2024. Április 27. - 19:48:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: FST-7  (Megtekintve 30289 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 14. - 18:10:28
Válasz #15
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor példánakokáért hogy építesssz fel egy ilyen melledzést?

Pl.: - Keresztcsiga 3 * 8-12
     - Fekvenyomás 45fokos padon 3 * 8-12
     - Áthúzás 3 * 8-12
     - Fekvenyomás vizszintes padon 3 * 8-12
     - Fekvenyomás 30fokos padon egykezesekkel  3* 8-12
     - Tárogatás gépen 7 * 8-12

Ez volt az uccsó melledzésem, amúgy mindig változik, nincs 2 ugyan olyan edzés. Kicsit soknak tűnhet, de rá kellett jönnöm, hogy ennyi gyakorlatra szükségem van, ezért is edzek egy nap csak egy izomcsoportot most már.

Balu! =/+'
és a nyújtásokat a sorozatok közé rakod be?


Igen, én a sorozatok közt nyújtok, általában ennyi a pihenőidőm is. Próbálom minnél intenzivebbé tenni az edzéseimet. Nem dolgozok nagy súllyal, de figyelek nagyon a negativ szakaszra, fekvenyomásnál pl. 4-6 másodperc, amig lejön a súly és onnan nyomom ki robbanékonyan.

2009. Május 14. - 22:50:31
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Végre egy értelmes topic! Pont Balu nyit ilyet?!  ????...  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 14. - 23:35:58
Válasz #17

csery

Vendég
Kar esetében vmi tipp atapasztalt felhasználóktól????

2009. Május 15. - 06:15:02
Válasz #18
Nem elérhető

Joel


Jó a topik Balukapitány! ****:)))))) ****:))))))
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Május 15. - 10:48:04
Válasz #19
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kar esetében vmi tipp atapasztalt felhasználóktól????

Én ha karra alkalmazom, akkor általában csigás gyakorlatból csinálok 7 sorit.
Bicepszre pl. alsó csigás bicepsz kétkézzel vagy felső csigás egykezes bicepsz.
Tricepszre pl. letolás rúddal kétkézzel vagy letolás kötéllel.

2009. Május 15. - 11:54:41
Válasz #20

csery

Vendég
Akkor azt kérdezném, hogy mondjuk ezt plusszban szúrjam be az egyébként végzett karedzésem végén,vagy pedig vegyek el egy gyakorlatot, lehet, hogy így egyben már soknak érezném...bár próba cseresznye...

2009. Május 15. - 12:23:29
Válasz #21
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor azt kérdezném, hogy mondjuk ezt plusszban szúrjam be az egyébként végzett karedzésem végén,vagy pedig vegyek el egy gyakorlatot, lehet, hogy így egyben már soknak érezném...bár próba cseresznye...

Én ebben teljes mértékben az érzésre hagyatkozom. Valamikor csinálok 2 szabadsúlyos gyakit, és utána az FST-7, valamikor viszont csinálok 3 gyakit, és utána jön a 7 sorozat. Viszont ennél többet sosem csinálok, nem látom értelmét kis izomra 5-6 gyakorlatokat csinálni.

Többiek hogy vannak ezzel?

2009. Május 15. - 12:29:02
Válasz #22
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor azt kérdezném, hogy mondjuk ezt plusszban szúrjam be az egyébként végzett karedzésem végén,vagy pedig vegyek el egy gyakorlatot, lehet, hogy így egyben már soknak érezném...bár próba cseresznye...

Én ebben teljes mértékben az érzésre hagyatkozom. Valamikor csinálok 2 szabadsúlyos gyakit, és utána az FST-7, valamikor viszont csinálok 3 gyakit, és utána jön a 7 sorozat. Viszont ennél többet sosem csinálok, nem látom értelmét kis izomra 5-6 gyakorlatokat csinálni.

Többiek hogy vannak ezzel?
Egyetértek,a kis izomcsoportokat hamar le lehet sokkolni,nem kell hozzá 512345 órát a termben tölteni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 15. - 13:27:29
Válasz #23
Nem elérhető

Suncity


Akkor azt kérdezném, hogy mondjuk ezt plusszban szúrjam be az egyébként végzett karedzésem végén,vagy pedig vegyek el egy gyakorlatot, lehet, hogy így egyben már soknak érezném...bár próba cseresznye...

Én ebben teljes mértékben az érzésre hagyatkozom. Valamikor csinálok 2 szabadsúlyos gyakit, és utána az FST-7, valamikor viszont csinálok 3 gyakit, és utána jön a 7 sorozat. Viszont ennél többet sosem csinálok, nem látom értelmét kis izomra 5-6 gyakorlatokat csinálni.

Többiek hogy vannak ezzel?

bicepsznél én sem bírtam, még pluszba ráhúzni  edzés végén...
szval, kis-izmoknál  más lehet a játék

2009. Május 15. - 13:54:05
Válasz #24

csery

Vendég
Kipróbáljuk ezt is azt is, bár maradok a kevesebb elvnél, azt jobban érzem.

de mivel nagyon kíváncsi vagyok, mondjuk egy kemény lábazásra mit dobtok?

2009. Május 15. - 14:08:36
Válasz #25
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kipróbáljuk ezt is azt is, bár maradok a kevesebb elvnél, azt jobban érzem.

de mivel nagyon kíváncsi vagyok, mondjuk egy kemény lábazásra mit dobtok?
Lehet dobni rá egy üveg behűtött sört ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 15. - 16:14:00
Válasz #26
Nem elérhető

Boresz


hülye kérdés részemről:
Ha jól veszem ki a szavaitokat,akkor az utolsó gyakorlaton van a hangsúly.
Azt kell megnyomni hétszer?

viszont érdemes cserélni az utolsó gyakorlatot hogy az adott izom mindig másféle stimulálást kapjon?

 ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 15. - 16:26:53
Válasz #27
Nem elérhető

George


Itt a lényeg ha jól értem az extra bedurranáson van az edzés végére. Ehhez viszont, hogy tényleg jól működjön a dolog, extra mennyiségű tápanyag kell a vérbe, mint ahogy már Steve is említette párszor, mondjuk edzés közben is aminosavat fogyasztani. Én viszonylag nagy dózist viszek be edzés előtt, plusz előtte egy órával magas fehérje/ch tartalmú kaja(általában zabpehely+fehérje) és így edzés közben végig nagyon jó a bedurranás. Edzés végén én is szoktam csinálni egy kis extra pumpálást, de így még nem próbáltam ki, hanem csak úgy érzésre. Most nyáron mindenképp megnézem ****:))))))

2009. Május 16. - 17:52:07
Válasz #28
Nem elérhető

Cressler


A különleges étrendet nem igényel mondatodnál Hany Rambob azért lehet tökönszúrta magát  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 16. - 17:53:50
Válasz #29
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A különleges étrendet nem igényel mondatodnál Hany Rambob azért lehet tökönszúrta magát  ;D

Ja, Pam azóta sarokban térdepel kukoricán!  ;D