2024. Április 29. - 01:09:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287709 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2009. Június 29. - 09:53:00
Válasz #330
Nem elérhető

jrk


Izom, akkor gondolom Te is átélted a "tepsiszopogatószáj" gyönyörét  ;-oo-; Amúgy egyszerűen hihetetlen, mit művel az a szar az emberrel. Egy haveromnak a vállán és a hátán volt sok pati (nem használt semmit sosem), és meglepő módon neki is ezt írta fel a doki, pont ugyanakkor, amikor én már szedtem. Neki is fültől fülig kireped a szája, így akkoriban többet mozogtunk együtt... nem tudom, egymás undorítósága valahogy nyugtatólag hatott a másikunkra. :D Jöttek szembe az ismerősök az utcán, megláttak minket: "mi a f....?! Most szopattok?" :D Nem nagyon értették, miért van mindkettőnknek olyan feje, mint egy élőhalottnak...

Hozzáteszem, a srácnak semmi szüksége nem lett volna arra a szarra pár pati miatt. Egy picivel fertőzöttebb volt a válla, mint az átlagnak, de ennyi. 3 pattanásért cserébe olyan szájat kapott, hogy az eszméletlen.

Amúgy én tényleg a 20mg-os verziót szedtem, abból talán napi kettőt. Azt, hogy annyira katabolikus lett volna, nem igazán tapasztaltam, akkoriban eleve szépen épülgettem lefelé a kúra után :) Viszont ami még eszembe jutott, az az ízületekre gyakorolt hatása. Annyira szétcseszte az ÖSSZES ízületemet, hogy hetekig nem tudtam edzeni.

"Ez hajlam.
És a doppingal elméletileg bármikor elő jöhetett megint.
DE nem jött vissza észrevételem szerint, csak 2008 nyarán egy rövid időre egy anabol -depó kúra után.
Véleményem szerit valamelyik piszkos beltartalma idézte elő.
pár hét alatt megközelítetem a régi fazont, pánikba is estem, de ugyanazzal a lendülettel el is tűnt."

Pontosan ugyanerre gondoltam! Szerinted egy (vagy több :D ) tisztább készítmény használata mellett elkerülhető a kiújulás? Vajon dózisfüggő is a dolog? Az orális gyógyszerek használata fokozhatja a kiújulás lehetőségét?
Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy az emésztőrendszer "tisztasága" és a pattanások között nagyon sokszor tényleg van összefüggés. Alapvetően én is patis voltam a Naposim-os kalandom előtt is, de attól egyértelműen megtriplázódtak, háromszor akkorára nőttek, stb., és az lett a végeredmény, amit láttatok.

Nekem is van 1-2 hasonló heg, mint neked, de inkább csak az arcom jobb oldalán, és szinte csak a járomcsontom környékén (a képeken is látszik, hogy az az oldal sokkal fertőzöttebb volt). A bal szinte teljesen tiszta.

2009. Június 29. - 10:04:18
Válasz #331
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondolom nem mondok újat, hogy mielőtt az ember elkezdi magát mérgezni, nem árt a testet felkészíteni rá. Kis pihi előtte, máj/vese-védő teák fogyasztása, anyagcsere megpörgetése.. 100% biztos vagyok benne hogy hajlam kérdése is, nekem 15-16 éves koromban rengeteg pattanásom volt, jó sokáig meg is maradtak, de olyan 21 éves korom körül elmúltak, és most már kordában tudom tartani őket. Nekem inkább eltömődnek a pórusok, mert alapból zsíros a bőröm, és tisztítgatni kell, lehet nálatok is ez lenne a megoldás.

Ja és már nem szoktak kiújulni, bármit csinálok is  :-)->  8-)

2009. Június 29. - 12:26:03
Válasz #332
Nem elérhető

izomboy


Nem God!
Ez egy betegség, ma már legalább is annak veszik.
Semmi köze mit eszel stb.

Én nem nevezném pattanásnak azt a gyulladást aminek nincsen kimeneti nyílása, mert anyira mélyen van, és a beltartalma meg közelíti a fél decit.

Ha alszol, és ráfexel, a genny utat akar törni magának és a bőröd alatt és érzed ahogy terjed.
.amelyik felszínre ér patakokban ontja a dús nedvet vérrel keverve.

A fájdalomról nem is beszélek.


Igen , én is óvatosan mosolyogtam külömben jocker módon szét szakatt a szám, ehez hulla fehér voltam és piros kelések borították orcám.

"Piros pöttyös az igazi"


Jrk anyit tudok ajánlani, szemest semmiképen, injekciósnak sterilizált olajos cucct pl Testovis.




2009. Június 29. - 12:45:26
Válasz #333
Nem elérhető

izomboy


De így hangzik tudományosan.

És mint kiderűl, fertőzésről beszélünk.

