2024. Május 31. - 12:18:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Rise Dátum 2024. Május 24. - 19:37:20 »
Sziasztok!
Hilma ghrp2 és cjc-t használt valaki? Működik?
Illetve a hilmabiocare.shop oldal biztonságos megjönnek a dolgok?

Szia.Ezeket nem használtam!!  De TB500 meg Melanotan 2 meg HCG 2000NE működik!!
Test Ena  meg Cypi meg susta és test undekanoat  meg deca működik!
Dianabol turinabol oxandrolone működik!
Tamoxifen  Clostibegyt működik!
ViagrON működik! 😁🤣
A shop jó megjönnek a dolgok!
Én úgy vettem észre hogy a MusculeX gyorsabban postáz!!  (Hivatalos Hilma Viszonteladók)

Szerintem ghrp és cjc is jó lesz!
22
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Blaci Dátum 2024. Május 24. - 19:01:35 »
Sziasztok!
Hilma ghrp2 és cjc-t használt valaki? Működik?
Illetve a hilmabiocare.shop oldal biztonságos megjönnek a dolgok?
23
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta fittyfene Dátum 2024. Május 24. - 11:01:57 »
Sziasztok. Szemaglutidot vennék ha lenne valakinek!

A Driadánál most 25%-os akció van rá:
https://driadashop.eu/semaglutide-pen
24
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Május 23. - 08:41:09 »
Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

Nekem egy csak egy kicsit több, de arányaiban hasonlóan megy. A nandrolont most adom hozzá. Nagyon jól működik a cucc :-).
A múltkor igyekeztél megfejteni, hogy mitől csökkent a vérnyomásod. Nos az enyém is csökkent, olyannyira, hogy a korábban szedett vérnyomáscsökkentőmet meg kellett felezni. Mostanra meg már annyira, hogy lehet el is hagyom.
Néha a vérnyomásom beesik 100 alá, de 110/65-nél többet már rég mértem!!
Lehet hülyeség, de én a masteronnak tudom be... létezhet?
Arról még nem hallottam hogy masteron vérnyomást csökkentene, éppen ellenkezőket írnak róla. Én azt mondom hogy a vérhígítás (nattokinase) és a fokhagyma-galagonya-fagyöngy emelt dózisba az ok

Sajnos igazad van. Csak átmenetileg eset be a vérnyomásom... ki tudja miért. Most megint magasakat mérek. Kipróbálom amiket írsz.
25
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Glacika Dátum 2024. Május 23. - 06:25:33 »
Sziasztok. Szemaglutidot vennék ha lenne valakinek!
26
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 21. - 18:55:12 »
Csak hangosan gondolkodok! :-) "sokat agyaltam hogy mit mivel hogyan. mi éri meg és mi nem . arra jutottam hogy nekem a kúra az max 1ml teszto cípy, 300mg Masteron és 100mg NPP-lesz. látva hogy hogyan reagálok a különböző hatóanyagokra, az én céljaimat ez a kombó maximálisan kiszolgálja. jelenleg ennek a mennyiségnek szinte felétől hihetetlen mód erősödtem és hozott izmot is látványosan."

Nekem egy csak egy kicsit több, de arányaiban hasonlóan megy. A nandrolont most adom hozzá. Nagyon jól működik a cucc :-).
A múltkor igyekeztél megfejteni, hogy mitől csökkent a vérnyomásod. Nos az enyém is csökkent, olyannyira, hogy a korábban szedett vérnyomáscsökkentőmet meg kellett felezni. Mostanra meg már annyira, hogy lehet el is hagyom.
Néha a vérnyomásom beesik 100 alá, de 110/65-nél többet már rég mértem!!
Lehet hülyeség, de én a masteronnak tudom be... létezhet?
Arról még nem hallottam hogy masteron vérnyomást csökkentene, éppen ellenkezőket írnak róla. Én azt mondom hogy a vérhígítás (nattokinase) és a fokhagyma-galagonya-fagyöngy emelt dózisba az ok
27
Szteroidok / Re:HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum 2024. Május 21. - 17:12:58 »
Sziasztok!

Szükségem lenne a segítségetekre.

3 éve kurán vagyok, folyamat megy a teszto és neha boldi, neha deca mellé. Sajnos elszaladt velem a ló. Leszeretném tenni, de nem láttam receptet ilyen hosszú időre. És mivel még nem is csináltam HCG kurát, tapasztalatom sincs. Ezért szeretném kérni a segítségeteket, hogy kapjak egy“receptet”. Provi + tamoxifen ment a kura mellett mindig. Mi a véleményetek, menthető még a helyzet hogy lehessen gyermekem? Előre is köszönöm mindenkinek!
Ha abbahagyod a tesztot a tamoxit szedd tovább mert esélyes hogy ösztrogén problémáid lesznek. Kb. 4 hét múlva menj el egy laborra ahol a már számtalanszor leirt dolgokat nézesd meg E2, tesztoszteron LH stb.. a további teendők a labor függvényében.  Azonban nyugaton egyre inkább az enclomipent használják visszaállításra akár HCG nélkül is.
28
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Május 21. - 08:42:27 »

Majd írsz egy kis beszámolót ? Én is gondolkodom rajta, de csak magában mert nem használnék mást.

Persze írok... tegnap ment az első...
29
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Charley Dátum 2024. Május 20. - 14:31:39 »
Noname susta és boldenon rendben van.
30
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta iron90 Dátum 2024. Május 20. - 13:58:41 »

Ha csak izületek miatt megy a deca akkor akár 50mg is elég lehet. Sokat tud segíteni valóban.

Igen, van egy kis vállprobléma. Amúgy 50-ről szerettem volna indítani, de lehet így is marad, ha működik.
Köszi.


Majd írsz egy kis beszámolót ? Én is gondolkodom rajta, de csak magában mert nem használnék mást.


Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10