2024. Május 14. - 05:17:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 82489 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 28. - 22:53:38
Válasz #165
Nem elérhető

Johnnyx


nah most ott van ahol a part szakad
edd vazze,nem ettől leszel zsírosabb  @:-)

mod:én is ezt enném,de van estére való fehérjém

Ígyis úgyis ezt kell ennem, mert a probolic-om elfogyott és csak whey van itthon, és nem tudok mit belerakni lassításnak. De lehet kombinálom: fél tútó meg fél whey, így "megesszük a kecskét is meg a káposztát is". OFF: Aki tudja honnan idéztem, vendégem egy turmixra.
South Park?

 :-)! Legközelebb, ha találkozunk kapsz egy turmixot  :-oD Na megyek megeszem azt a "kecskét", aztán  {-)
Egyetek zabot!

2008. Július 28. - 23:32:30
Válasz #166
Nem elérhető

Szabó Dávid


nah most ott van ahol a part szakad
edd vazze,nem ettől leszel zsírosabb  @:-)

mod:én is ezt enném,de van estére való fehérjém

Ígyis úgyis ezt kell ennem, mert a probolic-om elfogyott és csak whey van itthon, és nem tudok mit belerakni lassításnak. De lehet kombinálom: fél tútó meg fél whey, így "megesszük a kecskét is meg a káposztát is". OFF: Aki tudja honnan idéztem, vendégem egy turmixra.

South Park @:-) @:-)

2008. Július 28. - 23:32:31
Válasz #167
Nem elérhető

Szabó Dávid


nah most ott van ahol a part szakad
edd vazze,nem ettől leszel zsírosabb  @:-)

mod:én is ezt enném,de van estére való fehérjém

Ígyis úgyis ezt kell ennem, mert a probolic-om elfogyott és csak whey van itthon, és nem tudok mit belerakni lassításnak. De lehet kombinálom: fél tútó meg fél whey, így "megesszük a kecskét is meg a káposztát is". OFF: Aki tudja honnan idéztem, vendégem egy turmixra.
South Park?

 :-)! Legközelebb, ha találkozunk kapsz egy turmixot  :-oD Na megyek megeszem azt a "kecskét", aztán  {-)

Hey!!! :-/-(-: Ez nem igazság! :-Đ :-Đ Én gyorsabb voltam!  ))=/ De ez a moderáltság...

2008. Július 29. - 00:25:29
Válasz #168
Nem elérhető

Gabe


van ez igy!
nekem 2óra után jelent meg a hozzászólásom!
így a jó kommunikálni  :) :-!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 29. - 06:46:49
Válasz #169
Nem elérhető

FirstLady


Köszi Johnnyx! @:-) szívesen átadom a lehetőséget Dávidnak legyen egy kis sikerélménye  8-) ;D ;D ;D ;D ;D

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 12:09:19
Válasz #170
Nem elérhető

Szabó Dávid


Köszi Johnnyx! @:-) szívesen átadom a lehetőséget Dávidnak legyen egy kis sikerélménye  8-) ;D ;D ;D ;D ;D

 :-!!!

Kedves vagy,  :-* de tartsd csak meg! Én azthiszem elég távol lakom mindenkitől, nem lesz itt senkivel közös  :-oD.
 :-!!!

-Mennyi ch-t ajánlatos bevinni diéta alatt gyorsan, ha érzem hogy kezdek behipózni?

