2024. Április 28. - 23:41:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287701 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #675
Nem elérhető

dred


Nyugavér csikánók, nyugavér!!!  O0 ;D

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #676
Nem elérhető

pobimobi123


Kicsit feszültek a fiúk ;D

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #677
Nem elérhető

syntha


Íme az intő példa,ha eddig valaki még nem "koxolt",már ne is akarjon. ( az éjszakai "termést" olvasva....) **:))))* ;D

2010. Szeptember 02. - 10:58:56
Válasz #678
Nem elérhető

George


Ajánlom ezt a topikot az éjszakai betyároknak ;D

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=324.0

2010. Szeptember 02. - 11:05:14
Válasz #679
Nem elérhető

mangela87


 8-}    !+"% 

2010. Szeptember 02. - 12:06:18
Válasz #680
Nem elérhető

trobert2


A tanácsokat kritikákat szívesen olvasom és veszem,de itt arról volt szó hogy dinoszaurusz fojamatosan úgy állít be hogy én hazudok!és egy pár olyan beszólás után mar kicsit feszültebb az ember!én nem azért jöttem erre a fórumra hogy egy ember fojomatosan lehurrogjon és kétségbe vonja a szavam,ha nem tetszik neki inkább ne írjon!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 12:48:59
Válasz #681
Nem elérhető

Taki


Igen teszto szagos volt ez a tegnapi nap!!!! ****)nyugi van fiuk nem hogy inkább lementetek volna egyet pumpálni azt elnyugodtatok volna!De Robinak egy hozzá füzni valom van attól hogy még valaki bevan vizesedve mint ahogy a képeidet nézem te is ne igen akarjon versenyre menni mert nem a malac formát  nézik mert hiába van széles vállad nagy karod esetlég nagy melkasod nem látszik semmi ugye mert az izmaid definicioját kidolgozotságát igy nem igen látni!!!

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #682
Nem elérhető

dred


Nem kell a feszkó, van így is elég az életben. ****:))))))

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #683
Nem elérhető

dred


Jaj, de unalmas, hülyeség ez az előmoderálás. Inkább moderálni kéne utólag...  **:))))*

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #684
Nem elérhető

lucy01


A tanácsokat kritikákat szívesen olvasom és veszem,de itt arról volt szó hogy dinoszaurusz fojamatosan úgy állít be hogy én hazudok!és egy pár olyan beszólás után mar kicsit feszültebb az ember!én nem azért jöttem erre a fórumra hogy egy ember fojomatosan lehurrogjon és kétségbe vonja a szavam,ha nem tetszik neki inkább ne írjon!
nyugi van már szét offf-olod a topikot :-!!! :-!!! :laugh: :laugh:
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 02. - 12:56:12
Válasz #685
Nem elérhető

trobert2


Taki te még nem halottál tömegelésrő????és tudod aztán jön majd a szálkásítás amikor lepucolom a felesleget, senki nem mondta hogy én Így akarok elmenni!!Tavaszig még sok idő van !!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 13:26:15
Válasz #686
Nem elérhető

player


Sok mindenhez fel kell még nőlni,többek közt egy ilyen témával rendelkező fórumhoz  :)

2010. Szeptember 02. - 14:56:09
Válasz #687
Nem elérhető

kicsilui20


Na itt is elszabadultak az indulatok :)
Nyomd a vasat!!!

2010. Szeptember 02. - 15:06:43
Válasz #688
Nem elérhető

trobert2


Megesik néha  ;D ;D ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 16:27:56
Válasz #689
Nem elérhető

miki_nrg


Sok külföldi oldalon is olvastam már, hogy a danát a stanával nyomják (persze danából kevesebbet, hogy a mellékhatásai mérséklődjenek) és ódákat zengtek róla.
Van valakinek valami tapasztalata így?