2024. Április 28. - 22:01:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287688 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2010. Március 29. - 11:22:19
Válasz #540
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem ilyen dobozba volt a nokedli,milyen csinos, gyerekzár meg minden.nehezen is nyitottam meg, de azóta folyik csak folyik a szívecske ha kell ha nem.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 29. - 15:09:17
Válasz #541
Nem elérhető

kemi


hali
egy ismert erőemelő segít meta származékot venni
danabol anabol közül lehet válogatni, danabol 10 milis 500 szemes anabol 5milis 1000 szemes
létezik nem hamis ekkora kiszerelésben?
stanábol jót hozott, lehet feleslegesen furcsálkodom
18e ft mind 2

2010. Március 29. - 18:16:12
Válasz #542
Nem elérhető

Dzsorden


Üdv....nos hol is kezdjem..
A barátmonak szeretnék segíteni ,mert elaakrja kezdeni a kúrát ,csak neki nincs gépe.

Csak vicceltem:DVégig olvastam már a teljes Dianabol részt és láttam ,hogy a barátom kamu szöveget szeretitek.
Nos az ember több év kemény edzés ,kaja ,pénz után körbe néz és mit lát?A sok hülye nyomja magába a szart és sokkal erősebb  nagyobb darab ,mint te ,még ha csak nyáron a kúra alatt is látszik csak,mert ugye így szokott lenni.Aztán elgondolkodik az ember ,hogy basszus kipróbálom már én is és nem szenvedek annyit....Aztrán még jó ,hogy rátaláltam erre a fórumra és olvasva az elreettentő hszeket és képeket ,rájöttem ,hogy nem kell ez a szar nekem ...NATURÁL 4EVER!
Szóval kösz srácok...
Amúgy gondolom ,hogy fárasztó lehet mikor a sok barom alapdolgokat itt kérdezi és idegesítő....de lehet szerencsétlen tönkre tezsi magát ,emrt információ hiányában kezdi el szedni a "mérget" és tönkre vágja magát...
Szóval kitartást és szebb jövőt!

2010. Április 15. - 22:06:42
Válasz #543
Nem elérhető

Maszat


ezek a forgalomba lévő kék szivecskék 10mg-osak mind?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 16. - 11:59:27
Válasz #544
Nem elérhető

andras123


Üdv....nos hol is kezdjem..
A barátmonak szeretnék segíteni ,mert elaakrja kezdeni a kúrát ,csak neki nincs gépe.

Csak vicceltem:DVégig olvastam már a teljes Dianabol részt és láttam ,hogy a barátom kamu szöveget szeretitek.
Nos az ember több év kemény edzés ,kaja ,pénz után körbe néz és mit lát?A sok hülye nyomja magába a szart és sokkal erősebb  nagyobb darab ,mint te ,még ha csak nyáron a kúra alatt is látszik csak,mert ugye így szokott lenni.Aztán elgondolkodik az ember ,hogy basszus kipróbálom már én is és nem szenvedek annyit....Aztrán még jó ,hogy rátaláltam erre a fórumra és olvasva az elreettentő hszeket és képeket ,rájöttem ,hogy nem kell ez a szar nekem ...NATURÁL 4EVER!
Szóval kösz srácok...
Amúgy gondolom ,hogy fárasztó lehet mikor a sok barom alapdolgokat itt kérdezi és idegesítő....de lehet szerencsétlen tönkre tezsi magát ,emrt információ hiányában kezdi el szedni a "mérget" és tönkre vágja magát...
Szóval kitartást és szebb jövőt!
hat ez eleg cudar megnyilvanulas vot megha vendeg is vagy
nincs olyan hogy nagydarab meg tomi se tami
mivelhogy van hataron belul es kivul, es mindenki maga dont

es azz Anabollal kapcsalotas dolgokban pedig nincs informacio hiany


Balu

2010. Április 16. - 12:21:02
Válasz #545
Nem elérhető

andras123


Felresikeredett az elobbi hozzaszolasom
kimaradt hogy hacsak nem szansz ra tiz percet

2010. Április 16. - 19:54:47
Válasz #546
Nem elérhető

andras123


Üdv....nos hol is kezdjem..
A barátmonak szeretnék segíteni ,mert elaakrja kezdeni a kúrát ,csak neki nincs gépe.

Csak vicceltem:DVégig olvastam már a teljes Dianabol részt és láttam ,hogy a barátom kamu szöveget szeretitek.
Nos az ember több év kemény edzés ,kaja ,pénz után körbe néz és mit lát?A sok hülye nyomja magába a szart és sokkal erősebb  nagyobb darab ,mint te ,még ha csak nyáron a kúra alatt is látszik csak,mert ugye így szokott lenni.Aztán elgondolkodik az ember ,hogy basszus kipróbálom már én is és nem szenvedek annyit....Aztrán még jó ,hogy rátaláltam erre a fórumra és olvasva az elreettentő hszeket és képeket ,rájöttem ,hogy nem kell ez a szar nekem ...NATURÁL 4EVER!
Szóval kösz srácok...
Amúgy gondolom ,hogy fárasztó lehet mikor a sok barom alapdolgokat itt kérdezi és idegesítő....de lehet szerencsétlen tönkre tezsi magát ,emrt információ hiányában kezdi el szedni a "mérget" és tönkre vágja magát...
Szóval kitartást és szebb jövőt!
attol fug te mit tartassz jonak
es minden tiszteletem aze aki beszed te altalad emlitet par bogyot es 300gugol meg mellezik 200al
es tisztan 120 kilo tomegben meg 140
ezzel csak azt akartam kihelyezni hoyg nem minden az AS meg eveken at is Vannak loveszarkok

2010. Április 16. - 20:05:11
Válasz #547
Nem elérhető

sterol


ezek a forgalomba lévő kék szivecskék 10mg-osak mind?

bocs a nagy betűkért, de ezt írta nekem haverom: "AZ 500 SZEMES (KÉK SZIV ALAKU) DANABOLLAL NEM FOGLALKOZOM MERT LENGYELORSZÁGBAN HAMISITJÁK NINCS BENNE HATOANYAG ÉS CSAK EZ A SZAR KERÜL BE AZ ORSZÁGBA MERT OLCSOBB KÖNNYEBB BEHOZNI.UGY LEHET MEGISMERNI HOGY SOKKAL LAPOSABB A SZIV ALAKU TABI.(2MM A 4MM HELYETT)"

2010. Április 16. - 20:11:43
Válasz #548
Nem elérhető

player


"NEKEM EREDETI THAI DANABOLOM VAN AZ UJFAJTA  10 MG 250 SZEM 11000-
NAGYON ERÖS MINDENKI NAGYON DICSÉRI!! "

ez lemaradt....

2010. Április 16. - 20:59:22
Válasz #549
Nem elérhető

sterol


"NEKEM EREDETI THAI DANABOLOM VAN AZ UJFAJTA  10 MG 250 SZEM 11000-
NAGYON ERÖS MINDENKI NAGYON DICSÉRI!! "

ez lemaradt....

biztos több metiltesztó van benne :D

2010. Április 17. - 00:12:37
Válasz #550
Nem elérhető

Fekete Ádám



2010. Április 17. - 14:22:39
Válasz #551
Nem elérhető

Maszat


"NEKEM EREDETI THAI DANABOLOM VAN AZ UJFAJTA  10 MG 250 SZEM 11000-
NAGYON ERÖS MINDENKI NAGYON DICSÉRI!! "

ez lemaradt....
;D ;D ;D  így mindjárt más  ;D !+"%


ebben biztos van hatóanyag.



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 17. - 16:21:22
Válasz #552
Nem elérhető

rr


Üdv....nos hol is kezdjem..
A barátmonak szeretnék segíteni ,mert elaakrja kezdeni a kúrát ,csak neki nincs gépe.

