2024. Május 12. - 00:50:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki nyeri a 2009-es Arnold Classic-ot?

Kai Greene
Victor Martinez
Toney Freeman
Branch Warren
Silvio Samuel
Dennis James
Valaki más...

Szerző Téma: 2009 Arnold Classic  (Megtekintve 117136 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 04. - 11:32:46
Válasz #75
Nem elérhető

George


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/

2009. Február 04. - 11:34:26
Válasz #76
Nem elérhető

God Vazzeg


Aznapi forma fog dönteni, és ezt kiszámolni lehetetlen  :-}

2009. Február 04. - 11:35:50
Válasz #77
Nem elérhető

FirstLady


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/
Nem izgulok, mert fikcióképekre nem támaszkodom :D :D :D :D plusz, egy-két óra alatt is romolhat forma, és annyi minden befolyásolja, hogy ki-hogyan néz majd ki a színpadon, hogy én majd max. az elődöntőn fogok izgulni (ha lesz miért :D ) 8-)

MÓD: God megelőzött kábé :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 11:37:48
Válasz #78
Nem elérhető

George


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/
Nem izgulok, mert fikcióképekre nem támaszkodom :D :D :D :D plusz, egy-két óra alatt is romolhat forma, és annyi minden befolyásolja, hogy ki-hogyan néz majd ki a színpadon, hogy én majd max. az elődöntőn fogok izgulni (ha lesz miért :D ) 8-)

MÓD: God megelőzött kábé :D
De az is lehet, hogy Victor reggel lehajol az újságért, és leszakad a háta :-O >:D

2009. Február 04. - 11:39:34
Válasz #79
Nem elérhető

FirstLady


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/
Nem izgulok, mert fikcióképekre nem támaszkodom :D :D :D :D plusz, egy-két óra alatt is romolhat forma, és annyi minden befolyásolja, hogy ki-hogyan néz majd ki a színpadon, hogy én majd max. az elődöntőn fogok izgulni (ha lesz miért :D ) 8-)

MÓD: God megelőzött kábé :D
De az is lehet, hogy Victor reggel lehajol az újságért, és leszakad a háta :-O >:D
Persze, hogy megeshet, azért mondom, hogy az elődöntőn fogok max. izgulni, ha kell, mert az helyi idő szerint aznap délben van  8-) (ergo ha leszakad reggel a háta, azt délben már megtudjuk... azé remélem, nem fog <3! )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 11:44:34
Válasz #80
Nem elérhető

George


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/
Nem izgulok, mert fikcióképekre nem támaszkodom :D :D :D :D plusz, egy-két óra alatt is romolhat forma, és annyi minden befolyásolja, hogy ki-hogyan néz majd ki a színpadon, hogy én majd max. az elődöntőn fogok izgulni (ha lesz miért :D ) 8-)

MÓD: God megelőzött kábé :D
De az is lehet, hogy Victor reggel lehajol az újságért, és leszakad a háta :-O >:D
Persze, hogy megeshet, azért mondom, hogy az elődöntőn fogok max. izgulni, ha kell, mert az helyi idő szerint aznap délben van  8-) (ergo ha leszakad reggel a háta, azt délben már megtudjuk... azé remélem, nem fog <3! )
Tavaly Branch úgy szakította el a tricepszét, hogy megkapaszkodott egy korlátban. Ezekkel a bajnokokkal bármi megeshet. Flexet meg ninják támadták meg! :-O Lehet, hogy Victorral majd ez történik:
http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ

2009. Február 04. - 11:59:47
Válasz #81
Nem elérhető

FirstLady


Nekem tök mindegy, hogy ki nyer, csak jó nézni, ahogy Lady egyre jobban védi, és izgul Victorért :laugh: :-* ))=/
Nem izgulok, mert fikcióképekre nem támaszkodom :D :D :D :D plusz, egy-két óra alatt is romolhat forma, és annyi minden befolyásolja, hogy ki-hogyan néz majd ki a színpadon, hogy én majd max. az elődöntőn fogok izgulni (ha lesz miért :D ) 8-)

MÓD: God megelőzött kábé :D
De az is lehet, hogy Victor reggel lehajol az újságért, és leszakad a háta :-O >:D
Persze, hogy megeshet, azért mondom, hogy az elődöntőn fogok max. izgulni, ha kell, mert az helyi idő szerint aznap délben van  8-) (ergo ha leszakad reggel a háta, azt délben már megtudjuk... azé remélem, nem fog <3! )
Tavaly Branch úgy szakította el a tricepszét, hogy megkapaszkodott egy korlátban. Ezekkel a bajnokokkal bármi megeshet. Flexet meg ninják támadták meg! :-O Lehet, hogy Victorral majd ez történik:
http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ
De ő nem szokott nyalókázni, főleg nem verseny előtti diétában ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 12:00:53
Válasz #82
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Haláli jók ezek a sorozatok :D :D :D

2009. Február 04. - 13:06:28
Válasz #83
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem fogja Victor hozni azt a mélyszeparációt ami Kai Greene-nek van. Kai Greene-nek ez egy nagy előrelépés lehet. Plussz Greene mellett Victor egyénisége (és szabadpóza) "szürkének" fog hatni.
2007-ben már próbálta megtanítani Kai Victor-t pózolni...kevés sikerrel... ;D

http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/1164/164/  (Nézzétek végig, a vége haláli... O0)


Vajon most is így gyakorolnak...?  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 13:53:10
Válasz #84
Nem elérhető

FirstLady


Izé, a második rész is tök ugyanaz, mint az első :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 14:02:50
Válasz #85
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem fogja Victor hozni azt a mélyszeparációt ami Kai Greene-nek van. Kai Greene-nek ez egy nagy előrelépés lehet. Plussz Greene mellett Victor egyénisége (és szabadpóza) "szürkének" fog hatni.
2007-ben már próbálta megtanítani Kai Victor-t pózolni...kevés sikerrel... ;D

http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/1164/164/  (Nézzétek végig, a vége haláli... O0)


Vajon most is így gyakorolnak...?  ::)

Basszus ez a Kai!!! Łł=

2009. Február 04. - 14:03:00
Válasz #86
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Izé, a második rész is tök ugyanaz, mint az első :D :D :D
Akkor jót raktam be.  :-}

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 14:05:13
Válasz #87
Nem elérhető

Gabe


Akkor jót raktam be.  :-}

 :D
Na de Sztivün!
Ebben bizonytalannak lenni...!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 06. - 21:35:08
Válasz #88
Nem elérhető

powerhuni


meg nem kezdodot meg az elo kozvetites az exporol , sajtotajekoztato stb???
kerestem a bb.com-on de meg semmi

2009. Február 06. - 21:36:28
Válasz #89
Nem elérhető

FirstLady


meg nem kezdodot meg az elo kozvetites az exporol , sajtotajekoztato stb???
kerestem a bb.com-on de meg semmi
Persze, hogy nem, mert egy hónap múlva lesz 8-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=665.msg80015#msg80015
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady