2024. Április 29. - 00:29:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287705 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2010. Április 17. - 19:20:58
Válasz #555
Nem elérhető

player


ezek a forgalomba lévő kék szivecskék 10mg-osak mind?

bocs a nagy betűkért, de ezt írta nekem haverom: "AZ 500 SZEMES (KÉK SZIV ALAKU) DANABOLLAL NEM FOGLALKOZOM MERT LENGYELORSZÁGBAN HAMISITJÁK NINCS BENNE HATOANYAG ÉS CSAK EZ A SZAR KERÜL BE AZ ORSZÁGBA MERT OLCSOBB KÖNNYEBB BEHOZNI.UGY LEHET MEGISMERNI HOGY SOKKAL LAPOSABB A SZIV ALAKU TABI.(2MM A 4MM HELYETT)"

Ez az ember aki ezteket a sorokat írta, küldött nekem egy árlistát,csak ez is oda volt írva nekem az aljára:"NEKEM EREDETI THAI DANABOLOM VAN AZ UJFAJTA  10 MG 250 SZEM 11000-
NAGYON ERÖS MINDENKI NAGYON DICSÉRI!! "

Nála még voltak olyan "csodaszép" dolgok mint INNOPHARMCHEM-BRITISH DRAGON (a régi)-GENESIS SVÁJC......no comment

2010. Április 17. - 20:18:46
Válasz #556
Nem elérhető

rr


Idézet
Szépen halad a diéta, harap a néni!  ;D ;D ;D

És most még kedves is voltam  >:D

2010. Április 20. - 21:40:32
Válasz #557
Nem elérhető

sterol


Adagolás szempontjából 5mg vagy 10mg-os tabletták jobbak? Mivel max 40mg menne 1 nap és 6-8óra, amíg kiürül a véráramban a cucc kézenfekvő lenne a 4*1tabi elosztva. A máj szempontjából melyik lehet megterhelőbb? A 4x de több hatóanyag vagy a 8x a kevesebb hatóanyag? A 10mg-os tablettákról sok helyen azt írják, hogy underdosed, azaz kevesebb a hatóanyag benne, bár gondolom az 5mg-osban is, sőt már az jó, ha nem metiltesztó van benne.  ****:))))))

2010. Május 14. - 07:56:08
Válasz #558
Nem elérhető

andris06


Sziasztok!

Először is amit tudni kell rólam: régóta edzek, a kajálásom oké, étrend kiegészítőket tolom :).

A kérdésem: vettem egy dílertől D-anabol nevű cumót, amit a Cobra Laboratories(Thailand) gyárt.A gyártó weblapcíme nem elérhető.Esetleg látott már valaki ilyet?Zöld szivecskéket tartalmaz a doboz.Korrekten le van fóliázva.Esetleg várom a tapasztalatokat véleményeket.Köszönöm :-){!

2010. Május 31. - 20:35:41
Válasz #559
Nem elérhető

ElN1N0


andris-nak üzenem.   énis pont ugyan azt szedem amit te leirtál:) elég hatásos szer... most vagyok tul 1 hónapon. az 1. 2 hétbe 5kg+és 2 cm kéznövekedés+ most a 2. 2 hétbe meg amit felszedtem kilot azt épitettem be a sulyokba emelni tudtam mint a b*om:) .. nekem nagyon bevált kiváncsi leszek a kura végén mit tudok majd irni:)

2010. Június 03. - 14:32:16
Válasz #560
Nem elérhető

herceg


azt szeretném kérdezni tőled hogy én vettem 300szem rózsaszín 5szög alakú sárkányos anabolt.
és hogy hogyan szegyem piramisban vagy napi hány darabot? és aztán a vége felé csökkentsem a mennyiséget? meg hogy jó edzés és megfelelő étkezés mellet mennyi izmot hozna?
köszönöm a válaszodat,szia!

2010. Június 03. - 18:31:42
Válasz #561
Nem elérhető

andris06


andris-nak üzenem.   énis pont ugyan azt szedem amit te leirtál:) elég hatásos szer... most vagyok tul 1 hónapon. az 1. 2 hétbe 5kg+és 2 cm kéznövekedés+ most a 2. 2 hétbe meg amit felszedtem kilot azt épitettem be a sulyokba emelni tudtam mint a b*om:) .. nekem nagyon bevált kiváncsi leszek a kura végén mit tudok majd irni:)

Nos én inkább megszabadultam ettől a D-Anaboltól és vettem helyette más forrásból normál British Dispensary Anabol 5mg rózsaszín sárkányos tabit :).Valahogy nem győzött meg ez a zöld szív, főleg miután kiderítettem, hogy a susta amit ugyanattól a gyerektől vettem hamis volt.Ezt is lecseréltem Galenikás Testosteron-Depora.Szerintem Methyltestosterone lehet benne, mert más fórumon olvastam, hogy egy srác szedte ezt a zöld szívecskét és az első 4 hétben erőt hozott neki.Nem tudom, de gyanús...........

