2024. Április 28. - 00:39:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsirégetés,Szálkásitás Étrend ill Edzéstervel  (Megtekintve 35276 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 30. - 16:37:04
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


Helló!
Ha valaki esetleg komolyan szándékozna segíteni,akkor egy edzéstervet és egy kajatervet legyen már szives leírni nekem!
Köszönöm.

Milyen papírra szeretnéd?  Én sima a4-esre gondoltam. A szélén Jay Cutleres képekkel, de nem vagyok benne biztos,h Neked ez megfelel. Mit mondasz?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 30. - 20:17:21
Válasz #31
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 06. - 12:48:31
Válasz #32
Nem elérhető

Dóri


Sziasztok

Régen nem voltam már itt.
Most szeretném megkérdezni, hogy melyik a legjobb zsírégető nőknek? Heti 4-5 edzésem van, 4-5 eszem, odafigyelek, de lassan jön z eredmény.  ????...

Előre is köszi a választ.

2012. Augusztus 09. - 19:36:35
Válasz #33
Nem elérhető

pendramoon


Sziasztok

Tudom a fentiekben irtatok hogy olvasni kelll a forumottt es okosabb leszel. Ami igaz is erdekess olvasmany de en egy egyidi problema moatt irok most ide. Nekem a terdem tonkre ment a kerekparozastol 17 evesen. Bicikli futar voltam ahol napi 8 orat tekertem esoben szelben hoban amit a terdem nem dijjazott. Elmentem orvoshoz es azt mondta hogy a legg fobb problema azzal van hogy az izmaim a kolsoreszen sokkal erossebbek a cajritol mint a belso ezert nagyon kemeny fajdalmaim szoktak lenni lepcsozestol es alapp labbal kapcsolatos gyakorlatoktol. A masik nem.eppen elenyos hatranyom hogy gyerekoromabn leestem a gyururol es az orro eltorott ugy hogy nem tok akadajtalanul levegot venni az orromon ezert  a testem a szamat hasznalja ami azert gaz mert hamar kifulladok es lebetegszek tudo gyuszi meg torok.
Sajnalatos modon ez utan tulsulyos letem most 22 eves vagyok es 115 kg. Magasagom 192 cm. Szeretnek 80kg kore menni es fitnek lenni. Nem tudom ezekkel a serulesekkel milyen edzest lehet csinalni. Pl a gugolas az nagyon nem jo attol teljesen ki vagyok. A gyogytorna meg nem a fogyasra add hangsulyt. De mivel a terdema.a testem cipeli ezert ha kevesebb sulyt kellene cipelnie akkor sokkal jobb lenne.

Pls a segitsegetek es tudasotok kellene


Elore is koszi David