 Akné (pattanás)

Az akné a bőr faggyútermelési és elszarusodási zavara következtében kialakuló gennyes bőrgyulladás. Mindkét jelenség nagyon gyakori a pubertás idején, amikor még az ivarmirigyek működése nem kiegyen-súlyozott és az androgén hormonok túltermelése mindkét nemnél egyaránt előfordul - nem véletlen tehát, hogy a pattanások leggyakrabban 12-13 éves korban jelentkeznek először. Az akné kialakulása két feltételhez kötött: fokozott faggyútermelés, illetve a szaruréteg megvastagodása, különösen a szőrtüszők nyílásánál. Ilyenkor a faggyú nem tud szabadon a felszínre jutni, a pangás miatt a faggyúmirigy cisztaszerű képletté alakul, a benne lévő egyre növekvő nyomás következtében a faggyúmirigy fala megrepedhet, tartalma pedig a környező szövetek közé jut. Ekkor a Propionibacterium acnes baktérium, amely ugyan a normál bőrflórához tartozik, a pangó váladékban felszaporodhat. Anyagcseréjéhez felhasználja a faggyút, amiből szabad zsírsavakat szakít le. Ezek a szövetek közé jutva steril gyulladást okoznak, illetve tovább fokozzák a mitesszerképződést.
A kezdeti gyulladás helyén hamarosan megjelennek más kórokozók is, és így kialakul a gyulladt, gennyes-pattanásos terület.
Az akné kezelésében - a megfelelő bőrhigiénia fenntartása mellett - antibiotikumokat, fertőt-lenítőszer- és kéntartalmú készítményeket, újabban A-vitaminsavat tartalmazó helyi és szisztémás gyógyszereket használnak, de kedvező tapasztalatok vannak a szűk spektrumú UVB sugárzással kapcsolatosan is.

2009. Június 29. - 13:54:11
Válasz #334
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem God!
Ez egy betegség, ma már legalább is annak veszik.
Semmi köze mit eszel stb.

Én nem nevezném pattanásnak azt a gyulladást aminek nincsen kimeneti nyílása, mert anyira mélyen van, és a beltartalma meg közelíti a fél decit.

Ha alszol, és ráfexel, a genny utat akar törni magának és a bőröd alatt és érzed ahogy terjed.
.amelyik felszínre ér patakokban ontja a dús nedvet vérrel keverve.

A fájdalomról nem is beszélek.


Igen , én is óvatosan mosolyogtam külömben jocker módon szét szakatt a szám, ehez hulla fehér voltam és piros kelések borították orcám.

"Piros pöttyös az igazi"


Jrk anyit tudok ajánlani, szemest semmiképen, injekciósnak sterilizált olajos cucct pl Testovis.

Ja, ez akkor más, nekem nem volt soha ilyen durva!  :o

2009. Június 29. - 13:59:05
Válasz #335
Nem elérhető

atleeta


Egy olyan kérdésem lenne h hallottam ilyenről h metadon(??).Sehol nemtaláltam róla semmi.Annyit tudok h 10milis és 100Ft/szem(!!!) .Van vmi ötlete  vkinek h miez,.
A Metadon -EP 5/20 mg tabletta opiát, elsősorban heroin függőségben szenvedő betegek kezelésére szolgál.
A készítmény hatóanyaga a metadon-hidroklorid a kábító-fájdalomcsillapítók csoportjába tartozik. Használata során kiderült, hogy alkalmas más opiát típusú kábítószerek elvonási tüneteinek csökkentésére, illetve megszüntetésére oly módon, hogy a metadon helyettesíteni képes az elvont kábítószert, annak előnytelen hatásai nélkül.
Legalábbis valószínűleg nem hoz száraz izmot meg erőt.  :laugh:
Szerintem messzire kerüld el aki rád akarta sózni.

Dehogynem!!
Ha behaluzod, simán @-o
Inkább kihagyom  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Június 29. - 18:30:12
Válasz #336
Nem elérhető

BadBodyBoy


Na akkor én is írok egy kicsit erről a témáról!!!
Én 14-18 éves korom között sokat kínlódtam a pattanásokkal!
Betudható ez a zsíros bőrömnek és a pattanásosodási hajlamomnak!!!
18 éves korom után javulni kezdett a helyzet a roaccutan tabletta szedése miatt!
18 éves korom végére elmúltak és ami maradt heg a vállamon és a hátamon azt elinekcióztattam!!!!
A pattanások után maradt keményebb, heges szövetbe valamilyen szteroid származékot nyomtak és az helyrehozta a roncsolódott szöveteket!!!