Csak vicceltem:DVégig olvastam már a teljes Dianabol részt és láttam ,hogy a barátom kamu szöveget szeretitek.
Nos az ember több év kemény edzés ,kaja ,pénz után körbe néz és mit lát?A sok hülye nyomja magába a szart és sokkal erősebb  nagyobb darab ,mint te ,még ha csak nyáron a kúra alatt is látszik csak,mert ugye így szokott lenni.Aztán elgondolkodik az ember ,hogy basszus kipróbálom már én is és nem szenvedek annyit....Aztrán még jó ,hogy rátaláltam erre a fórumra és olvasva az elreettentő hszeket és képeket ,rájöttem ,hogy nem kell ez a szar nekem ...NATURÁL 4EVER!
Szóval kösz srácok...
Amúgy gondolom ,hogy fárasztó lehet mikor a sok barom alapdolgokat itt kérdezi és idegesítő....de lehet szerencsétlen tönkre tezsi magát ,emrt információ hiányában kezdi el szedni a "mérget" és tönkre vágja magát...
Szóval kitartást és szebb jövőt!
hat ez eleg cudar megnyilvanulas vot megha vendeg is vagy
nincs olyan hogy nagydarab meg tomi se tami
mivelhogy van hataron belul es kivul, es mindenki maga dont

es azz Anabollal kapcsalotas dolgokban pedig nincs informacio hiany


Balu

Ne legyél ilyen szőrszálhasogató te nagy koxkirály!!! A srác értelmes dolgot írt amit tőled ritkán látni!!

2010. Április 17. - 16:45:19
Válasz #553
Nem elérhető

Kicsibors


Üdv....nos hol is kezdjem..
A barátmonak szeretnék segíteni ,mert elaakrja kezdeni a kúrát ,csak neki nincs gépe.

Csak vicceltem:DVégig olvastam már a teljes Dianabol részt és láttam ,hogy a barátom kamu szöveget szeretitek.
Nos az ember több év kemény edzés ,kaja ,pénz után körbe néz és mit lát?A sok hülye nyomja magába a szart és sokkal erősebb  nagyobb darab ,mint te ,még ha csak nyáron a kúra alatt is látszik csak,mert ugye így szokott lenni.Aztán elgondolkodik az ember ,hogy basszus kipróbálom már én is és nem szenvedek annyit....Aztrán még jó ,hogy rátaláltam erre a fórumra és olvasva az elreettentő hszeket és képeket ,rájöttem ,hogy nem kell ez a szar nekem ...NATURÁL 4EVER!
Szóval kösz srácok...
Amúgy gondolom ,hogy fárasztó lehet mikor a sok barom alapdolgokat itt kérdezi és idegesítő....de lehet szerencsétlen tönkre tezsi magát ,emrt információ hiányában kezdi el szedni a "mérget" és tönkre vágja magát...
Szóval kitartást és szebb jövőt!
hat ez eleg cudar megnyilvanulas vot megha vendeg is vagy
nincs olyan hogy nagydarab meg tomi se tami
mivelhogy van hataron belul es kivul, es mindenki maga dont

es azz Anabollal kapcsalotas dolgokban pedig nincs informacio hiany


Balu

Ne legyél ilyen szőrszálhasogató te nagy koxkirály!!! A srác értelmes dolgot írt amit tőled ritkán látni!!

Szépen halad a diéta, harap a néni!  ;D ;D ;D

2010. Április 17. - 17:00:41
Válasz #554
Nem elérhető

andras123




Ne legyél ilyen szőrszálhasogató te nagy koxkirály!!! A srác értelmes dolgot írt amit tőled ritkán látni!!
oke oke nehaagudj hogy szova tettem
de olyan fura bezsed ez hoyg en edzek kemenyen a masik meg beszed valamit es jobb
e ket hozzallast nem lehet keverni
az Europa leggazdagabb embere a Francia Bernard Arnault
szerintem neki biztos jobb mint nekem, Nem az Alatorvosos Baratai miatt irom
Balu