2024. Május 20. - 18:58:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259779 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 23. - 19:00:46
Válasz #345
Nem elérhető

shp


Jó neked God! Meg sem mozdult a mérleg (max ha wc után mérlegeltem) amíg el nem telt 3 hét kardió +100g alatti ch,aztán átmentem tartós aerob-ra nah most már érzem és látni is hogy változik a forma,mérleg szerint is,és a többiek is mondták hogy fogytam mert az arcomon eléggé meglátni.

1 kérdés csak úgy:ha csak aerob van(~50 perc),semmi súlyzós edzés akkor miféle kiagészítőt egyek?
előtte 20 percel:Fehérje+gluta+darált zab
aerob közben:bcaa+gluta?
utánna:fehérje+gluta+szőlőcukor?
kell ekkor ennyi? vagy kihagyhatom valamelyiket?
 ?:-/valaki a nagyok közül?

Ugyan nem vagyok nagy és nem is fogyok  ˝=/ , de a cukrot elhagynám diétában mégha az az edzés utáni turmix része akkor is. Tudniilik a vércukorszintet eléggé "seggberugja"  és azt én nem szeretem...  O0

2008. Május 23. - 19:05:51
Válasz #346
Nem elérhető

Boresz


Jó neked God! Meg sem mozdult a mérleg (max ha wc után mérlegeltem) amíg el nem telt 3 hét kardió +100g alatti ch,aztán átmentem tartós aerob-ra nah most már érzem és látni is hogy változik a forma,mérleg szerint is,és a többiek is mondták hogy fogytam mert az arcomon eléggé meglátni.

1 kérdés csak úgy:ha csak aerob van(~50 perc),semmi súlyzós edzés akkor miféle kiagészítőt egyek?
előtte 20 percel:Fehérje+gluta+darált zab
aerob közben:bcaa+gluta?
utánna:fehérje+gluta+szőlőcukor?
kell ekkor ennyi? vagy kihagyhatom valamelyiket?
 ?:-/valaki a nagyok közül?

Ugyan nem vagyok nagy és nem is fogyok  ˝=/ , de a cukrot elhagynám diétában mégha az az edzés utáni turmix része akkor is. Tudniilik a vércukorszintet eléggé "seggberugja"  és azt én nem szeretem...  O0
Azt a szőlőcukrot (15g) azért mert hamar felszívódik.Más gyorsan felszívódót helyette, hugyé fingér van?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 23. - 19:48:38
Válasz #347
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó neked God! Meg sem mozdult a mérleg (max ha wc után mérlegeltem) amíg el nem telt 3 hét kardió +100g alatti ch,aztán átmentem tartós aerob-ra nah most már érzem és látni is hogy változik a forma,mérleg szerint is,és a többiek is mondták hogy fogytam mert az arcomon eléggé meglátni.

Itt még nem tartok, majd 30 felett  :P Arcomon is látszik már, de sajna a tokám és az oldalsó úszógumi tűnik el utoljára, hogy rohadna meg  :-Đ


1 kérdés csak úgy:ha csak aerob van(~50 perc),semmi súlyzós edzés akkor miféle kiagészítőt egyek?
előtte 20 percel:Fehérje+gluta+darált zab
aerob közben:bcaa+gluta?
utánna:fehérje+gluta+szőlőcukor?

Utána ne rakj szőlőcukrot semmiképpen, én még a kávét is édesítővel iszom ilyenkor  :-} Inkább zab, hamár...  8-)

2008. Május 23. - 20:54:07
Válasz #348
Nem elérhető

Johnnyx


Bőviteni akarom a diéta alatti kiegészítőim körét. Arra gondoltam veszek leukic-et. Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? (Hozzáteszem, hogy jelenleg fehérje, multivitamin és NO kiegészítést használok csak).
Egyetek zabot!

2008. Május 23. - 21:03:30
Válasz #349
Nem elérhető

madinorbi


Bőviteni akarom a diéta alatti kiegészítőim körét. Arra gondoltam veszek leukic-et. Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? (Hozzáteszem, hogy jelenleg fehérje, multivitamin és NO kiegészítést használok csak).
Glutamin !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 21:25:02
Válasz #350
Nem elérhető

parrre


Jó neked God! Meg sem mozdult a mérleg (max ha wc után mérlegeltem) amíg el nem telt 3 hét kardió +100g alatti ch,aztán átmentem tartós aerob-ra nah most már érzem és látni is hogy változik a forma,mérleg szerint is,és a többiek is mondták hogy fogytam mert az arcomon eléggé meglátni.

1 kérdés csak úgy:ha csak aerob van(~50 perc),semmi súlyzós edzés akkor miféle kiagészítőt egyek?
előtte 20 percel:Fehérje+gluta+darált zab
aerob közben:bcaa+gluta?
utánna:fehérje+gluta+szőlőcukor?
kell ekkor ennyi? vagy kihagyhatom valamelyiket?
 ?:-/valaki a nagyok közül?

Szerintem a nagyonnagyoktól saját topicjukban kérdezz.  ;-oo-;
Egyébként diétában edzés után szőlőcukor nem igen kell, glutamin elég. Ha meg nem csinálsz súlyzós edzést akkor inkább valami erősebb kardió legyen aerob helyett.

Szerintem. Bombázós-romantikus zimbes-zombis, őrült tudósos-klónozós. Ha jó. Szerintem  @-o

2008. Május 23. - 21:33:47
Válasz #351
Nem elérhető

Johnnyx


Bőviteni akarom a diéta alatti kiegészítőim körét. Arra gondoltam veszek leukic-et. Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? (Hozzáteszem, hogy jelenleg fehérje, multivitamin és NO kiegészítést használok csak).
Glutamin !!!

Hát igen ez a másik, amire gondoltam. A kettő együtt lenne a legjobb, de abból már nem jönnék ki jól anyagilag.
Egyetek zabot!

2008. Május 23. - 23:17:51
Válasz #352
Nem elérhető

madinorbi


Bőviteni akarom a diéta alatti kiegészítőim körét. Arra gondoltam veszek leukic-et. Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? (Hozzáteszem, hogy jelenleg fehérje, multivitamin és NO kiegészítést használok csak).
Glutamin !!!

Hát igen ez a másik, amire gondoltam. A kettő együtt lenne a legjobb, de abból már nem jönnék ki jól anyagilag.
JOhn itt az a lényeg hogy a diéta alatt kevés a ch és a glutamin vissza tud tölteni ch nélkül is ennyi
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 24. - 08:10:57
Válasz #353
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Május 26. - 18:25:38
Válasz #354
Nem elérhető

Boresz


Végre tartom a fogyásom heti ~1kg-val.  :-!
De lenne egy kérdésem: edzés utáni kajámban ami zöldségek hada,(szinte legelek)ha benne van 3 db keménytojás (sárgájával együtt) azzal nem vágom haza az edzésen végzett kemény melómat? Ami után betolok egy doboz (250g) sovány túrót az arcba?
Rendjén vagyok evvel vagy baromságot művelek?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 26. - 20:03:55
Válasz #355
Nem elérhető

FirstLady


Ha tutira akarsz menni, akkor csak az egyiknek a sárgáját rakd bele... az ize miatt :)
Szerintem a túróval nem lősz nagyon mellé :)
Egyébként az edzés utáni kajádba, amikor legelsz, miért nem raksz csirkemellet?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 26. - 20:08:09
Válasz #356
Nem elérhető

Boresz


Ha tutira akarsz menni, akkor csak az egyiknek a sárgáját rakd bele... az ize miatt :)
Szerintem a túróval nem lősz nagyon mellé :)
Egyébként az edzés utáni kajádba, amikor legelsz, miért nem raksz csirkemellet?
Azért túró mert a hús előre ki van sütve és ki van mérve a párolt zöldel együtt 2 napi kajám előre,aztán csak benyúlok a hűtőbe és kajálok. Majd holnap husi lesz mellé. Azért köszi. :)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 26. - 20:28:33
Válasz #357
Nem elérhető

FirstLady


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 26. - 20:56:12
Válasz #358
Nem elérhető

Boresz


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
Ha nem is rendszer ,de ha éppen a túró van kéznél? Amúgy a hidroxycut-ot az első kaja előtt kell bevenni a papír szerint, ugye? Nah nekem az első kajám az hajnali 5-kor van,nem korai az? Ezért keljek fel 4.20kor  ˝=/,aztán feküdjek vissza.Basszuskulcs ,nemkis áldozat a fogyiklubban benne lenni.  :'(

Azé köszi szöszi  :-){. ;)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 26. - 21:08:45
Válasz #359
Nem elérhető

FirstLady


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
Ha nem is rendszer ,de ha éppen a túró van kéznél? Amúgy a hidroxycut-ot az első kaja előtt kell bevenni a papír szerint, ugye? Nah nekem az első kajám az hajnali 5-kor van,nem korai az? Ezért keljek fel 4.20kor  ˝=/,aztán feküdjek vissza.Basszuskulcs ,nemkis áldozat a fogyiklubban benne lenni.  :'(

Azé köszi szöszi  :-){. ;)
Nem tudom, mi a bajod a túróval :) a túróban én nem látok semmi kivetnivalót diétában sem (elég kevés ch van benne, viszont több fehérje, és nincs benne laktóz), pl. diétáslekvárral vagy zabbal reggelire finom is. Vagy akár proteinnel keverve zab nélkül.
Én a regenerációt nem szakítanám meg csak a hidroxy beszedésével, inkább felkelnék, első dolog (tényleg az első, pisilés előtt ;D ;D ;D ;D ) bevenném a hidroxyt, és utána a reggeli teendők, aztán indulás előtt jöhet a kaja :)
Én így csinálnám :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady