2024. Május 15. - 16:40:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci - Többszörös abszolút bajnok segít a kérdezőknek  (Megtekintve 178780 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 15. - 18:16:07
Válasz #30
Nem elérhető

ati75


Szia Laci

Azt szeretném kérdezni, hogy a felhúzást milyen gyakorlattal lehet kiváltani..??

2007. Június 15. - 23:51:04
Válasz #31
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Kedves ATI!

Sajnálom, hogy nekem kell a rossz hírt közölni!   SEMMIVEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A felhúzás, egy alapgyaki és az egész tested izomzatát megdolgozza.
Ha masszív akarsz lenni húzz fel iszonyú súllyal, legalább kéthetente.
Jó szenvedést az edzésem!!
Ami nem öl meg az erőssebbé tesz!!!


B. Laci

2007. Június 17. - 00:24:38
Válasz #32
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci,

Írtam, hogy majd kereslek itt a fórumon. Hát most megteszem.   ;D Köszönöm a válaszodat, amit e-mailben adtál. Sajnos egyenlőre nem tudom megvalósítani a heti 4 nap edzést, csak 3x tudok dzőterembe menni. :-\
Milyen beosztást javasolsz úgy, hogy a karon legyen a hangsúly? Ill. a karomra egy edzésen mennyi széria számot és mennyi ismétlés számot javasolsz a növekedés érdekében?
Köszönettel: Atesz

2007. Június 17. - 21:31:45
Válasz #33
Nem elérhető

szv


Üdv Laci!

Szeretnék kérni tőled tancsáot,hogy te mit javasolnál számomra...(?)
Kb. 1éve edzem voltak kisebb nagyobb kihagyások.Idáig a szkájtek táp.kiegészitö termékeket használtam,de olvasgatam a forumokat és szeretném kiprobálni azokat a termékeket amit az extremefit árusit!Mert elég sok jót hallotam és gondoltam vesziteni valom nincs....

Most jön majd /az első komoly/ szálkásitási időszak és abban szeretném kérni a segitséged,hogy TE milyen táp.kiegésztiő cucokat tudnám nekem ajánlani ?! gondolok itt a fehérjékre , vitamin , stb dolgokra. Remélem birsz nekem segiteni!Előre is köszi!
/Egyébként 175cm vagyok és 90kg ,hogy ha kéne a megfelelö táp.kiegészitő kombináciohoz:)/

2007. Június 18. - 17:04:48
Válasz #34
Nem elérhető

ati75


Szia Laci

Segítségedet kérem abban, hogy mit ( illetve mit ne ) tegyen az akinek megsérült a dereka edzés ( döntött törzsű evezés) közben? Köszi a választ

2007. Június 19. - 00:07:58
Válasz #35
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Atesz!

A javaslataim a következők:

A kart külön napra kellene tenni esetleg egy első-oldalsó deltával, a hátso delta a háthoz csapható.

A tricepsz és bicepsz váltogatva egy(3-4) szériás bickó aztán tricepsz ugyanennyi, utánna ujra bickó

                                                    4x8bic
                                                    4x8tric
                                                     4x8bic
                                                     4x8tric
                                                     3x10bic
                                                     3x10tric
Az ismétlések 6-10 között tartva, amíg pl a tricepszet csinálod a bicepsz nem hül ki de pihen, újra nagy súllyal tudod terhelni, nekem bejött. Két éve még a karom a gyengém volt a mostani képeket nézve nem lett ugyan az erősségem de már nincs elmaradva.
1.nap mell-hát-hátsó váll
2.nap comb-vádli-has
3.nap váll(első-oldalsó)-kar
A gyakorlatok jók, de 6hetente variáld át.

2007. Június 19. - 00:24:17
Válasz #36
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ati!
Én is meghúztam a hátam, tehát friss javaslatom, magamon tesztelt.
Masszőr, mideton3x1,agopirin vagy ibuprofen, izomlazító krém, 12órás tapasz(pl.:tigris tapasz)

Ja... persze kellene pihentetni is! (otthon jajgatni, a csajoddal ágyba hozatni a tejberizst, turmixodat, kiegészítőket, a szex alapjáraton kényelmes pózokba.

Nem lehet házimunkát végezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Tilos Porszívozni, mosogatni!!!
 ;D
Semmit sem lehet amit amúgy is  utálsz!!!!!!!!!!

