2024. Április 28. - 21:10:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287678 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2008. Június 17. - 12:08:15
Válasz #75
Nem elérhető

Typer


Sziasztok!
 3 éve edzek és kb 2 hete elkezdtem szedni a dianabol szivecske alaku tabit. (191 cm 105 kg vagyok)
Viszont annyira nem értek hozzá és szeretnék tapasztaltabbtól tanácsot kérni, hogy mi legyen a levezető kura!

2008. Június 19. - 19:04:49
Válasz #76
Nem elérhető

Duke


a szteroidokat sosem jó egyedül szedni MINDIG kombinálni kell...igy kisebb adagokal is sokkal nagyobb eredménye lesz, szerintem kezdésnek napi 6 szem Dianabol, meg minden 2. napon egy 100mg os pakisztáni Deca tökéletes, ne bohóckodjatok napi 3 tabletákkal! !+"% a másik meg ha kombináltok és nem csak tabletákat szedtek pl 20db naposim akkor sokkal kevesebb mellékhatása lesz a dolognak, én csak 5-6 hétig kiegészítésnek használok tablettákat... szerintem ha az első 6 hétben napi 6 szem Dianabol minden 2. napon 100mg Decával kombinálva 12 hétig, a második 6 hétben pedig napi 10 db 2mg os winstrol az ideális első kúra...ha elérted a természetes határaidat nem hinném ,hogy sokkal kevesebbel sokkal többre mész ;) mellé napi 1db Proviron a végén meg 3* 5000 nemzetközi egység pregnyl ,zitazonium nem hinném ,hogy kell vagy bármi más... hajrá!  8)

2008. November 05. - 21:13:37
Válasz #77
Nem elérhető

Dj Pleace


ma egy gyerek el akart nekem adni 30 szem 70 ft/db ˝=/XD dianabolt (ő danabolnak mondta) !+"% azt mondta, hogy 30 szem és 130-at nyomsz fekve és 80-90 szériázol meg ettől fel fog állni még nagyobb is lesszXD.Gondolom meg osztom veletek ezt a hülyeséget amit ma mondtak nekemXD
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. November 05. - 21:14:44
Válasz #78

Torony

Vendég
kurvajó, az is 130at nyom tőle, aki előtte mongyuk 200at?  ;D ;D ;D ;D

2008. November 05. - 22:23:33
Válasz #79
Nem elérhető

NaturalBoy


ma egy gyerek el akart nekem adni 30 szem 70 ft/db ˝=/XD dianabolt (ő danabolnak mondta) !+"% azt mondta, hogy 30 szem és 130-at nyomsz fekve és 80-90 szériázol meg ettől fel fog állni még nagyobb is lesszXD.Gondolom meg osztom veletek ezt a hülyeséget amit ma mondtak nekemXD

1 Ő danabolnak mondta.... úgy is nevezeik szóval ezzel semmi kivatni való nincs pl: Danabol-ds
2 gondolom ő lát a konditeremben és tudja h most emnynivel nyomsz fekve ahhoz viszonyítva mondta a 130kg.-ot
3 ha nem szarod el  a kúrát akkor fel fog állni, schwarzenegger se volt naturál és utánna gyereke is lett
4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt. (ez az egyik oka h én nem szedek és vagyok natural,mert ha még nagyobb lenen egy kisebb szobában nem tudnék megfordulni izgalmi állapotban ;D)

Én egyáltalán nem vagyok szteroidguru de ezen  atéren még csak tapasztalt se,de én ezeket hallotam olvastam,láttam.
Szóval nem mondott hüyleséget az aki ajánlotta

2008. November 05. - 22:31:34
Válasz #80
Nem elérhető

hopika


4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt.

Hát ezt nem tudom...nekem soha sem volt nagy és tesztoszteronkészítmények hatására sem kezdett nőni... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 06. - 09:21:17
Válasz #81
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ma egy gyerek el akart nekem adni 30 szem 70 ft/db ˝=/XD dianabolt (ő danabolnak mondta) !+"% azt mondta, hogy 30 szem és 130-at nyomsz fekve és 80-90 szériázol meg ettől fel fog állni még nagyobb is lesszXD.Gondolom meg osztom veletek ezt a hülyeséget amit ma mondtak nekemXD

1 Ő danabolnak mondta.... úgy is nevezeik szóval ezzel semmi kivatni való nincs pl: Danabol-ds
2 gondolom ő lát a konditeremben és tudja h most emnynivel nyomsz fekve ahhoz viszonyítva mondta a 130kg.-ot
3 ha nem szarod el  a kúrát akkor fel fog állni, schwarzenegger se volt naturál és utánna gyereke is lett
4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt. (ez az egyik oka h én nem szedek és vagyok natural,mert ha még nagyobb lenen egy kisebb szobában nem tudnék megfordulni izgalmi állapotban ;D)

