2024. Április 28. - 22:30:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287692 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 00:44:47
Válasz #660
Nem elérhető

mangela87


Ne idegeskedj Rím Robi !!!
:-)))))
Nyugodjál meg !!!
Ne húzd fel magad !!!
Inkább Dínó képeivel ösztökéld a helyieket a versenyzésre !!!
:-)))))   =/+'    :D    ;D 

2010. Szeptember 02. - 00:48:54
Válasz #661
Nem elérhető

dino


Robi : =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ennyi a véleményem, meg tanulj meg helyesen magyarul írni; kerek, egész, értelmes mondtakoban megfogalmazni a mondanivalódat. ne égesd itt magad..
Mangela te egy állat vagy de ezt már mondtam ma párszoor :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 02. - 00:49:36
Válasz #662
Nem elérhető

trobert2


áh én nem idegeskedek,miért kellene idegeskednek,még élvezném is hogy szenved a kis hülye és azon törné a fejét hogy miért volt ilyen hülye hogy akkor este irt miért nem csinált épp mást!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 00:50:53
Válasz #663
Nem elérhető

dino


Robi.. nem vunk egy szinten, h itt fenyegetőzz. téma lezárva :)  Balu moderáld ki majd ezt az egészet.. szegény gyerek agyf*szt kapott. nem bírja a propit :DDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 02. - 00:54:43
Válasz #664
Nem elérhető

trobert2


De észre vettem!!azért le nem száltál a dianabol topikról:D nah jó felkészülést neked a versenyre mert még lehet találkozunk:Dmeg mutatom már mi az a testépítés és majd megbeszéljük hogy ki mióta edz is és hány kúrát nyomott be:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 00:56:03
Válasz #665
Nem elérhető

trobert2


hát igen dínó nem vagyunk egy szinten mert én 1 év alatt többet elértem mint te hány év alatt is?????és hány kúrával is????ennyit erről!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 00:57:47
Válasz #666
Nem elérhető

trobert2



Aktív Törzstag
****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 398



Profil megtekintése E-mail Privát üzenet (Elérhető)
   
Re:(Nincs tárgy)
« Címzett: trobert2 Dátum: Ma - 00:55:28 »
   Válasz idézettelIdézet VálaszVálasz Üzenet törléseTörlés
Idézetet írta: trobert2 - 2010. Szeptember 01. - 23:54:41
Te kis buzernyák nagyon mellé fogtál mert én leszaggatom az arcod nekem ne nagyképüsködj mert faszolni fogsz ha telibe verlek!
ok 
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 00:58:21
Válasz #667
Nem elérhető

dino


hát igen dínó nem vagyunk egy szinten mert én 1 év alatt többet elértem mint te hány év alatt is?????és hány kúrával is????ennyit erről!
igen? :D ok
nem erre írtam egyébként azt, h nem vunk egy szinten, hanem a fenyegetőzéseidre reagáltam, h okosabban kellene beszélgetned. ja meg szellemileg sem vunk egy szinten de ez megin más lapra tartozik.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 02. - 00:59:40
Válasz #668
Nem elérhető

dino



Aktív Törzstag
****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 398



Profil megtekintése E-mail Privát üzenet (Elérhető)
   
Re:(Nincs tárgy)
« Címzett: trobert2 Dátum: Ma - 00:55:28 »
   Válasz idézettelIdézet VálaszVálasz Üzenet törléseTörlés
Idézetet írta: trobert2 - 2010. Szeptember 01. - 23:54:41
Te kis buzernyák nagyon mellé fogtál mert én leszaggatom az arcod nekem ne nagyképüsködj mert faszolni fogsz ha telibe verlek!
ok 
volt utána egy  ilyen ****)  meg egy  :) ilyen is csak h teljes legyen a kép. ééééés???
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 02. - 01:00:57
Válasz #669
Nem elérhető

trobert2


Jólvan!!!ne szólj be főleg ne olyanról amit nem tudsz biztosra!nem én kezdtem hanem te!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 01:02:48
Válasz #670
Nem elérhető

trobert2


na jól van dínó mennyél egyél még mert elfogysz itt a végén és akkor hogyan jössz versenyezni??remélem azért ha oda kerül a sor akkor ha irok neked egy üzit válaszolsz hogy hol is álhatunk 1 színpadra:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 03:01:16
Válasz #671
Nem elérhető

trobert2


 Elnézést kerek mindenkitől a nem ide illő írásaim miatt lehet hogy gyenge kifogás de ahogy olvastam dinoszaurusz sokadik leszolasat velem szemben ettől kikeltem magamból!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 10:29:24
Válasz #672
Nem elérhető

Breaker


Ne basszuk már el ezt a fórumot ilyen dedós kötekedéssel!
Ne mérgelődj! Ha nem tetszik valaki stílusa akkor ne válaszolj neki hidd el az is elég. Itt nem attól lesz tekintélyed, hogy jobban ordítasz, hanem hogy értelmes válaszokat adsz a mások kérdéseire.
És nem csak az a kérdés mekkora a bicepszed, hiszen van aki alapon olyan izmos mint amit más csak évek munkájával érhet el. És aki évekig dolgozik ezen annak biztosan több a tapasztalata mint annak aki úgy születik hogy izmos. A szerencsés genetika nem jogosít fel arra hogy tanácsokat adj a tapasztalat viszont igen.
Ha mindenkit meg akarsz verni aki a neten lehülyéz akkor sokat kell nyomoznod és utaznod………mit szólnál a „másik oldalon” Bunnyhoz???????? Ő még saját magával is összeveszik néha…..  : :-/-)

Inkább aludtatok volna!

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #673
Nem elérhető

dred


Jol belenyúltál barátom,ezt tapasztalatból mondom mert egyszer én is vettem egy ilyet ,de a wc be kötött ki,mert ennek semmi köze a danabólhoz!

Miért? Mi van benne? Metiltesztó?

 ;D

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #674
Nem elérhető

nagyleszek21


Hellosztok

Pont ez van :-)-
 :-):-)::
Kösz a választ