kilóról, a mérleg megállt 127-8-9 kiló között, mint a gerely, és sehova. kb 260-270 gramm fehérje megy csirkéből, proteinből, tojásból és sovány túróból, 200 gramm ch zabpehelyből, rizsből és hüvelyesekből. Igazából olyan tekintetben nem volt gond, hogy a súly megállt, de a forma javult (értsd; nem kibaszott dagadt vagyok, hanem már csak kurvára), most viszont mintha elkezdtem volna felpuhulni, vagy hogyismondjam. Nem durranok edzésen és mintha vizesednék.

Szóval waddafak? Karinitin megy napi 2 gramm, a koffeines meg termogén zsírégetők szóba sem jöhetnek.

2 g? én min 8 -at szedtem naponta! ;D és szűztea forte az anyagcsere érdében 8-) és a kb fele akkora vagyok mint Te! Vagy tarts egy csaló napot és utána vissza! de ne csaló hétvégét mert én 7 kg híztam 6 héttel a verseny előtt! ***)))

2009. Június 15. - 14:15:44
Válasz #588
Nem elérhető

zotja


http://www.youtube.com/watch?v=qmLTD-RgcRo&feature=related

mi az amit Ronnie levesz magárol edzés után? vmi gumiszalagféleség azt látom  :D

2009. Június 15. - 14:21:49
Válasz #589
Nem elérhető

hopika


http://www.youtube.com/watch?v=qmLTD-RgcRo&feature=related

mi az amit Ronnie levesz magárol edzés után? vmi gumiszalagféleség azt látom  :D

Egy neoprén öv-most használom én is.Felteszed a deréktájra és sokkal jobban izzadsz.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 15. - 14:36:37
Válasz #590
Nem elérhető

zotja



2009. Június 15. - 14:52:17
Válasz #591
Nem elérhető

hopika


hol vásároltad? és mennyibe fáj?  :o
Vagy 1500Ft körül van-nekem hozták,de szerintem bárhol lehet.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 15. - 16:35:00
Válasz #592
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.youtube.com/watch?v=qmLTD-RgcRo&feature=related

mi az amit Ronnie levesz magárol edzés után? vmi gumiszalagféleség azt látom  :D

Egy neoprén öv-most használom én is.Felteszed a deréktájra és sokkal jobban izzadsz.

Nekem is van, de jó hogy említettétek, elő is veszem  ;D

2009. Június 17. - 23:37:01
Válasz #593
Nem elérhető

Boresz


http://www.youtube.com/watch?v=qmLTD-RgcRo&feature=related

mi az amit Ronnie levesz magárol edzés után? vmi gumiszalagféleség azt látom  :D

Egy neoprén öv-most használom én is.Felteszed a deréktájra és sokkal jobban izzadsz.

Nekem is van, de jó hogy említettétek, elő is veszem  ;D
én ma hanyagul csak folpack-al betekertem a derekam  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 22. - 01:36:54
Válasz #594
Nem elérhető

Szájmon


Üdv emberek!

Kérdésem van felétek. Fogyni szeretnék bármilyen meglepő :) 105 kiló vagyok, olyan 35% körüli zsírtartalommal. Többnyire deréktájt van problem :D
Esetleg van erre a tájékra pár gyakorlatotok?
A kajálásom: 7:30 - Tojás, rántotta(1 sárgájával)+Razor, 10:30 - Protax 12:00 - Ebéd, 15:00 - Protax, 17:30 - Edzés (előtte 1 szénhidrát dús lötty) Edzés után 1 creatin+vitamin komlex + 1 adag fehérje, 19:30-20:00 - valami könnyű vacsi. 22:00 Muscle profile 8. Zsírégetőt szedek ezek mellett. Mindent probáltam kb(lipo6, hydroxy, arson). Mindig szépen fogyogatok aztán ugye mindig van vmi kis csalás. :)

Valaki valami jó tanács? Most reggelre be akarok iktatni felkelés után, egy kis hasizmot vagy valami. Ja heti 5x edzek H-K-SZ-P-SZ.

2009. Június 24. - 15:15:05
Válasz #595
Nem elérhető

Boresz


4 hete megy az ápbét
a súlyom fura módon -1 kg a kezdethez,de a centi az derékon -4cm, csípőn -2cm,kar,comb,vádli, mellkast nemtom, mert nemtom lemérni okosan,ezeknél a helyeknél nem volt veszteség
heti 1 nap megemelem a CH-t a jelenlegi 1g/tskg-ról 2-re.
megy le a víz?
nem szeretném elbakni,úgy mint a tavalyit  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 24. - 15:18:30
Válasz #596

Torony

Vendég
Üdv emberek!

Kérdésem van felétek. Fogyni szeretnék bármilyen meglepő :) 105 kiló vagyok, olyan 35% körüli zsírtartalommal. Többnyire deréktájt van problem :D
Esetleg van erre a tájékra pár gyakorlatotok?
A kajálásom: 7:30 - Tojás, rántotta(1 sárgájával)+Razor, 10:30 - Protax 12:00 - Ebéd, 15:00 - Protax, 17:30 - Edzés (előtte 1 szénhidrát dús lötty) Edzés után 1 creatin+vitamin komlex + 1 adag fehérje, 19:30-20:00 - valami könnyű vacsi. 22:00 Muscle profile 8. Zsírégetőt szedek ezek mellett. Mindent probáltam kb(lipo6, hydroxy, arson). Mindig szépen fogyogatok aztán ugye mindig van vmi kis csalás. :)

Valaki valami jó tanács? Most reggelre be akarok iktatni felkelés után, egy kis hasizmot vagy valami. Ja heti 5x edzek H-K-SZ-P-SZ.

milyen kár, hogy HELYI ZSÍRÉGETÉS NINCS... illetve... mégis; fogj egy lángvágót, és kitartóan tartsd a szúrólángot a célterületre merőlegesen 5-8 centiméterről. Nem mondom, hogy kellemes lesz, de igen hatékony!

2009. Június 24. - 15:23:16
Válasz #597
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv emberek!

Kérdésem van felétek. Fogyni szeretnék bármilyen meglepő :) 105 kiló vagyok, olyan 35% körüli zsírtartalommal. Többnyire deréktájt van problem :D
Esetleg van erre a tájékra pár gyakorlatotok?
A kajálásom: 7:30 - Tojás, rántotta(1 sárgájával)+Razor, 10:30 - Protax 12:00 - Ebéd, 15:00 - Protax, 17:30 - Edzés (előtte 1 szénhidrát dús lötty) Edzés után 1 creatin+vitamin komlex + 1 adag fehérje, 19:30-20:00 - valami könnyű vacsi. 22:00 Muscle profile 8. Zsírégetőt szedek ezek mellett. Mindent probáltam kb(lipo6, hydroxy, arson). Mindig szépen fogyogatok aztán ugye mindig van vmi kis csalás. :)

Valaki valami jó tanács? Most reggelre be akarok iktatni felkelés után, egy kis hasizmot vagy valami. Ja heti 5x edzek H-K-SZ-P-SZ.

milyen kár, hogy HELYI ZSÍRÉGETÉS NINCS... illetve... mégis; fogj egy lángvágót, és kitartóan tartsd a szúrólángot a célterületre merőlegesen 5-8 centiméterről. Nem mondom, hogy kellemes lesz, de igen hatékony!

Akkor asszem igy kéne a combomon alkitani, mert a hasamon néha már előbukkanak az erek, de a combomon egy vonal sincs. Kösz Torony!  ****:))))))

2009. Június 24. - 15:28:27
Válasz #598
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
4 hete megy az ápbét
a súlyom fura módon -1 kg a kezdethez,de a centi az derékon -4cm, csípőn -2cm,kar,comb,vádli, mellkast nemtom, mert nemtom lemérni okosan,ezeknél a helyeknél nem volt veszteség
heti 1 nap megemelem a CH-t a jelenlegi 1g/tskg-ról 2-re.
megy le a víz?
nem szeretném elbakni,úgy mint a tavalyit  :-\

Nálam az első 1 héten leugrott 2 kiló, ami ugye csak viz. Aztán utána beállt a heti 1kg fogyás. Ez a 6. hét körül kicsit megtorpant, és 1 hete megint megindult...épp időben, amikor már csak 1 hét van vissza.  !+"% Ha mennek le a centik, és látod magadon a változást, ne foglalkozz a kilókkal, a kinézet számit, nem az, hogy hány kiló vagy. Engem most az sem érdekelne, ha lemennék 82kg-ra, ha jobban néznék ki. Pedig nem is emlékszem mikor voltam utoljára 82kg.  :D

2009. Június 24. - 15:39:18
Válasz #599
Nem elérhető

Joel


Hát arra hogy mikor voltál 82kg már én se nagyon emlékszek!Voltál valaha? ;)
Train Hard!
Blood And Guts