Én egyáltalán nem vagyok szteroidguru de ezen  atéren még csak tapasztalt se,de én ezeket hallotam olvastam,láttam.
Szóval nem mondott hüyleséget az aki ajánlotta
Csak részben mondott hülyeséget és jól át akart cseszni.Mire elég 30 szem...vicces.DE...
Dj Pleace fiam mondtam már,hogy ne kokszolj,mert nem értesz hozzá és nem vagy elég érett rá....ENNYI.
Ha megnyugtat én sem kokszolok,mégis tudok fejlődést felmutatni néhanapján hehe... ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 06. - 09:26:24
Válasz #82

Torony

Vendég

Dj Pleace fiam mondtam már,hogy ne kokszolj,mert nem értesz hozzá és nem vagy elég érett rá....ENNYI.


lehet, hogy értelmező olvasásból egyest kapok, de nekem kivételesen nem az jött le, hogy kokszolni akar.

2008. November 06. - 10:44:44
Válasz #83
Nem elérhető

NaturalBoy


4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt.

Hát ezt nem tudom...nekem soha sem volt nagy és tesztoszteronkészítmények hatására sem kezdett nőni... @-o @-o @-o

lehet hogy igazad van hopika nem kardoskodok az igazam melett mert én is scak hallotam.Egyik ismerősöm aki tapasztaltabb felahsználó,már jó pár cucot szedett (meg is látszik rajta) ő mondta ezt.Ami azért még nem tudományos hitelű.De ő annyira otthon van a témában hogy elhittem neki

2008. November 06. - 10:48:30
Válasz #84
Nem elérhető

leopard22


ma egy gyerek el akart nekem adni 30 szem 70 ft/db ˝=/XD dianabolt (ő danabolnak mondta) !+"% azt mondta, hogy 30 szem és 130-at nyomsz fekve és 80-90 szériázol meg ettől fel fog állni még nagyobb is lesszXD.Gondolom meg osztom veletek ezt a hülyeséget amit ma mondtak nekemXD

A péniszen körbe apró vágásokat kell ejteni, majd beletömködni a 30 szemet egyenként. Hozzáállástól függően akár 2 szem is mehet egy lukba. Természetesen növekedés érhető el ezen módszer alkalmazásával.

2008. November 06. - 10:50:00
Válasz #85

Bandi

Vendég
4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt.

Hát ezt nem tudom...nekem soha sem volt nagy és tesztoszteronkészítmények hatására sem kezdett nőni... @-o @-o @-o

lehet hogy igazad van hopika nem kardoskodok az igazam melett mert én is scak hallotam.Egyik ismerősöm aki tapasztaltabb felahsználó,már jó pár cucot szedett (meg is látszik rajta) ő mondta ezt.Ami azért még nem tudományos hitelű.De ő annyira otthon van a témában hogy elhittem neki

Kamu ****)

2008. November 06. - 10:51:58
Válasz #86
Nem elérhető

FirstLady


4 azoktól a szteroidoktól amik tesztoszteron készítények vagy legalábbis hatnak a tesztoszteronra mint a danabol azok  növeli a péniszt.

Hát ezt nem tudom...nekem soha sem volt nagy és tesztoszteronkészítmények hatására sem kezdett nőni... @-o @-o @-o

lehet hogy igazad van hopika nem kardoskodok az igazam melett mert én is scak hallotam.Egyik ismerősöm aki tapasztaltabb felahsználó,már jó pár cucot szedett (meg is látszik rajta) ő mondta ezt.Ami azért még nem tudományos hitelű.De ő annyira otthon van a témában hogy elhittem neki
csak szeretné... vagy a barátnője szeretné... ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 06. - 10:52:45
Válasz #87
Nem elérhető

hopika


Egyedül az Andriolnál van ha jól emlékszem a használati utasításba leírva,hogy esetleges okozhta hasonló jelenséget...de már régen volt,lehet hogy rosszul emlékszem... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 06. - 10:58:26
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy (vagy több) formás női test! Na ez növeli a pénisz méretét  ****:))))))

2008. November 06. - 13:01:34
Válasz #89
Nem elérhető

Gabe


Egy (vagy több) formás női test! Na ez növeli a pénisz méretét  ****:))))))
egy kisebb mértékben
több nagyobb mértékben
 :D
"Yeah buddy, light weight baby!"