2024. Április 28. - 21:23:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287680 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2010. Augusztus 25. - 13:25:57
Válasz #600
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem nem kéne ilyen szarokat ( Dianabol ) szedni.Nagy szar az egész.Közel hasonló eredményt el tudsz érni egy jó kreatin kúrával is.No meg rendbe szedni a kajálást,aztán láss csodát már fejlődsz is.Csak ugye a tablettát könnyebb bevenni,mint zabálni rendesen. (ami nekem is nagy kihívás sajnos,de már alakul...).
Kurvára felesleges vizesítő szarokat nyomatni,mert a kúra után úgy is lemegy rólad,aztán ott maradsz csoffadtan,önbizalom hiányosan,sorvadt herékkel.Jó az??
és ha a kajád-edzésed-pihenésed full rendben van? Akkor nem fog rád semmi pluszt dobni a cukorka? Pont, hogy ekkor van értelme, és a kreatin elmehet a picsába. Pont ez benne a szép: annyi alázat kell, hogy megtanulja mindenki az alapokat, ezek betartása nélkül szedheti a tablettákat, faszt sem ér el hosszabb távon, és ez így van rendjén.

Felénk sok embert ismerek aki a danaboltól lett "nagy", illetve a régi időkben a neroboltól. Még olyat is ismerek, aki nagyon komolyan szálkás volt mellette, úgy nézett ki hogy bexartunk! Kajája nagyon rendben volt, emlékszem, anno a nyers tojás volt a sztár, 5-6 tojást beledobott a turmixba, benne minden jóval, aztán isten-isten  :-oD
Tedd hozzá, hogy a Nerobolt mindenki gyógyszertárból hozta ki, és tényleg az volt benne és annyi, ami rá volt írva. Ezekbe a pancsolt szarokba soha nem lehetsz biztos.

Fingom sincs honnan szedték, akkor én még kistáska voltam  ;D
Gyógyszertár, szatyorszámra vitték ki, még nem voltak ilyen szabályozások. Van egy idősebb súlyemelő ismerősöm, olyan 50-es forma. Mondta, hogy marákszám, számolatlanul nyomták a Nerobolt, nőttek mint az állat, erősek voltak. Aztán volt pár furcsa dolog. Neki is szívritmus szabályozó van beültetve. Hogy van-e köze ennek a korábbi dolgokhoz....passz. De sajnos elképzelhető.

Egyik haver ezért nem volt katona, mert 48-as karja volt, meg 240-es vérnyomása  :violinplay3:  ;D 15-20 szemeket szedtek belőle, de g*cinagyok voltak. Ez van  ::)

2010. Augusztus 26. - 15:42:40
Válasz #601
Nem elérhető

dred


Szerintem nem kéne ilyen szarokat ( Dianabol ) szedni.Nagy szar az egész.Közel hasonló eredményt el tudsz érni egy jó kreatin kúrával is.No meg rendbe szedni a kajálást,aztán láss csodát már fejlődsz is.Csak ugye a tablettát könnyebb bevenni,mint zabálni rendesen. (ami nekem is nagy kihívás sajnos,de már alakul...).
Kurvára felesleges vizesítő szarokat nyomatni,mert a kúra után úgy is lemegy rólad,aztán ott maradsz csoffadtan,önbizalom hiányosan,sorvadt herékkel.Jó az??
és ha a kajád-edzésed-pihenésed full rendben van? Akkor nem fog rád semmi pluszt dobni a cukorka? Pont, hogy ekkor van értelme, és a kreatin elmehet a picsába. Pont ez benne a szép: annyi alázat kell, hogy megtanulja mindenki az alapokat, ezek betartása nélkül szedheti a tablettákat, faszt sem ér el hosszabb távon, és ez így van rendjén.

Felénk sok embert ismerek aki a danaboltól lett "nagy", illetve a régi időkben a neroboltól. Még olyat is ismerek, aki nagyon komolyan szálkás volt mellette, úgy nézett ki hogy bexartunk! Kajája nagyon rendben volt, emlékszem, anno a nyers tojás volt a sztár, 5-6 tojást beledobott a turmixba, benne minden jóval, aztán isten-isten  :-oD
Tedd hozzá, hogy a Nerobolt mindenki gyógyszertárból hozta ki, és tényleg az volt benne és annyi, ami rá volt írva. Ezekbe a pancsolt szarokba soha nem lehetsz biztos.

Fingom sincs honnan szedték, akkor én még kistáska voltam  ;D
Gyógyszertár, szatyorszámra vitték ki, még nem voltak ilyen szabályozások. Van egy idősebb súlyemelő ismerősöm, olyan 50-es forma. Mondta, hogy marákszám, számolatlanul nyomták a Nerobolt, nőttek mint az állat, erősek voltak. Aztán volt pár furcsa dolog. Neki is szívritmus szabályozó van beültetve. Hogy van-e köze ennek a korábbi dolgokhoz....passz. De sajnos elképzelhető.

Egyik haver ezért nem volt katona, mert 48-as karja volt, meg 240-es vérnyomása  :violinplay3:  ;D 15-20 szemeket szedtek belőle, de g*cinagyok voltak. Ez van  ::)

Ilyen haverom nekem is volt, sorozáson a biztonság kedvéért még gyorsan lenyomott 50-100 fekvőtámaszt...
Aztán azt mondta neki a sorozó orvos, hogy csoda, hogy még nem kapott agyvérzést...
Egyébként neki az orra kezdett el mindig vérezni edzés közben, 82 kilósan nyomott 220-at fekve. Aztán kiégették az orrát...

2010. Augusztus 28. - 15:08:53
Válasz #602
Nem elérhető

lucy01


Szerintem nem kéne ilyen szarokat ( Dianabol ) szedni.Nagy szar az egész.Közel hasonló eredményt el tudsz érni egy jó kreatin kúrával is.No meg rendbe szedni a kajálást,aztán láss csodát már fejlődsz is.Csak ugye a tablettát könnyebb bevenni,mint zabálni rendesen. (ami nekem is nagy kihívás sajnos,de már alakul...).
Kurvára felesleges vizesítő szarokat nyomatni,mert a kúra után úgy is lemegy rólad,aztán ott maradsz csoffadtan,önbizalom hiányosan,sorvadt herékkel.Jó az??
és ha a kajád-edzésed-pihenésed full rendben van? Akkor nem fog rád semmi pluszt dobni a cukorka? Pont, hogy ekkor van értelme, és a kreatin elmehet a picsába. Pont ez benne a szép: annyi alázat kell, hogy megtanulja mindenki az alapokat, ezek betartása nélkül szedheti a tablettákat, faszt sem ér el hosszabb távon, és ez így van rendjén.

Felénk sok embert ismerek aki a danaboltól lett "nagy", illetve a régi időkben a neroboltól. Még olyat is ismerek, aki nagyon komolyan szálkás volt mellette, úgy nézett ki hogy bexartunk! Kajája nagyon rendben volt, emlékszem, anno a nyers tojás volt a sztár, 5-6 tojást beledobott a turmixba, benne minden jóval, aztán isten-isten  :-oD
Tedd hozzá, hogy a Nerobolt mindenki gyógyszertárból hozta ki, és tényleg az volt benne és annyi, ami rá volt írva. Ezekbe a pancsolt szarokba soha nem lehetsz biztos.

Fingom sincs honnan szedték, akkor én még kistáska voltam  ;D
Gyógyszertár, szatyorszámra vitték ki, még nem voltak ilyen szabályozások. Van egy idősebb súlyemelő ismerősöm, olyan 50-es forma. Mondta, hogy marákszám, számolatlanul nyomták a Nerobolt, nőttek mint az állat, erősek voltak. Aztán volt pár furcsa dolog. Neki is szívritmus szabályozó van beültetve. Hogy van-e köze ennek a korábbi dolgokhoz....passz. De sajnos elképzelhető.

Egyik haver ezért nem volt katona, mert 48-as karja volt, meg 240-es vérnyomása  :violinplay3:  ;D 15-20 szemeket szedtek belőle, de g*cinagyok voltak. Ez van  ::)

Ilyen haverom nekem is volt, sorozáson a biztonság kedvéért még gyorsan lenyomott 50-100 fekvőtámaszt...
Aztán azt mondta neki a sorozó orvos, hogy csoda, hogy még nem kapott agyvérzést...
Egyébként neki az orra kezdett el mindig vérezni edzés közben, 82 kilósan nyomott 220-at fekve. Aztán kiégették az orrát...

nállunk edzőterem vezető valamikor (20éve)magyar fekvenyomó csúcsot állított fel 235,5kg-jával 100kg-os kategóriában.ők is a nerobolt eték
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 28. - 21:34:40
Válasz #603
Nem elérhető

Taki


Az uj danarárol valaki valamit zöld szivecske!!!!!!!!???????????

2010. Augusztus 28. - 21:39:46
Válasz #604
Nem elérhető

Taki


*Danárol

2010. Augusztus 29. - 11:50:27
Válasz #605

Mars

Vendég
Az uj danarárol valaki valamit zöld szivecske!!!!!!!!???????????
A kék szivekről(Body Research) valaki tud valamit?
Mindenhol azt irják hogy a 2mm-es kamu a 4mm-es az igazi.Namost én amivel találkoztam az pont 3mm vastag a közepén.

2010. Augusztus 29. - 21:55:08
Válasz #606
Nem elérhető

Papa


Most én is kapok kék szívecskét. Lehet hülye kérdés de a tabiknak egyenletesnek kell lennie a felszínüknek?mármint pl a szív alján egy-két tabinak van kidudorodás, tehát olyan mintha a forma nem lett volna jó:) remélem értitek mit mondok.
Ja akkor majd holnap meg is mérem hány milis ;)

2010. Augusztus 30. - 13:20:17
Válasz #607
Nem elérhető

lucy01


Az uj danarárol valaki valamit zöld szivecske!!!!!!!!???????????
A kék szivekről(Body Research) valaki tud valamit?
Mindenhol azt irják hogy a 2mm-es kamu a 4mm-es az igazi.Namost én amivel találkoztam az pont 3mm vastag a közepén.

én is halottam már valami ilyesmiről.én úgy tudom hogy a vastagabb az eredeti.
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 31. - 09:25:18
Válasz #608

Mars

Vendég
Most én is kapok kék szívecskét. Lehet hülye kérdés de a tabiknak egyenletesnek kell lennie a felszínüknek?mármint pl a szív alján egy-két tabinak van kidudorodás, tehát olyan mintha a forma nem lett volna jó:) remélem értitek mit mondok.
Ja akkor majd holnap meg is mérem hány milis ;)
Az amit én mértem a tabi középső részén 3mm a szélénél kb.2,8mm volt.

2010. Augusztus 31. - 11:10:36
Válasz #609
Nem elérhető

dino


ne méregessétek, egyétek..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 31. - 15:42:14
Válasz #610

Mars

Vendég

2010. Augusztus 31. - 20:52:04
Válasz #611
Nem elérhető

dred


ne méregessétek, egyétek..

Én már eszem... holnap lesz 4 hete...
 :-)-> /7%

2010. Augusztus 31. - 20:57:16
Válasz #612
Nem elérhető

kicsilui20


ne méregessétek, egyétek..

Én már eszem... holnap lesz 4 hete...
 :-)-> /7%
És??? Mennyit sikerült idáig kihozni a kúrából?kiló,centi?
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 31. - 21:00:42
Válasz #613
Nem elérhető

Maszat


fekvenyomás, 2 kezes bicepsz?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 31. - 21:09:02
Válasz #614
Nem elérhető

kicsilui20


fekvenyomás, 2 kezes bicepsz?  ;D
Egy ismerősömnek emlőnagyobbodása lett tőle.Műteni se lehet.  :o  :o
Nyomd a vasat!!!