2024. Április 29. - 01:06:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287709 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2009. Szeptember 04. - 15:38:36
Válasz #405
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lady ez ugye csak szívatás? Ilyen ember nincs is! Legalábbis szerintem kizárt!

2009. Szeptember 04. - 15:40:38
Válasz #406
Nem elérhető

FirstLady


Lady ez ugye csak szívatás? Ilyen ember nincs is! Legalábbis szerintem kizárt!
de van! hát látod...

Szerintem beszedte, majd elolvasta ezt a topicot, és megijedt... meghát nyilván fiatal is nagyon ;D

De nem akarom, hogy infarktust is kapjon ilyen fiatalon így leírom, ennyit NEM KELL levezetni!  ****)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 17:15:46
Válasz #407
Nem elérhető

mocca


Köszönöm a válaszokat. Nagyon nehezen hízok az első 2 hónapban szar kajával jött rám 2-3 KG utána fél év alatt csupán csak 1 KG pedig itt már igyekeztem oda figyelni a kajálásomra. Haverom addig addig győzködött, hogy jó lesz ez majd nekem és megvettem. Készültem rá amúgy vettem ON fehérjét , éjszakára is vettem tej+tojás proteint + ízületvédőt +vitamint szedek. Sajnos csak ezek után mérlegeltem a dolgokat, hogy nekem elég 5-6KG azt meg 1-2 év alatt csak össze szedem valahogyan még ha nehezen hízok is. Az egyik fórumon kiosztottak, hogy azért nem hízok mert szar a kajálásom. 2-3 tasak rizs naponta fél kiló csirkemellfilé + melóhelyen egy ebéd. Lehet szar, de akkor is jobb mint a szendvics és úgy gondolom 1-2 év alatt még ilyen szar étrenddel is tudok hízni 4-5KG-t, legalábbis remélem.
Jók legyetek , további szép napot  :)


2009. Szeptember 04. - 17:45:49
Válasz #408
Nem elérhető

miki_nrg


nem tudtam melyik steroid topicba tegyem fel a kérdést ezért hát azt választottam amihez legutoljára szoltak hozzá.

Szval én még nemhasználtam steroidot, csak olvasgattam róluk és van amelyiknek olyan mellékhatása van hogy vért vizel az ember.
Letudná vezetni biológiailag valaki hogy ezt mi váltja ki vagy mitől van ez?

2009. Szeptember 04. - 17:53:19
Válasz #409
Nem elérhető

God Vazzeg


nem tudtam melyik steroid topicba tegyem fel a kérdést ezért hát azt választottam amihez legutoljára szoltak hozzá.

Szval én még nemhasználtam steroidot, csak olvasgattam róluk és van amelyiknek olyan mellékhatása van hogy vért vizel az ember.
Letudná vezetni biológiailag valaki hogy ezt mi váltja ki vagy mitől van ez?


Bármelyiktől lehet, amelyik a vesét terheli. Pl a trenbolone egy erősen ilyen cucc  ::)

2009. Szeptember 04. - 18:03:21
Válasz #410
Nem elérhető

miki_nrg


ja, nem az érdekel hogy mitől lehet mert úgyse használom egyiket se, csak kíváncsi vagyok mitől lehet hogy vér megy a vizeletbe...

2009. Szeptember 04. - 18:28:37
Válasz #411
Nem elérhető

hopika


Vese.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 04. - 19:11:55
Válasz #412
Nem elérhető

atleeta


Köszönöm a válaszokat. Nagyon nehezen hízok az első 2 hónapban szar kajával jött rám 2-3 KG utána fél év alatt csupán csak 1 KG pedig itt már igyekeztem oda figyelni a kajálásomra. Haverom addig addig győzködött, hogy jó lesz ez majd nekem és megvettem. Készültem rá amúgy vettem ON fehérjét , éjszakára is vettem tej+tojás proteint + ízületvédőt +vitamint szedek. Sajnos csak ezek után mérlegeltem a dolgokat, hogy nekem elég 5-6KG azt meg 1-2 év alatt csak össze szedem valahogyan még ha nehezen hízok is. Az egyik fórumon kiosztottak, hogy azért nem hízok mert szar a kajálásom. 2-3 tasak rizs naponta fél kiló csirkemellfilé + melóhelyen egy ebéd. Lehet szar, de akkor is jobb mint a szendvics és úgy gondolom 1-2 év alatt még ilyen szar étrenddel is tudok hízni 4-5KG-t, legalábbis remélem.
Jók legyetek , további szép napot  :)


