2024. Május 15. - 21:02:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szenvedélyem: A tesztoszteron  (Megtekintve 64350 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Február 12. - 17:33:36
Válasz #30
Nem elérhető

dino


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Ott a pont...sajnos , ez a "könnyebb" út hátulütője. Mindig meglesz a két véglet. A roidosok hallgatják a szemrehányást, a naturalok meg kemény szabályokhoz tartják magukat. Kinek a pap, kinek a paplan ...... De az a legrosszabb aki naturalnak vallja magát közben meg egy patika van benne.
könnyebb út ebben a sportban nincsen  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 12. - 18:08:13
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Neked meg ennyi jött le a témáról... Pedig elmesélhetted volna,h Te hogy látod, majd 1x ha felhagysz a versenyzési szándékoddal, mondjuk 40évesen, utána már nem ropogtatsz el 1 kis propit, hanem Te leszel a nem megreccsenős Dino, aki végleg leáll?!  Nem hiszem,h átment neked a topic lényege.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 18:26:03
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan


Ha meghalok azt szeretném, hogy tegyenek ampullákat a síromba!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 12. - 18:34:41
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


Csak elmegyünk a hülyeség felé  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 18:54:04
Válasz #34
Nem elérhető

Rebel


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Ott a pont...sajnos , ez a "könnyebb" út hátulütője. Mindig meglesz a két véglet. A roidosok hallgatják a szemrehányást, a naturalok meg kemény szabályokhoz tartják magukat. Kinek a pap, kinek a paplan ...... De az a legrosszabb aki naturalnak vallja magát közben meg egy patika van benne.
könnyebb út ebben a sportban nincsen  :)
Ugyan már Dino! Azért kokszolsz,mert el akarod érni a célod.Ehhez szükségesnek találtad ezt az eszközt.Ami segíti/könnyíti/lehetővé teszi  elérni a célt. Ennyi.
"..ne azt figyeljék amit mondok,hanem amit csinálok.."

2013. Február 12. - 18:58:21
Válasz #35
Nem elérhető

Rebel


Ha meghalok azt szeretném, hogy tegyenek ampullákat a síromba!
Vagy ampullákba töltsenek ;D
koxból lettem-koxá leszek ***))))

2013. Február 12. - 19:34:38
Válasz #36
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha meghalok azt szeretném, hogy tegyenek ampullákat a síromba!
Milyeneket  ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 12. - 20:10:19
Válasz #37
Nem elérhető

zotja



2013. Február 12. - 20:42:51
Válasz #38
Nem elérhető

dino


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Neked meg ennyi jött le a témáról... Pedig elmesélhetted volna,h Te hogy látod, majd 1x ha felhagysz a versenyzési szándékoddal, mondjuk 40évesen, utána már nem ropogtatsz el 1 kis propit, hanem Te leszel a nem megreccsenős Dino, aki végleg leáll?!  Nem hiszem,h átment neked a topic lényege.
nem erről van szó. írtam egy hosszú esszét mielőtt odaböfögtem a konklúziót az előző oldalra. de meggondoltam magam a megosztásával kapcsolatban. nem tudom helyes lenne-e állástfoglalnom a témában. 40 felett egyébként ilyen 10 naponta egy enantátokat tervezek olyan 60-70-ig egy szép hosszú ciklusban  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 12. - 21:03:27
Válasz #39
Nem elérhető

Pucus21


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Ott a pont...sajnos , ez a "könnyebb" út hátulütője. Mindig meglesz a két véglet. A roidosok hallgatják a szemrehányást, a naturalok meg kemény szabályokhoz tartják magukat. Kinek a pap, kinek a paplan ...... De az a legrosszabb aki naturalnak vallja magát közben meg egy patika van benne.
könnyebb út ebben a sportban nincsen  :)
Azért tettem idézőjelbe a "könnyebb" szót. Valamilyen szinten csak könnyebb mint naturalba,mert hamarabb jön az eredmény. Az is igaz,hogy én a 24 éves fejemmel bőven lenne időm cucc nélkül edzeni. De az érzést nem lehet összehasonlítani  :)

2013. Február 12. - 21:54:21
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


Ha meghalok azt szeretném, hogy tegyenek ampullákat a síromba!
Milyeneket  ;D?