Rengeteg kényeztetésre van szükséged, a párodnak ki kell tenni magáért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha ezeket betartod meg fogsz gyógyulni! :D


2007. Június 19. - 00:27:44
Válasz #37
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
SZ V!!!!!

Holnapra összerakok egy javaslatot!
Kösz a türelmedet!!!!

B. Laci ::)

2007. Június 19. - 09:54:27
Válasz #38
Nem elérhető

ati75


Köszi Laci, tudtam hogy számíthatok Rád, én is hasonló gyógykezelésre gondoltam!!!!:)))) Javulást Neked!

2007. Június 19. - 10:07:16
Válasz #39
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci!


Köszönöm a válaszodat. Az edzésteremet a javaslatod alapján állítom össze és jövő héttől, már e szerint gyúrom a vasakat. 8) 1-2 kérdésem, kérésem azért még akad ;D
Szeretném, ha javasolnál nekem 1-2 kiegészítőt. Ilyenekre gondolok: fehérje, kreatin, edzés előtti NO fokozó, zsírégető stb. A kalória bevitelem szerintem jó a diétához: 86 kg-omra, napi 250g fehérje, 200g ch, és 70g zsír. Jelenleg a fehérjét egy részét szolgáltató táp. kieg.-em: 100% whey a (ON)-tól, ill. edzés előtt egy másik cég nitrogén oxid fokozóját használom, de egy ideje már nem érzem a hatását.
Válaszodat előre is köszönöm:
Atesz



2007. Június 19. - 19:26:57
Válasz #40
Nem elérhető

ati75



2007. Június 20. - 17:25:15
Válasz #41
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Sz V!!!!!!!!!!

Elösször is köszi a türelmedet. Javaslom olvasd el a cikkek közt a 2006-os év díjazott termékeiről a www.Bodybuildyng.com álltal felállitott rangsort.  Rájössz az extremefit valóban a legjobbakat forgalmazza, nem vélrtlenül.

Szerintem a legfontosabb a szálkásításkor is egy jó vitamin pl.ANIMAL PACK vagy MHP-ACTIVITE

EGY fehérjepor ami MEGBÍZHATÓ pl.:Dymatize ISO 100 v. Nitro-Tech v. On 100% Whey G. S.

+glutamin az izmoknak MHP v. DYMATIZE (mindkettővel elégeddett voltam)

NO fokozó segítik a célálomáshoz jutást és a regenerálóódást! BSN Nitrix velem csodát tett MHP anadroxal felnáltva alkalmaztam a ciklusokban!

Gasparitól a Termogenic a diéta végén a legmakacsabb Zsírraktárakat is mozgósította a 3 Burnnal levezetve.

A véső stádiumba a Stimulant x és az Alri Venom( felváltva ) töltött újra és tovább égette a zsírt.

EzeK nekem meghozták az eredményt, minden eddig használt terméket felülmúlóan!!!!

Ezeket bátran ajánlhatom, mert magamon éreztem a hatásukat.

Sok sikert a szálkásításba!!!!!!!

B. Laci


2007. Június 21. - 15:06:10
Válasz #42
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Üdv Atesz!

Gondolom ollvastad amit Sz V_nek gyóntam meg a felkészülésem kiegészítőiről.
Neked még pár gondolatot tennék hozzá a kreatinos sejttérfogatnövelőkről.

A Gaspari SuperPump250és Sizeon szintén részt vettek a massza építésében, nem kis sikerrel, atz hondom próbáld ki a Mass Stack Kombinációt a BSN-től.

Mindegyikre igaz az, hogy édemes a készitményeket variálni, mert a szervezeted hozzászokik és nem reagál úgy ahogy kellene. DE mindegyik kicsit más  pl én az NO-xplot variáltam a SuperPumppal, Nitrixet a naNOx9-el, váltogatom a proteineket is ugyan úgy mint az edzébe a gyakoklatokat.

A váltás ne menjen a minőség rovására, csak megbizhatót válassz!!Nem unok bele egyikbe sem és mindegyik ad valami újat a szervezetemnek.

A monoton dolgokba, az egyszinüségbe belefásulok, és ez árt a motivációmnak és a hangulaomnak is.

B. Laci






2007. Június 21. - 20:57:57
Válasz #43
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci!
Köszönöm a segítséget.
Üdv.
Atesz

2007. Június 21. - 20:57:57
Válasz #44
Nem elérhető

szv


Üdv Laci!!

Köszi szépen a választ :-* sok sikert a továbbiakban !  ;)