2024. Április 27. - 21:37:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzésterv !!!! Help Me  (Megtekintve 13107 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Február 28. - 13:20:15
Válasz #15
Nem elérhető

Maszat


Nálam is sok a heti 2 edzés egy adott izomcsoportra. Tapasztaltam olyat is, ugyan nem huzamosabb ideig, hogy 2 hét edzés, 1 hét pihenő, ezt lenyomva 2x, nem hogy visszaestem volna erőben, hanem még jobban is ment az edzés. Ugyan, ezt mint írtam csak 2x csináltam egymás után, azt is egyéb okok miatt, így hosszútávú tapasztalatom nincs ezzel, de még az is lehet, hogy szétszedem 5 napra a 3 napot, nyomok 2 hetet, majd egyet kihagyok. Sőt, biztos, hogy így fogom csinálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 13:34:38
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Én is heti 1x edzek minden izmot, szerintem ha lenyomsz egy kemény karedzést, akkor te 3 nap múlva nem fogsz megint karra edzeni.
Nekem legalábbis még nem sikerült, vagy ha meg is próbáltam, abból minden lett, csak karedzés nem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Február 28. - 17:40:44
Válasz #17
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én is heti 1x edzek minden izmot, szerintem ha lenyomsz egy kemény karedzést, akkor te 3 nap múlva nem fogsz megint karra edzeni.
Nekem legalábbis még nem sikerült, vagy ha meg is próbáltam, abból minden lett, csak karedzés nem.
De  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Március 03. - 06:27:03
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


Látszik, hogy a kemeny karedzeses részt nem emelted ki. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Március 03. - 11:00:04
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 03. - 11:15:42
Válasz #20
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látszik, hogy a kemeny karedzeses részt nem emelted ki. ;D
Nem emelem ki a magától értetődő dolgokat  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Március 03. - 13:05:50
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 04. - 09:49:37
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


Szerintem gyenge volt.
Mint Steve. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Március 06. - 15:00:21
Válasz #23
Nem elérhető

cpggyurma


nem hogy egy héten kétszer, hanem hétszer is lehet karozni  ;)


2014. Március 06. - 15:45:34
Válasz #24
Nem elérhető

H. Laci


Itthon is van minden nap karozó ember  ;D ;D ;D

2014. Április 19. - 18:03:25
Válasz #25
Nem elérhető

cpggyurma


hosszú ideje ugyanaz a séma szerint edzek, nyilván mindig változatom a gyakorlatos sorrendjét, ismétlésszámát,  ne csinálok két egyforma edzést, lassan hét éve edzek és most akarok valami radikális változtatást. találtam egy régebbi majdnem 6 éves Ironman újságba egy edzést egy elvileg naturál testépítő Eric Broser írta aki elvileg ennek az edzéstervnek köszönhette egy bizonyos szint után a továbbfejlődést. Az edzésterv neve azt hiszem erő/ismétlés/sokk ( P/RR/S - Power/Rep Range/Shock) a lényeg hogy elő héten nagy súlyokkal edzünk főleg lapgyakorlatokat használva alacsony ismétlésszám mellett. A második magas ismétlés szám itt azt hiszem 12őn felül. A harmadik a sokk héten pedig óriássorozatok, vetkőző sorozatok, szuperszettek stb, gondoltam kipróbálom jövőhéttől ha neki bevált "naturba" akkor nekem is jó lehet kémiával rásegítve.