 <3!

Sajnos csak plátói a szerelem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 12. - 21:56:41
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


T.P.-Tr.A.-W-Masteron kombó olyan 50 évig adná...+ napi 4 IE növi(biztos,ami biztos)

 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 12. - 22:20:45
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


Pedig szerintem érdekes téma ez. 2 nap alatt majdnem 600 megtekintés azt jelenti,h foglalkoztatja, érdekli az embereket ez a téma. Azokat is akik benne vannak, és azokat is akik gondolkodnak rajta. Hagy tudják meg azok is,h mire hajtják a fejüket, mert bizony a koxolás egy ördögi kör, amiben nincs 1 kúra, csak első.

Én pl megkockáztatom azt,h a koxolás ölte ki belőlem a motivációt, de legalábbis nagy mértékben rátett. A versenyzőknél és fanatikusoknál máshogy van, nekik muszáj folyamatosan fejlődni, hajtani az egészet. De aki csak hobbi szinten nyomja az edzéseket, az nem fogja az üres ciklusokat is durván meghajtani, mert nem azzal van elfoglalva,h pótolja a kiegekkel amit lehet, 2 óránként zabáljon, és vért szarjon edzéseken. Most lehet azzal érvelni,h az ilyen ne is koxoljon, de hülyeség, mert a koxolás mindenkinek adott aki szeretné. Szóval 1 kicsit talán az edzés szeretetet is sebzi, azáltal,h aki 1x már televerte magát, az 1 üres szakasztól nem remél sokat. Kúra pedig lesz máskor is, mert megállás az nincs...
Erre most kicsit rácáfolok mondjuk mert üres vagyok 2 hónapja, nem is tervezem még 2 hónapig, de az edzések kemények, és a szokottnál több kedvem van lemenni, de voltak időszakok amikor nem.

Igazából amik jöttek válaszok, nagyon is sikerült leszűrnöm más,h gondolkodik a témáról, akár leírja, akár nem... Nincs 1 kúra, csak első!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 22:29:54
Válasz #43
Nem elérhető

Rebel


Igazából amik jöttek válaszok, nagyon is sikerült leszűrnöm más,h gondolkodik a témáról, akár leírja, akár nem... Nincs 1 kúra, csak első!


Tehát amikor 4 hónap után apránként kihugyozod az előző kúra eredményeinek 90 %-át jöhet a kövi?
Nekem ez nem kell.Szerintem jobb megközelítés,ha az ember hobbiszinten ősztől nyár eléig tiszta.Erősítés-pucolás ciklusokkal lediétázik nyár elejére,s 2-3 hónapig nyom egy minőséget hozó kúrát.

2013. Február 12. - 22:41:58
Válasz #44
Nem elérhető

Maszat


Igazából amik jöttek válaszok, nagyon is sikerült leszűrnöm más,h gondolkodik a témáról, akár leírja, akár nem... Nincs 1 kúra, csak első!


Tehát amikor 4 hónap után apránként kihugyozod az előző kúra eredményeinek 90 %-át jöhet a kövi?
Nekem ez nem kell.Szerintem jobb megközelítés,ha az ember hobbiszinten ősztől nyár eléig tiszta.Erősítés-pucolás ciklusokkal lediétázik nyár elejére,s 2-3 hónapig nyom egy minőséget hozó kúrát.


Mindenki hajszolja a végső célt...a végső célt, amit 1 szar influenza elvisz a picsába. Én az utat élvezem, majd azt az időszakot ameddig tart a varázsa. Mi ezzel a probléma?

Arról nem is beszélve,h ektomorfként nekem aztán kurvasokat kell diétáznom nyár elejére. Kb minden kúra 1 formába hozó dolog nálam, közben pedig élvezem mindazt, amit a tesztoszteron nyújt pluszba. Világos kezd már lenni,h miről szól ez a topic? Közel sem pusztán az izomépítésről. Nem megy át tényleg?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26