2010. Június 03. - 18:39:05
Válasz #562
Nem elérhető

andris06


azt szeretném kérdezni tőled hogy én vettem 300szem rózsaszín 5szög alakú sárkányos anabolt.
és hogy hogyan szegyem piramisban vagy napi hány darabot? és aztán a vége felé csökkentsem a mennyiséget? meg hogy jó edzés és megfelelő étkezés mellet mennyi izmot hozna?
köszönöm a válaszodat,szia!

Nem vagyok egy guru, de a tanácsom:

A piramis módszer szerintem nem sokat ér(szerintem!).35-40mg-nak van értelme.Ez 7-8 tabletta naponta.A Methandieone hatóideje kb 4óra, tehát ehhez mérve kell bevenni.Pl: Reggel 8óra 2szem/Délben 12 óra 2szem/Délután 16óra 2szem/Este 8óra 2szem.Ez csak egy példa de én kb így szedem.Természetesen ez attól függ, mikor veszed be az első 2 szemet.

Az pedig, hogy mennyi izmot hoz egyénfüggő.Ezt nem lehet megjósolni.Fehérjedús táplálkozás mellett biztosan fogsz fejlődni...

2010. Június 08. - 14:19:36
Válasz #563
Nem elérhető

Gabe


Nem tudom ki küldi mostanában hozzám ezeket a jómadarakat, de majd a nagyok segítenek neki.
 ?:-) a barátom, úgyhogy most már tudom, hogy ide kell rakni a kérdést.

Hali! Hallottam, h te azért vmit értesz a koxhoz. Szeretnék elkezdeni egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerinted beválik?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 08. - 14:20:17
Válasz #564
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom ki küldi mostanában hozzám ezeket a jómadarakat, de majd a nagyok segítenek neki.
 ?:-) a barátom, úgyhogy most már tudom, hogy ide kell rakni a kérdést.

Hali! Hallottam, h te azért vmit értesz a koxhoz. Szeretnék elkezdeni egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerinted beválik?

 ;D

2010. Június 08. - 14:20:44
Válasz #565
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom ki küldi mostanában hozzám ezeket a jómadarakat, de majd a nagyok segítenek neki.
 ?:-) a barátom, úgyhogy most már tudom, hogy ide kell rakni a kérdést.

Hali! Hallottam, h te azért vmit értesz a koxhoz. Szeretnék elkezdeni egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerinted beválik?

Vééégre leszoktak rólam..  !+"%

2010. Június 08. - 14:23:25
Válasz #566
Nem elérhető

Milo


 Ez jó
Riceman

2010. Június 08. - 14:24:29
Válasz #567
Nem elérhető

Gabe


Egyébként közérdekűen közlöm, hogy God Vazzeg, Balu, Jordan, meg ha kedvesek vagytok, akkor George is szívesen segít ilyen kérdésekben.
Sőt Maszti is nagy koxguru, esténként úgyis unatkozik, ha esetleg elsőre nem ír vissza, küldjétek el még egyszer a kérdést, mert sajnos annyi privátot kap a csajoktól is, hogy elvesznek a koxos üzenetek közte.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 08. - 14:25:33
Válasz #568
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egyébként közérdekűen közlöm, hogy God Vazzeg, Balu, Jordan, meg ha kedvesek vagytok, akkor George is szívesen segít ilyen kérdésekben.
Sőt Maszti is nagy koxguru, esténként úgyis unatkozik, ha esetleg elsőre nem ír vissza, küldjétek el még egyszer a kérdést, mert sajnos annyi privátot kap a csajoktól is, hogy elvesznek a koxos üzenetek közte.
Azonnal tiltom akitől ilyen privit kapok, de a többiek nyilván segítőkészebbek.  ;D

2010. Június 08. - 14:38:14
Válasz #569
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként közérdekűen közlöm, hogy God Vazzeg, Balu, Jordan, meg ha kedvesek vagytok, akkor George is szívesen segít ilyen kérdésekben.
Sőt Maszti is nagy koxguru, esténként úgyis unatkozik, ha esetleg elsőre nem ír vissza, küldjétek el még egyszer a kérdést, mert sajnos annyi privátot kap a csajoktól is, hogy elvesznek a koxos üzenetek közte.
Azonnal tiltom akitől ilyen privit kapok, de a többiek nyilván segítőkészebbek.  ;D

Azonnali üzenet törlés..  ::)