Most ugorjunk a mostani 26 éves koromhoz!!
8 évig tünetmentesség, kisebb pattanások pl: fokozott izzadás mellet!!!
Elkezdtem egy deca kúrát, amit majd 4 hónapig használtam.Levezettem HCG-vel nolvadexel és a libidó miatt clostyllal.
A kúra után 6 hónappal (mivel megbolygattam a hormonháztartásom) is szó szerint lappangó kinyomhatatlan kelések kezdtek el jönni  először a nyakamon(3mat fel is vágtak), majd a hátamon, és most a derekamon, ahol soha sem volt pattanásom!!!!
És még 6 hónapra a kúrára rá is jönnek igaz csak a derekamra!!!
És ezek után igaz az h hajlam kell rá és a szerek kihozhatják aki hajlamos rá!!Úgy hogy óvatosan!!!!!

2009. Június 29. - 18:42:46
Válasz #337

Gerr

Vendég
Na akkor én is írok egy kicsit erről a témáról!!!
Én 14-18 éves korom között sokat kínlódtam a pattanásokkal!
Betudható ez a zsíros bőrömnek és a pattanásosodási hajlamomnak!!!
18 éves korom után javulni kezdett a helyzet a roaccutan tabletta szedése miatt!
18 éves korom végére elmúltak és ami maradt heg a vállamon és a hátamon azt elinekcióztattam!!!!
A pattanások után maradt keményebb, heges szövetbe valamilyen szteroid származékot nyomtak és az helyrehozta a roncsolódott szöveteket!!!

Most ugorjunk a mostani 26 éves koromhoz!!
8 évig tünetmentesség, kisebb pattanások pl: fokozott izzadás mellet!!!
Elkezdtem egy deca kúrát, amit majd 4 hónapig használtam.Levezettem HCG-vel nolvadexel és a libidó miatt clostyllal.
A kúra után 6 hónappal (mivel megbolygattam a hormonháztartásom) is szó szerint lappangó kinyomhatatlan kelések kezdtek el jönni  először a nyakamon(3mat fel is vágtak), majd a hátamon, és most a derekamon, ahol soha sem volt pattanásom!!!!
És még 6 hónapra a kúrára rá is jönnek igaz csak a derekamra!!!
És ezek után igaz az h hajlam kell rá és a szerek kihozhatják aki hajlamos rá!!Úgy hogy óvatosan!!!!!

De jó is naturál pattanástalannak meg keléstelennek lenni  ****:)))

2009. Június 29. - 18:51:24
Válasz #338
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én biztos vagyok benne, hogy nagyban közrejátszanak a hamis szerek.

2009. Június 29. - 18:53:35
Válasz #339
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én biztos vagyok benne, hogy nagyban közrejátszanak a hamis szerek.

 8-) ****:))))))

2009. Június 29. - 19:35:36
Válasz #340
Nem elérhető

George


Én biztos vagyok benne, hogy nagyban közrejátszanak a hamis szerek.
Én már ezt ugatom tegnap óta, a hajlam önmagában kevés ilyen pattanásokhoz. Én is pattanásos kölyök voltam, nem is kicsit, soha nem szedtem roaccutant, és miután kinőttem, SEMMITŐL nem jöttek elő olyan pattanások, arcon meg egyáltalán nem! Ja, bocs elfelejtettem valamit - flájtekk májomaxtól olyan kelések voltak a vállamon meg hátamon(NATURÁL!!!!), hogy csak lestem. A tünetek a szer elhagyásával elmúltak !+"% :D

2009. Június 29. - 19:37:28
Válasz #341

Gerr

Vendég
Én biztos vagyok benne, hogy nagyban közrejátszanak a hamis szerek.
Én már ezt ugatom tegnap óta, a hajlam önmagában kevés ilyen pattanásokhoz. Én is pattanásos kölyök voltam, nem is kicsit, soha nem szedtem roaccutant, és miután kinőttem, SEMMITŐL nem jöttek elő olyan pattanások, arcon meg egyáltalán nem! Ja, bocs elfelejtettem valamit - flájtekk májomaxtól olyan kelések voltak a vállamon meg hátamon(NATURÁL!!!!), hogy csak lestem. A tünetek a szer elhagyásával elmúltak !+"% :D

Én is ettem olyat. Nem nőtt ki rajtam semmi. Pedig volt vagy 3 bödönnel. Fölösleges embert emberrel összehasonlítani. Genetikán múlik az egész.  ;)

2009. Június 29. - 20:03:01
Válasz #342
Nem elérhető

jrk


A George által említett gyártó "Anabolikus Tejsavó", ill. "VoluIzom35" :D nevű produktumától lobbant még be iszonyatos módon az arcom régebben.

Gerr, egyetértek.

Summázva, aki gyógyszerhasználatra adja a fejét, az számítson ezekre a problémákra, főleg, ha fokozott hajlama van a keléskre.

2009. Június 29. - 20:05:43
Válasz #343
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem fokozott hajlamom van a kelésre. Minden reggel 5-kor.  /:-) !+"%

2009. Június 29. - 20:45:49
Válasz #344
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem fokozott hajlamom van a kelésre. Minden reggel 5-kor.  /:-) !+"%

Az a baj, nekem nincs rá hajlamon...de akkor is fel kell kelni.  ˝=/  :D