2008. Július 29. - 12:10:11
Válasz #171
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
-Mennyi ch-t ajánlatos bevinni diéta alatt gyorsan, ha érzem hogy kezdek behipózni?
Miért "hipóznál" be?  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 29. - 12:11:41
Válasz #172
Nem elérhető

FirstLady


-Mennyi ch-t ajánlatos bevinni diéta alatt gyorsan, ha érzem hogy kezdek behipózni?
Miért "hipóznál" be?  ::)
Nem hinném én sem, hogy az olyan könnyű... ahhoz sok összetevő kell...
de ha rosszul lennél, egy-két szőlőcukor s.o.s.-ben segít...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 12:13:32
Válasz #173
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Dávid úgy akarta mondani hogy meginog a vércukra.  :-}

2008. Július 29. - 12:16:26
Válasz #174
Nem elérhető

FirstLady


Dávid úgy akarta mondani hogy meginog a vércukra.  :-}
nadeakkor is...  ;D
Meginog kaja után is... és? :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 12:44:58
Válasz #175
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 29. - 13:28:03
Válasz #176
Nem elérhető

Szabó Dávid


-Mennyi ch-t ajánlatos bevinni diéta alatt gyorsan, ha érzem hogy kezdek behipózni?
Miért "hipóznál" be?  ::)

Hát Steve, nemtudom mi volt az oka. Talán annyi, h túl gyorsan vittem le a ch bevitelem, nem fokozatosan, de nemtudom hogy ez okozhatta-e. Erre csak azért gondolok, mert diétám elején fordult elő párszor, utánna nem volt jellemző. Semmi inzulin, növi... nincs a témában. Előfordult párszor. De leírom, h mi is történt. Először elkezdtem kicsi fénypontokat látni, egyre furcsább érzésem lett, kezdtem szédülni és belassulni, homályosodott a látásom, már alig birtam megállni a lábamon, aztán vagy eljutottam a chig, vagy elfeküdtem, vki hozott és megitatta velem. Röviden ennyi. Mitgondolsz mitől lehetett?

2008. Július 29. - 13:40:06
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


-Mennyi ch-t ajánlatos bevinni diéta alatt gyorsan, ha érzem hogy kezdek behipózni?
Miért "hipóznál" be?  ::)

Hát Steve, nemtudom mi volt az oka. Talán annyi, h túl gyorsan vittem le a ch bevitelem, nem fokozatosan, de nemtudom hogy ez okozhatta-e. Erre csak azért gondolok, mert diétám elején fordult elő párszor, utánna nem volt jellemző. Semmi inzulin, növi... nincs a témában. Előfordult párszor. De leírom, h mi is történt. Először elkezdtem kicsi fénypontokat látni, egyre furcsább érzésem lett, kezdtem szédülni és belassulni, homályosodott a látásom, már alig birtam megállni a lábamon, aztán vagy eljutottam a chig, vagy elfeküdtem, vki hozott és megitatta velem. Röviden ennyi. Mitgondolsz mitől lehetett?

Ez teljesen természetes, nekem ilyen akkor volt, mikor reggel edzettem, és előtte csak fehérje+szőlőcukor ment. Ugye először egekbe ment a vércukor, ettől nagy inzulinválasz jött, és nagyon levitte a vércukromat edzésen, lefeküdtem, izzadtam, remegés, gyengeség. Azóta nem is edzek reggel, ha igen, akkor is csak reggeli után.

2008. Július 29. - 13:44:03
Válasz #178
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem guggolás közben szokott kicsit ingadozni a vércukrom, amikor leteszem a súlyt. A megoldás, ami nálam bevált: edzés előtt megeszek egy proteinszeletet vagy egy műzliszeletet (valami közepes GI-jű ch-t tartalmazó cuccot az a lényeg).

Dávidot is és Lady-t szívesen meginvitálom egy turmixra, ha összefutunk, mondjuk a Move Day-en vagy a Fitparádén.
Egyetek zabot!

2008. Július 29. - 13:47:08
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem guggolás közben szokott kicsit ingadozni a vércukrom, amikor leteszem a súlyt. A megoldás, ami nálam bevált: edzés előtt megeszek egy proteinszeletet vagy egy műzliszeletet (valami közepes GI-jű ch-t tartalmazó cuccot az a lényeg).

Dávidot is és Lady-t szívesen meginvitálom egy turmixra, ha összefutunk, mondjuk a Move Day-en vagy a Fitparádén.

Guggolás közben szerintem inkább a vérnyomásod ingázik, nem a vércukrod  ;D