2024. Április 28. - 22:19:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287692 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Augusztus 28. - 08:30:25
Válasz #390
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm) és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)

4 hónapig sikerült szemest szedni egyhúzamban?  :-O
George, fel van adva a lecke...4 hónap alatt 23kg IZOM!! Húzzál bele.  :D

pontosítsunk. 23 LITER izom.

 :D

2009. Augusztus 28. - 08:37:10
Válasz #391
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szép is lenne 4 hónap alatt 23kg izmot felpakolni,csak szemessel,meg kreatin transzportrendszerrel,némi aminoval,de jó volna...............
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 28. - 08:47:26
Válasz #392
Nem elérhető

Kris


Ja és persze heti 3 edzéssel.

Ennél jobb motiváció nem is kell. nyóc centi karban meg 23 kg izom 4 hónap alatt ez legyen a szint aki fél év alatt sem teljesíti annak abba kell hagynia az edzést!


2009. Augusztus 28. - 10:13:18
Válasz #393
Nem elérhető

lue


haverom is  közel 20  kg  szedett fel:D mondom neki kisgyerek hamarosan összemész
ááá nem  jön a  következő kura
na igy  kell ezt csinállni ****:)))

2009. Augusztus 28. - 10:57:17
Válasz #394
Nem elérhető

George


sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm) és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)

4 hónapig sikerült szemest szedni egyhúzamban?  :-O
George, fel van adva a lecke...4 hónap alatt 23kg IZOM!! Húzzál bele.  :D
Áááá nekem ez nem fog menni, mert én nem szedek transexet ****:))) Tehát ha leszámítjuk a dianabolt, akkor ezektől a csúcsszuper kiegektől, minimum 15,6 kg szálkás izom jött volna fel? ;D Tarantula....gondolom te is úgy nézhetsz ki mint egy pók 8-}

2009. Augusztus 28. - 11:22:41
Válasz #395
Nem elérhető

Rob


tarantula: Kicsit álomvilágba élsz nem gondolod? ;D Végülis ha 4hónap alatt fellehetne szedni 23kg izmot  :-/-(-: akkor minden hétvégén lehetne Mr. O-t rendezni annyi IFBB profi lenne a világon,mindeki hatalmas tömeggel rendelkezne :-O ;D
Ha van 1 kis eszed akkor utánaolvason itt a fórumon hogy miből is lesz az izom. De mindenestre felejtsd el a szteroidokat,főleg ilyen NULLA tudással.
Napi 6-7 főtt kaja( húsok - csirke,pulyka,marha,hal ; tojásfehérje (persze nem nyersen) ; köretnek pedig: rizs,krumpli,tészta,sok zöldség.) Nem olyan bonyolult. Csak akarni kell!!!  :-}
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 28. - 11:36:14
Válasz #396

Torony

Vendég
egy ilyen retardnak mit erőlködsz? szedje, kapjon fel havi 6 liter vizet és írja be hogy ez neki milyen jó...

2009. Augusztus 28. - 11:45:57
Válasz #397
Nem elérhető

parrre



Áááá nekem ez nem fog menni, mert én nem szedek transexet ****:))) Tehát ha leszámítjuk a dianabolt, akkor ezektől a csúcsszuper kiegektől, minimum 15,6 kg szálkás izom jött volna fel? ;D Tarantula....gondolom te is úgy nézhetsz ki mint egy pók 8-}

ŐŐŐ... a transex az nem aza fajta néni akinek farka van ?  ????...  Ezt kellene nyomni 4 hónapig ??  :-O :-O :-O
Na jó inkább akkor sakk  --)   ****:)))

2009. Augusztus 28. - 11:55:08
Válasz #398

Torony

Vendég
módosítanék; tarantula! kéne mellé még napi 2 szem Anapolon... az lenne a biztos. A karton ásványvíz menjen minden nap!

2009. Augusztus 28. - 11:57:11
Válasz #399
Nem elérhető

lue


módosítanék; tarantula! kéne mellé még napi 2 szem Anapolon... az lenne a biztos. A karton szénsavasásványvíz menjen minden nap!
ez igy helyes,mivel a bennelévő buborék felpumpállja  az izmot ;D ;D

2009. Augusztus 28. - 12:38:08
Válasz #400
Nem elérhető

Milo


én egy injekciós kúrával kb 10kg-t szoktam felszedni ,minőségi étrend mellett(tojás,rizs,csirke,stb) ,ha lefekveés előtt beiktatnék az étrendbe 2jó nagy zsírosdeszkát lilahagymával ,lehet hogy én is tudnék ekkora súlynövekedést produkálni
Riceman

2009. Augusztus 28. - 14:16:39
Válasz #401
Nem elérhető

pókerarc


Másik fórumon 22 kilót ír.Az már sokkal hihetőbb !+"% :D

2009. Augusztus 28. - 16:29:16
Válasz #402
Nem elérhető

atleeta


sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm)és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)
Eleve el van tévedve mert szerinte +tömeg az vagy zsír vagy izom lehet.De 2 hónap múlva úgyis rájön ha nem csinál újabb kúrát.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 04. - 15:33:41
Válasz #403
Nem elérhető

mocca


Hali!

Kéne egy gyors válasz! Bevettem 3 darab  Dianabolt,  de meg gondoltam magam. Nem akarok ilyen szarokat szedni se szúrni...  Ez a 3 darab még nem igényel levezető kúrát igaz? Van valami teendőm ilyen kis mennyiségnél?

Előre is köszönöm a válaszokat. Jöhet privibe is.

2009. Szeptember 04. - 15:34:01
Válasz #404
Nem elérhető

FirstLady


de aranyos ****)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady