2024. Április 28. - 21:24:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287680 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2009. Október 09. - 19:12:53
Válasz #435
Nem elérhető

kisdana


Sziasztok ! most kezdtem el danabolt szedni 18 vagyok 63Kg és nekem eddig be jött. Kérdésem: egy kúra hány szem a danabolnál 150 vagy 200 ???


2009. Október 18. - 15:12:04
Válasz #436
Nem elérhető

sany80



Sziasztok!

Mit erdemes meg szedni a Naposin mellet mar mint kiegeszitokre gondolok.Ne csokenyen a libodo maj vedesere.

Elore is koszonom!

2009. Október 18. - 15:21:38
Válasz #437
Nem elérhető

Tóth Attila


Ügyes kisfiúk vagytok! ****)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Október 18. - 15:59:25
Válasz #438
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok ! most kezdtem el danabolt szedni 18 vagyok 63Kg és nekem eddig be jött. Kérdésem: egy kúra hány szem a danabolnál 150 vagy 200 ???


És mikor elkezdted hány kilós voltál?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 18. - 16:33:17
Válasz #439
Nem elérhető

Rob


63kgosan.... ****:)))
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 18. - 16:55:57
Válasz #440
Nem elérhető

Boresz


Sziasztok ! most kezdtem el danabolt szedni 18 vagyok 63Kg és nekem eddig be jött. Kérdésem: egy kúra hány szem a danabolnál 150 vagy 200 ???


nem akarok beleugatni, de ezzel a felfogással EZ NEM A TE sportod,semmi türelmed és agyad,már bocs de ebből az egysorosból csak ez jön le

zsíroskenyér anyu+főztje és pár adagolókanálnyi tömegnövelő tartósabb mint a szemes......bár hamar kiderülne mennyire vagy túlélő típus, szeggyé 200at hátha meglátszik rajtad

ne tessék figyelembe venni eme hozzászólást,magánvéleményt olvastak  :-}
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 18. - 18:37:17
Válasz #441
Nem elérhető

Razor1


Sziasztok ! most kezdtem el danabolt szedni 18 vagyok 63Kg és nekem eddig be jött. Kérdésem: egy kúra hány szem a danabolnál 150 vagy 200 ???


?:-/ 18 évesen?? 63 kg?? Basszus.Tegyél 1 szivességet NE szedj semmit!!!

2009. Október 18. - 18:37:17
Válasz #442
Nem elérhető

Razor1



2009. Október 18. - 19:41:28
Válasz #443
Nem elérhető

Kris



2009. Október 18. - 22:09:14
Válasz #444
Nem elérhető

Maszat


a dianabol topic minden steroid fórumnak a leggyengébb láncszeme...
ezt el kell fogadni, ilyen mindenhol.vagyishát ezen kívül 1et tudok, az ilyen:D

gyerekek,165centisen 63kg-osan ektomorfként ne szedjetek dianabolt, szedjetek halál zsírosan, gömbőc endomorfként 80kilósan meee akkóó má lehet...

ezt mindig megmondják nektek:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 19. - 12:19:48
Válasz #445
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a dianabol topic minden steroid fórumnak a leggyengébb láncszeme...
ezt el kell fogadni, ilyen mindenhol.vagyishát ezen kívül 1et tudok, az ilyen:D

gyerekek,165centisen 63kg-osan ektomorfként ne szedjetek dianabolt, szedjetek halál zsírosan, gömbőc endomorfként 80kilósan meee akkóó má lehet...

ezt mindig megmondják nektek:D
Vagy inkább szedjenek fel némi izmot naturálban,10-12kg-ot,ez az elején még úgy is könnyebb,ha betartja a kajálást,normálisan edz,és eleget pihen.........azután majd meglátja,lebeszélni lehet őket,de az ő életük,az ő döntésük.
A többiek csak azért akarják lebeszélni őket,mert valószínűleg kezdők (különben nem 63kg lenne),és egy kezdő nulla tudással,kicsi edzéstapasztalattal ne kokszóóóóóójon mááá.Természetesen gömböc endomorfként se az a megoldás.
Meg ugye azt se tudják mi is az a utókúra,helyreállítás.....de nem baj,mert akkor nem szaporodnak >:D :).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 19. - 15:13:42
Válasz #446
Nem elérhető

jrk




Annyira hihetetlenül unalmas már a téma... már százszor lerágtuk csontig, és idáig rengeteg hasznos (? ez is relatív...) információ gyűlt össze itt a témával kapcsolatban. Valahányszor beír ide valaki századszorra ugyanazzal a kérdéssel, anélkül, hogy egyáltalán visszamenőleg beleolvasott volna a topikba, egyszerűen olyan, mintha eddig szót sem ejtettünk volna az egészről.

Mit nem lehet megérteni? Egyáltalán hogy jut eszébe bárkinek beszedni bármit is anélkül, hogy tudná, mit csinál? Hogy mit tesz a saját testével? És egyáltalán mi az, hogy 150 vagy 200 szem egy kúra? Ez miféle kérdés? Mintha rohadtul semmi összefüggést nem látna SEMMI között...

itt jön el az a pont, hogy szerintem semmi értelme válaszolni többet ezekre a kérdésekre. Talán érdemes lenne lezárni ezt a topikot, és meghagyni csak olvasásra, hogy az, akit tényleg érdekel, ki tudja magának ollózni az összes lényeges információt.


2009. Október 19. - 20:16:53
Válasz #447
Nem elérhető

God Vazzeg




Annyira hihetetlenül unalmas már a téma... már százszor lerágtuk csontig, és idáig rengeteg hasznos (? ez is relatív...) információ gyűlt össze itt a témával kapcsolatban. Valahányszor beír ide valaki századszorra ugyanazzal a kérdéssel, anélkül, hogy egyáltalán visszamenőleg beleolvasott volna a topikba, egyszerűen olyan, mintha eddig szót sem ejtettünk volna az egészről.

Mit nem lehet megérteni? Egyáltalán hogy jut eszébe bárkinek beszedni bármit is anélkül, hogy tudná, mit csinál? Hogy mit tesz a saját testével? És egyáltalán mi az, hogy 150 vagy 200 szem egy kúra? Ez miféle kérdés? Mintha rohadtul semmi összefüggést nem látna SEMMI között...

itt jön el az a pont, hogy szerintem semmi értelme válaszolni többet ezekre a kérdésekre. Talán érdemes lenne lezárni ezt a topikot, és meghagyni csak olvasásra, hogy az, akit tényleg érdekel, ki tudja magának ollózni az összes lényeges információt.



Rossz napod volt?  ::)

2009. Október 19. - 20:43:42
Válasz #448
Nem elérhető

jrk



2009. Október 19. - 20:52:25
Válasz #449
Nem elérhető

God Vazzeg