2024. Április 29. - 00:02:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287702 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2009. Május 25. - 22:07:52
Válasz #225

Torony

Vendég
Na asszem lassan meg lehet udvariasan kérni egy modit, hogy takarítson kicsit :)

2009. Május 25. - 22:12:02
Válasz #226
Nem elérhető

God Vazzeg


röhögj körbe, nem fogom felvágni az ereimet. én tisztába vagyok azzal hogy nem sok midnent tudok a testépitésről, a koxokról.de amint látom te nem segitesz hanem oltasz, jah végülis jogos arra van az oldal hogy hogyan oltsuk be a tudatlan faszt.hümmm sok sikert akkor...

Ha nem sok mindent tudsz a testépítésről, főleg nem a koxokról akkor miért akarod mégis? Nem tudsz autót vezetni, de nitrót akarsz az autóba? Érted te ezt?  ::) Azért tanácsolják a  ?:-) -t mert 2 kattintással össze tudod szedni hogy hogyan kell szedni akármit is, de ha vissza olvasnál pár oldalt, lehet meg is találnád az infot ami neked kell. Ha nem tudsz keresni, vagy olvasni, akkor lehet hogy joggal oltanak nem?  8)

2009. Május 25. - 22:12:24
Válasz #227
Nem elérhető

Maszat


röhögj körbe, nem fogom felvágni az ereimet. én tisztába vagyok azzal hogy nem sok midnent tudok a testépitésről, a koxokról.de amint látom te nem segitesz hanem oltasz, jah végülis jogos arra van az oldal hogy hogyan oltsuk be a tudatlan faszt.hümmm sok sikert akkor...

senki nem fog neked olyan témában tanácsot adni,ahol az egészséged a tét,úgy,h a kommentjeidböl a teljes tudatlanság sugárzik.tudom hülyén hangzik de inkább örülj neki!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 25. - 22:12:42
Válasz #228
Nem elérhető

Gabe


Na asszem lassan meg lehet udvariasan kérni egy modit, hogy takarítson kicsit :)
Jajmá', relax van, szórakozzá'!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 25. - 22:14:58
Válasz #229
Nem elérhető

surprise


Ha normálisan válszolnál már régen elhuztam volna...ugyhiogy megkérlek szépen h válaszolj a legelső kérdésemre.

2009. Május 25. - 22:17:28
Válasz #230
Nem elérhető

surprise


Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

2009. Május 25. - 22:18:08
Válasz #231
Nem elérhető

H. Laci


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
be ne szedj semmit, a C-vitamin tablettákat is el rejteném előled @-o @-o   :laugh:

2009. Május 25. - 22:19:08
Válasz #232

SheHulk

Vendég
Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

Dögöljél meg kisfiam.. komolyan.. most azonnal.. halj meg....

2009. Május 25. - 22:19:15
Válasz #233
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

Normálisan edzeni, kajálni és minőségű tápkieget szedni, fogyasztani. Felesleges ilyen eszközökhöz nyúlni  ;)

2009. Május 25. - 22:20:54
Válasz #234
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
be ne szedj semmit, a C-vitamin tablettákat is el rejteném előled @-o @-o   :laugh:

Te jobb ha csöndbe maradsz  ;D

2009. Május 25. - 22:21:02
Válasz #235
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

Egyél sokat, ha elérted a 100kg-ot, és legalább 48-as a karod, gyere vissza, addigra remélhetőleg kérdezni megtanulsz  ****:))))))

2009. Május 25. - 22:21:05
Válasz #236
Nem elérhető

Gabe


Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ
Először egyél sok-sok normális kaját, párolt rizst, csirkemellet, zabpelyhet, túrót, tojást, halat!
Bármiféle kox nélkül faszán fog reagálni a tested heti 4 súlyzós edzésre!
Aztán, ha alábbhagy a fejlődés, akkor először alap tápkiegekben gondolkodj, aztán majd jöhetnek a komolyabb kiegészítők, és ha már így sem fejlődsz és kurva türelmetlen vagy, akkor kérdezz a koxról!
Addig csak ellövöd a puskaporod vele!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 25. - 22:21:18
Válasz #237
Nem elérhető

God Vazzeg


****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
be ne szedj semmit, a C-vitamin tablettákat is el rejteném előled @-o @-o   :laugh:

Te jobb ha csöndbe maradsz  ;D

De igaza van!  :D

2009. Május 25. - 22:21:25
Válasz #238
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

Dögöljél meg kisfiam.. komolyan.. most azonnal.. halj meg....

Ne beszélj ilyen csúnyán  **:))))* ;D

2009. Május 25. - 22:22:20
Válasz #239

SheHulk

Vendég
Egyébként visszaolvastam , de még midnig nem vagyok tisztában dolgokkal.akkor még csak annyi h ennyi idősen 68 kilóval érdemes e beszedni vagy elöször inkább töümeget kéne növelnem?

köszi a választ

Dögöljél meg kisfiam.. komolyan.. most azonnal.. halj meg....

Ne beszélj ilyen csúnyán  **:))))* ;D

Töröld ki az úgyis megy... o:)