2024. Június 02. - 00:11:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 22. - 21:41:34
Válasz #330
Nem elérhető

God Vazzeg


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D

Én még csak idegbeteg vagyok, meg borzongok edzés előtt, de ennyi kell, éljen a diéta  :-!  ˝=/

God, te mennyit vesztesz az erődből így diéta alatt??

Általában sokat. Illetve mihez képest ugye, mert alapból sajnos nagyon gyenge vagyok  !+"%

2008. Május 22. - 21:45:00
Válasz #331
Nem elérhető

Boresz


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D

Én még csak idegbeteg vagyok, meg borzongok edzés előtt, de ennyi kell, éljen a diéta  :-!  ˝=/
jelentem agresszióban itt sincs hiány,mindig kéznél van 1-2 pofon :--:

hamár erő,tényleg mennyi az annyi? én alig vesztettem valamit erőileg,-5% környékén máramennyire megy most a fejbenmatek

mod: ez ugye raltív miben és mennyire vagy gyenge,bukfencben,vagy fekvenyomásban  >:D ,inkább az elsőre tippelnék
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 22. - 21:51:32
Válasz #332
Nem elérhető

God Vazzeg


Ettem egy kocka csokit edzés után,amit a Vogáék dobáltak.

Oppsza itt szállj fel .... hmmmm Sopron ?  ;D
jajaja  @:-)
Tegnap voltak itt zegen és épp akkor jártam a városban.Kedves kis helyi rendőrnénik  @-o terelgették a kocsikat.Hát richtig hogy beszorultam az egyik elagásban,de a kis angyalarcú őrmester kapásból segített,hjaj a kis drága.
 God,ha tudnád milyen világ van már körülöttem ebben az alacsony ch tartalmú hetekben,el sem hinnéd.  O0 Micsoda szííínek  :-):-)::  >:D

Én még csak idegbeteg vagyok, meg borzongok edzés előtt, de ennyi kell, éljen a diéta  :-!  ˝=/
jelentem agresszióban itt sincs hiány,mindig kéznél van 1-2 pofon :--:

hamár erő,tényleg mennyi az annyi? én alig vesztettem valamit erőileg,-5% környékén máramennyire megy most a fejbenmatek

Nagyobb gyakorlatoknál van gondom, számszerűsíteni nem akarom, mert mindegy is  8-) Olyan 10-15% eddig amit visszaestem, de még sehol se tartok a diétában  :-O

2008. Május 22. - 22:21:01
Válasz #333
Nem elérhető

madinorbi


Nekem már megy 12 hete 12 kila minusz még van kb 4-5 de guggolásból 50 kilót ledobtam még a testem talán bírná is de az agyam már nem  :'(
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 00:09:43
Válasz #334
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem már megy 12 hete 12 kila minusz még van kb 4-5 de guggolásból 50 kilót ledobtam még a testem talán bírná is de az agyam már nem  :'(

Nekem eddig durván 6 hét alatt 6kg, de már a súlyokat nehéznek érzem, és igazad van, fejben nem ok valami, guggolásnál is sokszor hamarabb lerakom, pedig a test még bírna 2-3 ismétlést. Aztán elhatározom h a következőben akkor is megcsinálom, de ugyanaz...  !+"% Szóval nem egyszerű ez, de úgy látom normális ez a mentális "zavar" ilyenkor  ;-oo-;

2008. Május 23. - 00:14:26
Válasz #335
Nem elérhető

parrre


Fasza .. én összesen nem guggolok 50 kilóval.  =/+' !+"%

Sztem ha jól csinálod akkor összeszakadás max a diéta legvégén van. Nekem pl. az elején szinte semmi, a végén viszont elég jelentős.
Mondjuk tömegelésnél pl. fekvenyomásban 4-7 ismétléssel csinálom (legtöbbször) és 120-130 kg-val, diétában 17-20-akat 80-85 kg-val. Úgyhogy ez se mindegy. De pl nekem annyira belassul az anyagcserém ilyenkor, hogy pörgetni kell.  :--:

2008. Május 23. - 00:19:42
Válasz #336
Nem elérhető

God Vazzeg


Fasza .. én összesen nem guggolok 50 kilóval.  =/+' !+"%

Sztem ha jól csinálod akkor összeszakadás max a diéta legvégén van. Nekem pl. az elején szinte semmi, a végén viszont elég jelentős.
Mondjuk tömegelésnél pl. fekvenyomásban 4-7 ismétléssel csinálom (legtöbbször) és 120-130 kg-val, diétában 17-20-akat 80-85 kg-val. Úgyhogy ez se mindegy. De pl nekem annyira belassul az anyagcserém ilyenkor, hogy pörgetni kell.  :--:

Én is a végére rogyok be, de van egy trükköm: nem diétázok le teljesen  !+"% Merthogy minek, ugye nem versenyzünk vagy mi... Szóval kockás has, oszt az elég is, strandfazon rulez, oszt jóccakát, így nincs azért akkora izomvesztés se, meg lehet szépen tömegelni innen vissza. Cserébe sose nézek ki igazán jól, és mindig egy középfos formám van ilyenkor, mert szálkás se vagyok, de nagy se  ;D A dijéta monnyon le  :-/--  O0

2008. Május 23. - 00:27:04
Válasz #337
Nem elérhető

madinorbi


Fasza .. én összesen nem guggolok 50 kilóval.  =/+' !+"%

Sztem ha jól csinálod akkor összeszakadás max a diéta legvégén van. Nekem pl. az elején szinte semmi, a végén viszont elég jelentős.
Mondjuk tömegelésnél pl. fekvenyomásban 4-7 ismétléssel csinálom (legtöbbször) és 120-130 kg-val, diétában 17-20-akat 80-85 kg-val. Úgyhogy ez se mindegy. De pl nekem annyira belassul az anyagcserém ilyenkor, hogy pörgetni kell.  :--:

Én is a végére rogyok be, de van egy trükköm: nem diétázok le teljesen  !+"% Merthogy minek, ugye nem versenyzünk vagy mi... Szóval kockás has, oszt az elég is, strandfazon rulez, oszt jóccakát, így nincs azért akkora izomvesztés se, meg lehet szépen tömegelni innen vissza. Cserébe sose nézek ki igazán jól, és mindig egy középfos formám van ilyenkor, mert szálkás se vagyok, de nagy se  ;D A dijéta monnyon le  :-/--  O0
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
Király
Megmondom őszintén én meg úgy vagyok vele hogy minden éven egyre könyebben megy ugye de egyre tovább is akarom csinálni idén fullosan mindenhonnan előcsalogatom az erezetet csinálok otthon egy hobbi ürítés töltés meg egy kis nátrium megvonósdit és meglátjuk azt mindenesetre belátom hogy a versenyzés nem a puhányoknak való holott az átlaghoz képest mi is emeletekkel feljebb járunk
 :)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 00:46:26
Válasz #338
Nem elérhető

God Vazzeg


Fasza .. én összesen nem guggolok 50 kilóval.  =/+' !+"%

Sztem ha jól csinálod akkor összeszakadás max a diéta legvégén van. Nekem pl. az elején szinte semmi, a végén viszont elég jelentős.
Mondjuk tömegelésnél pl. fekvenyomásban 4-7 ismétléssel csinálom (legtöbbször) és 120-130 kg-val, diétában 17-20-akat 80-85 kg-val. Úgyhogy ez se mindegy. De pl nekem annyira belassul az anyagcserém ilyenkor, hogy pörgetni kell.  :--:

Én is a végére rogyok be, de van egy trükköm: nem diétázok le teljesen  !+"% Merthogy minek, ugye nem versenyzünk vagy mi... Szóval kockás has, oszt az elég is, strandfazon rulez, oszt jóccakát, így nincs azért akkora izomvesztés se, meg lehet szépen tömegelni innen vissza. Cserébe sose nézek ki igazán jól, és mindig egy középfos formám van ilyenkor, mert szálkás se vagyok, de nagy se  ;D A dijéta monnyon le  :-/--  O0
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
Király
Megmondom őszintén én meg úgy vagyok vele hogy minden éven egyre könyebben megy ugye de egyre tovább is akarom csinálni idén fullosan mindenhonnan előcsalogatom az erezetet csinálok otthon egy hobbi ürítés töltés meg egy kis nátrium megvonósdit és meglátjuk azt mindenesetre belátom hogy a versenyzés nem a puhányoknak való holott az átlaghoz képest mi is emeletekkel feljebb járunk
 :)

Ez érdekes, mert nekem évről évre nehezebben megy a diéta, most pl meg se akart mozdulni a súlyom 200g-nál! Tavaly ilyenkor 200g-nál már úgy fogytam mint a sz@r. Most meg 100g-ra le kellett mennem hogy elinduljon valami, asszem öregszem, vagy nemtom mi van. Az igazsághoz hozzátartozik hogy egyáltalán nem kardiózok, de eddig anélkül is elég jó volt a diéta..  0o0o0

2008. Május 23. - 00:57:54
Válasz #339
Nem elérhető

madinorbi


Ott lehet a kutya God papa nekem 4x30-40 perc kardió megy pedig nem vagyok egy endomorf alkat + figyelem a járulékos dolgokat a kajákban sokat számítanak azok az 5-6-10 gram ch k zsírok ebben abban mégha alapjaiban jó is a kaja a részletek elbaszhatnak sok mindent meglátjuk mi jön össze az éven  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 01:02:08
Válasz #340
Nem elérhető

God Vazzeg


Ott lehet a kutya God papa nekem 4x30-40 perc kardió megy pedig nem vagyok egy endomorf alkat + figyelem a járulékos dolgokat a kajákban sokat számítanak azok az 5-6-10 gram ch k zsírok ebben abban mégha alapjaiban jó is a kaja a részletek elbaszhatnak sok mindent meglátjuk mi jön össze az éven  @:-)

Jaaa, kérem, akkor nyílván itt lehet a gond  /:-) Mondom: eddig nem volt rá szükség, talán idén se, ezt a középfos formát csak elérem anélkül is, de lehet jövőre már be kell vetnem némi kardiót is, mondjuk én anno nagyon szerettem futni, az lesz belőle, bár érdekes lesz 30 kilóval nehezebben  !+"% Fő a fokozatosság  /:-)  :-}

2008. Május 23. - 08:25:32
Válasz #341
Nem elérhető

Johnnyx


Ott lehet a kutya God papa nekem 4x30-40 perc kardió megy pedig nem vagyok egy endomorf alkat + figyelem a járulékos dolgokat a kajákban sokat számítanak azok az 5-6-10 gram ch k zsírok ebben abban mégha alapjaiban jó is a kaja a részletek elbaszhatnak sok mindent meglátjuk mi jön össze az éven  @:-)

Jaaa, kérem, akkor nyílván itt lehet a gond  /:-) Mondom: eddig nem volt rá szükség, talán idén se, ezt a középfos formát csak elérem anélkül is, de lehet jövőre már be kell vetnem némi kardiót is, mondjuk én anno nagyon szerettem futni, az lesz belőle, bár érdekes lesz 30 kilóval nehezebben  !+"% Fő a fokozatosság  /:-)  :-}

Ahogy mondani szokták: "szégyen a futás, de hasznos"  ;D Én most elhatároztam, hogy nem csak diéta alatt, hanem tömegeléskor is fogok valamennyit kardiózni, hátha segít, hogy ne hízzak be annyira.
Egyetek zabot!

2008. Május 23. - 16:22:10
Válasz #342
Nem elérhető

parrre


Má nem azér, de nekem is nehezebben megy most, mint mútkor. Pedig futok is. A diéta télleg monnyonle.  :-/--

2008. Május 23. - 16:26:13
Válasz #343
Nem elérhető

God Vazzeg


Má nem azér, de nekem is nehezebben megy most, mint mútkor. Pedig futok is. A diéta télleg monnyonle.  :-/--

Öregszünk vazze  !+"%  ˝=/

2008. Május 23. - 17:58:56
Válasz #344
Nem elérhető

Boresz


Jó neked God! Meg sem mozdult a mérleg (max ha wc után mérlegeltem) amíg el nem telt 3 hét kardió +100g alatti ch,aztán átmentem tartós aerob-ra nah most már érzem és látni is hogy változik a forma,mérleg szerint is,és a többiek is mondták hogy fogytam mert az arcomon eléggé meglátni.

1 kérdés csak úgy:ha csak aerob van(~50 perc),semmi súlyzós edzés akkor miféle kiagészítőt egyek?
előtte 20 percel:Fehérje+gluta+darált zab
aerob közben:bcaa+gluta?
utánna:fehérje+gluta+szőlőcukor?
kell ekkor ennyi? vagy kihagyhatom valamelyiket?
 ?:-/valaki a nagyok közül?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság