2024. Május 20. - 17:00:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 21. - 17:00:04
Válasz #315
Nem elérhető

Boresz


Ma ismét okosan néztem a teremben,mert rövidkére sikeredett has+aerob edzésem végén odajött a főnök:
-"Látom sokat kardiózik,és nagyon megizzad,és ezért a Mg és Ca források eléggé megcsappannak. Ami nemjó mert fontosak a szervezetnek,nem kellene ennyit kardiózni.Meg kellene mutatnia magát természetgyógyásznak."
Erre okosan bólogadtam és mondtam hogy multivitamint eszem,és pluszban még CaMg-t is veszek be este. A fia meg azt mondta 2-3 hónapja hogy az a jó,ha faszányosan megizzadok mert ha nem, akkor nem ér semmit.
Nah akkor mi is a helyzet? Én vagyok hülye vagy a tükör görbe?   ????... ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 21. - 17:11:48
Válasz #316

B1ll4

Vendég
Boresz , az a lényeg te tudod mi kell neked !

Az izzadással ez a baj persze ásványi anyagok mennek ki belőled , komplexet szerezzél be , nyáron mindig van nekem megadózisban . A tutti edzést meg te tudod , nem ők a sok hülyeségükkel :)

2008. Május 21. - 17:29:53
Válasz #317
Nem elérhető

Boresz


Boresz , az a lényeg te tudod mi kell neked !

Az izzadással ez a baj persze ásványi anyagok mennek ki belőled , komplexet szerezzél be , nyáron mindig van nekem megadózisban . A tutti edzést meg te tudod , nem ők a sok hülyeségükkel :)
Megy a gluta+bcaa+ca+mg+mutivitamin+c is. Rendszeresen,kihagyás nélkül (nem fél adagok az aminosav-ból). Jah és mondta hogy ezzel amit épp csinálok azzal növekszik a fáradékonyság,fejfájásnak a lehetősége,vagy gyakoribb lesz ha már jelen van ez a dolog. A fejbeni feledékenységet betudom a napi 50-70g ch-nak,de semmi bajom ezen kívül nincsen,max ebben a fos időben kedvetlen vagyok.Eddig haladok szépen,formálódik a fizimiskám és a kontúrok lassan már jelentősen láthatóak lesznek.Remélem a Hydroxycut Hardcore is nagyon besegít a diétámba ami nagyon lassan indult be.Kiváncsi vagyok meddig tudok lemenni jelentős izomvesztés nélkül.(nem mintha sok lenne ,de már egy tisztább alapra tudnék építkezni a későbbiekben)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 21. - 18:12:58
Válasz #318
Nem elérhető

madinorbi


Boresz , az a lényeg te tudod mi kell neked !

Az izzadással ez a baj persze ásványi anyagok mennek ki belőled , komplexet szerezzél be , nyáron mindig van nekem megadózisban . A tutti edzést meg te tudod , nem ők a sok hülyeségükkel :)
Megy a gluta+bcaa+ca+mg+mutivitamin+c is. Rendszeresen,kihagyás nélkül (nem fél adagok az aminosav-ból). Jah és mondta hogy ezzel amit épp csinálok azzal növekszik a fáradékonyság,fejfájásnak a lehetősége,vagy gyakoribb lesz ha már jelen van ez a dolog. A fejbeni feledékenységet betudom a napi 50-70g ch-nak,de semmi bajom ezen kívül nincsen,max ebben a fos időben kedvetlen vagyok.Eddig haladok szépen,formálódik a fizimiskám és a kontúrok lassan már jelentősen láthatóak lesznek.Remélem a Hydroxycut Hardcore is nagyon besegít a diétámba ami nagyon lassan indult be.Kiváncsi vagyok meddig tudok lemenni jelentős izomvesztés nélkül.(nem mintha sok lenne ,de már egy tisztább alapra tudnék építkezni a későbbiekben)
Ugye-ugye mondtam hogy a ch t le kell vinni rendesen és cikk cakk játékot alkalmazni
nagyon bírom azokat az észkombájnokat akik 300-400 gr ch val akarnak diétázni mert jay cutler is annyit nyom  !+"% ˝=/
Nyomjad keményen Boresz !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 19:57:17
Válasz #319
Nem elérhető

George


Ma ismét okosan néztem a teremben,mert rövidkére sikeredett has+aerob edzésem végén odajött a főnök:
-"Látom sokat kardiózik,és nagyon megizzad,és ezért a Mg és Ca források eléggé megcsappannak. Ami nemjó mert fontosak a szervezetnek,nem kellene ennyit kardiózni.Meg kellene mutatnia magát természetgyógyásznak."
Erre okosan bólogadtam és mondtam hogy multivitamint eszem,és pluszban még CaMg-t is veszek be este. A fia meg azt mondta 2-3 hónapja hogy az a jó,ha faszányosan megizzadok mert ha nem, akkor nem ér semmit.
Nah akkor mi is a helyzet? Én vagyok hülye vagy a tükör görbe?   ????... ?:-/
:D Ezt imádom. Teremedzőként dolgoztam egy darabig, és a munkaidő egy részét az tette ki, hogy a főnök által, a vendégeknek mondott ill. mutatott hülyeségeket javítottam ki !+"% Mer' lássa már mindenki, hogy szakember. Aerobic edző csajok közül volt olyan, aki megtartott 2 órát egymás után, és bejött még futni plusz egy órát. Izzadt rendesen, én mégsem aggódtam a mikrotápanyag készletei megcsappanásától. Szex közben is sokszor leizzad az ember, nekem mégsem az jár a fejemben, hogy felbontsak egy Gatorade-et ::) Ha helyén van a kajálásod a kiegészítőkkel együtt, és a tükör is téged igazol, akkor semmi gáz nincsen.

2008. Május 21. - 20:06:02
Válasz #320
Nem elérhető

madinorbi


Pontosan ! Minden idióta azon filózik hogy hogyan tudná leméretni minden nap a testzsírját hogy mennyit fogyott és még hasonló atomökörségek nem tudom hány ezer éve találhatták fel a jó öreg tükröt de még mindig működik  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 20:06:32
Válasz #321
Nem elérhető

Boresz


Ma ismét okosan néztem a teremben,mert rövidkére sikeredett has+aerob edzésem végén odajött a főnök:
-"Látom sokat kardiózik,és nagyon megizzad,és ezért a Mg és Ca források eléggé megcsappannak. Ami nemjó mert fontosak a szervezetnek,nem kellene ennyit kardiózni.Meg kellene mutatnia magát természetgyógyásznak."
Erre okosan bólogadtam és mondtam hogy multivitamint eszem,és pluszban még CaMg-t is veszek be este. A fia meg azt mondta 2-3 hónapja hogy az a jó,ha faszányosan megizzadok mert ha nem, akkor nem ér semmit.
Nah akkor mi is a helyzet? Én vagyok hülye vagy a tükör görbe?   ????... ?:-/
:D Ezt imádom. Teremedzőként dolgoztam egy darabig, és a munkaidő egy részét az tette ki, hogy a főnök által, a vendégeknek mondott ill. mutatott hülyeségeket javítottam ki !+"% Mer' lássa már mindenki, hogy szakember. Aerobic edző csajok közül volt olyan, aki megtartott 2 órát egymás után, és bejött még futni plusz egy órát. Izzadt rendesen, én mégsem aggódtam a mikrotápanyag készletei megcsappanásától. Szex közben is sokszor leizzad az ember, nekem mégsem az jár a fejemben, hogy felbontsak egy Gatorade-et ::) Ha helyén van a kajálásod a kiegészítőkkel együtt, és a tükör is téged igazol, akkor semmi gáz nincsen.
Akkor nem csak nálam vannak anomáliák  ;D.A multkor láttam edző bá fiát ( ő is "edző")vállazni,elkellett fordulnom mert elkapott a vigyorgás ahogyan oldalemelt (inkább kalimpált).
u.i.:gluta,bcaa elég az izomleépülés ellen?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 21. - 22:00:32
Válasz #322
Nem elérhető

parrre


Ja, elégnek tűnik ha van elég fehérje is mellé. Meg reggel este nyomjál egy kis zsírt ha alacsony a ch. Márpedig 50-60g elég alacsony. Lenmagolaj, halolaj, stb. Csak keményen tesó !  @:-)

2008. Május 22. - 20:23:13
Válasz #323
Nem elérhető

Boresz


Ja, elégnek tűnik ha van elég fehérje is mellé. Meg reggel este nyomjál egy kis zsírt ha alacsony a ch. Márpedig 50-60g elég alacsony. Lenmagolaj, halolaj, stb. Csak keményen tesó !  @:-)

Köszönöm!  :-){
De ma jó pár hét után nem bíram magammal,és csaltam  >:D.Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak. A hátamat ma rendesen megtornáztattam,kisebb súllyal tök szabályosan, 12-14-et mindenből.Ha holnap nem lesz izomláz tökönszúrom magamat.Viszont kezdem egyre jobban érezni magamat a bőrömben,még 5-6 kg zsír mehetne le ,csak derékból ;D,és akkor hoznám életem legjobb formáját.Július közepére tervezem a diéta végét, Adoniszi testet kihozva magamból  :o,hogy a vízparton a lányok jönnek oda hülye szöveggel: hazakísérhetlek?  :-)-
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 22. - 20:38:23
Válasz #324
Nem elérhető

Johnnyx


"a vízparton a lányok jönnek oda hülye szöveggel: hazakísérhetlek?" -- ha ez bejön, akkor én is lemegyek 60g ch-ra  ;D !+"%
Egyetek zabot!

2008. Május 22. - 20:54:01
Válasz #325
Nem elérhető

parrre


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D

2008. Május 22. - 20:54:43
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


"a vízparton a lányok jönnek oda hülye szöveggel: hazakísérhetlek?" -- ha ez bejön, akkor én is lemegyek 60g ch-ra  ;D !+"%

Már hallucinál, ne csináld utána...  8)

2008. Május 22. - 21:30:19
Válasz #327
Nem elérhető

Boresz


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 22. - 21:36:38
Válasz #328
Nem elérhető

God Vazzeg


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D

Én még csak idegbeteg vagyok, meg borzongok edzés előtt, de ennyi kell, éljen a diéta  :-!  ˝=/

2008. Május 22. - 21:39:39
Válasz #329
Nem elérhető

tas


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D

Én még csak idegbeteg vagyok, meg borzongok edzés előtt, de ennyi kell, éljen a diéta  :-!  ˝=/

God, te mennyit vesztesz az erődből így diéta alatt??