2024. Április 27. - 22:34:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mr. Olympia Hétvége 2012 Las Vegas  (Megtekintve 19975 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Szeptember 29. - 10:19:27
Válasz #15
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért jól kezdődött a szombatom, azzal szembesülvén, hogy nagyobb a vádlim, mint Wolf-nak  ;D.

Ő hol hagyta, a szállodai szobában? Ja, már ott sem találta sehol  O0 ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 29. - 10:19:48
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jó reggelt neked is István!  ;)  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 10:21:01
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez a Ronnie Rockel nem lenne rossz, csak már évekkel ezelőtt lefőtt a kávéja neki is

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 10:24:24
Válasz #18
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó reggelt neked is István!  ;)  ;D
Tiszteletem Efitmester!  :)

Kíváncsi leszek a végére, bár mostanában már nem követem annyira nyomon a versenyeket.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 29. - 10:26:29
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Roelly Winklaar masszív, csak nem száradt még be igazán, (ma estig egy üveg száraz fehér bor legurulna és OK lenne...kivizelne mindent  ;D  )

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 10:31:49
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Evan kicsoda??? Centopaniii

Ez a csomag nem lesz elég sajnos...



"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 10:44:25
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Shawn Rhoden alakul keményen, de nem teljesen érett még az izomzat a profik között(de lehet, hogy az én szemem rossz ismét...)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 10:54:29
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
és végül még érdemes ránézni Ben Pakulskira

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 11:32:34
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat


Phil megvédi, Kai pedig örül a 2. helyezésnek.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 29. - 12:15:20
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Phil megvédi, Kai pedig örül a 2. helyezésnek.  ;D

A többiek meg ismét szomorúan hazamennek, de előtte a mekibe megesznek pár sajtburgert(ja nem, ez a magyar testépítésben divat  ;D )...A Mr. Olympia vesztesek inkább a vegasi Bellagio-ban pókereznek, esznek egy isteni finom kaját, meg isznak egyet mondjuk egy zártkörő BSN vagy VPX rendezvényen ;D  O0 aztán jöhet egy kis after party... :-)->
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 12:20:03
Válasz #25
Nem elérhető

Tóth Attila


Csak én látom úgy,hogy idén fedettek a versenyzők vagy éppen túlfogyasztottak sokan?Persze ez holnapig változhat...
Evan nekem csalódás...semmi esztétikát nem látok rajta...Dexter dettó mint szokott...Phil Heat is jobb volt a felkészülési képeken...sztem!Kai befuthat de véleményem szerint nem Mr O kaliber!Már ha a személyiségét nem a fizikumát nézzük.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Szeptember 29. - 13:49:20
Válasz #26
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 #:-)

  Phil Heath és Kai Green közül lesz valaki a befutó vagyis a
  2012 Mr Olympia Phil Heath !!!
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2012. Szeptember 29. - 13:55:15
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Árpi bácsi, te nem Vegasban vagy?  ;D
Na jó, majd lehet, hogy Madridban az Arnold Classic EU-n találkozunk!  ;) A te és Vili fiad repjegye már megvan, ahogy hallottam a madarakat csiripelni... :-/-
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 13:56:51
Válasz #28
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak én látom úgy,hogy idén fedettek a versenyzők vagy éppen túlfogyasztottak sokan?Persze ez holnapig változhat...
Evan nekem csalódás...semmi esztétikát nem látok rajta...Dexter dettó mint szokott...Phil Heat is jobb volt a felkészülési képeken...sztem!Kai befuthat de véleményem szerint nem Mr O kaliber!Már ha a személyiségét nem a fizikumát nézzük.

én is valami ilyesmit látok, de új a szemüvegem, tehát lehet hogy csal.  ;D
Phil Heath-et látom a legesélyesebbnek még mindig...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Szeptember 29. - 13:59:13
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


Én évről évre ezt látom az elején, aztán a végére mindenki kiszikkad, utólag a képeken meg még ezek nem is voltak ekkorák lesznek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26