Az a fél kiló csirke nem olyan rosz, bár attól is függ hány kiló vagy. Lehetséges az is hogy az edzéseddel nincs minden rendben, ha ilyen lassan fejlődsz.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 05. - 03:45:16
Válasz #413
Nem elérhető

hopika


Most megint fekete bárány leszek,de én a 20 éves koromban hozott formát 250 gr rizs + olyan fél kiló csirkemell mellett hoztam(a végén volt csak hal).Hét közben e mellé a 1-2l liter zsírmentes tej+háztartási keksz ment...diéta elején is...És azóta sem voltam olyan "száraz",mint akkor...

Bocs Zoli!
De mindenki annyira akar hinni a tápkiegekben és hajlamos elfelejteni,hogy normális kaja és edzés nélkül bármit szedhet-értem ez alatt a szteroidokat is,hogy borzasztó.Qrva jó cuccok vannak már ma-de a hozzáállást és a kitartást nem lehet pótolni...sztem.

Ha gáz-törlitek,de én most így látom-ez tényleg saját tapasztalat...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 05. - 11:20:47
Válasz #414
Nem elérhető

tabiherceg


Sztem is.. nemrég  még énis azzal jöttem ide, hogy mit vegyek meg h h szedjem...stb, engem is kiosztottak egy pár helyen és beláttam h igazuk van, hiába ilyen cucc meg olyan cucc, ha a kaja meg a többi nincs rendben akkor bukta az egész. ÉNis mostmár jobban odafigyelek a kajáraa meg az alapokra is... és most igy várom a fejlödést, igaz szép lassan lesz ha lesz, de akkor is .

2009. Szeptember 05. - 11:33:37
Válasz #415
Nem elérhető

Milo


Mocca!
2-3zacskó rizs elég kevés szerintem egy napra (bár ez testsúlytól függ) .Én amikor kezdtem az egészet meglehetősen vékony voltam ,minden nagy ember annyit mondott ,hogy egyek rengeteg fehérjét ,így is tettem letoltam napi fél kg csirkét, szedtem fehérjeport és szinte semmit ,nagyon keveset fejlődtem.Sok olvasás után jöttem rá hogy egy adott mennyiségü ch. ,kalória is kell a fejlődéshez. Sikerült belőnöm a napi kalória mennyiséget és jött,erő, tömeg ,bőröm repedt szét első 2év alatt 22kg-t szedtem fel.
Riceman

2009. Szeptember 05. - 13:06:55
Válasz #416
Nem elérhető

tabiherceg


Mocca! Ha nagyon szépen megkérlek elmondanád egy napi kajálásod hogy néz ki, meg h hogy lötted be a napi kaloriád? Köszi

2009. Szeptember 05. - 22:27:40
Válasz #417
Nem elérhető

mocca


Ennek biztos van egy megfelelőbb topic is. Bár aszem nem elegendő még a tudás mennyiségem ami elég nagy hiba mert erre is sok időt kéne szánnom. Lehet itt a bibi...

2009. Szeptember 05. - 22:28:46
Válasz #418
Nem elérhető

Geronimo


Mocca! Ha nagyon szépen megkérlek elmondanád egy napi kajálásod hogy néz ki, meg h hogy lötted be a napi kaloriád? Köszi

Milo-t akartad kérdezni nem???

2009. Szeptember 27. - 10:38:59
Válasz #419
Nem elérhető

mexx2323


Sziasztok

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy.... :)

24 éves vagoyk 190cm 98-100 kb imár 8 éve edzek hála az égnek nagyon kevés felesleg van rajtam az odafigyelt kajálás végett :)
Most a télre gondoltam hogy ugyis lassul az anyagcsere akkor ki kellene probálni milyen is lehet a Danabol....nagyon sokan dicsérik ismerőseim között és felkeltette az érdeklődésemet.
edzőm összeirta hogy kellene szednem felvezetés levezetés meg minden más....kb 280szemre jönne ki 8 hét + még mellé gondoltam hogy vennék egy 8.8kg-os Jumbot.
szerintetek milyen lenne??
Jumbot is nagyon dicsérik mert hogy minden benne van mondom lehet hogy érdemes lenne de kiváncsi vagoyk a véleményetekre mélyen tisztelt Sporttásrak :)

köszönöm válaszotokat előrre is :)