2024. Április 27. - 16:09:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465845 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Január 06. - 19:20:18
Válasz #390
Nem elérhető

Jordan


Ki emlékszik rá?  :P

Az első profi fitness versenyzőnk volt aki indult pl a Jan Tanán is. Azután Paul Dilett fitness dolls oldalán is feltünt.

De nemtom mi van vele...az első képen még Tozóék teamjeben volt akkor.



Hmm......   Csak nem Hartmann Gabriella???  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 06. - 19:25:46
Válasz #391
Nem elérhető

Jordan


Mélyguggolás!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 06. - 19:34:37
Válasz #392
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez a kissrác jó volt a Superbodyn.Polyák István. Tud valaki róla valamit? Szerintem nagyon ott lenne ha normálisan befogyaszt. 18 éves!!!

2008. Január 06. - 19:53:57
Válasz #393
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 06. - 20:35:51
Válasz #394
Nem elérhető

L


Ez a kissrác jó volt a Superbodyn.Polyák István. Tud valaki róla valamit? Szerintem nagyon ott lenne ha normálisan befogyaszt. 18 éves!!!
Ő volt az akinek magasabb kategóriában kellett indulnia a súlya miatt, holott befért volna a teenagerbe még bőven a kora miatt, nem?
Elég arányos srác, tömege is volt és csak pár hét kellett volna még neki...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 06. - 21:30:50
Válasz #395
Nem elérhető

szv


Szolnoki és ez volt neki az első versenye...Ja és 17 v. 18 éves ha jól tudom...

2008. Január 07. - 07:50:37
Válasz #396
Nem elérhető

izomboy


"""Ő volt az akinek magasabb kategóriában kellett indulnia a súlya miatt, holott befért volna a teenagerbe még bőven a kora miatt, nem?
Elég arányos srác, tömege is volt és csak pár hét kellett volna még neki...
[/quote]"""

Ő tudta a verseny időpontját.   Hiába "diétázott" volna ma se lenne szárazabb.
Szerintem még nem tudja igazán hogy kell, de segítő kezek alá kerűl(Eszteró) ,  akkor  tömegelhetek 2 évet hogy esélyem legyen ellene:(    JA és ő közben űljön a babérjain @-o

2008. Január 07. - 07:54:16
Válasz #397
Nem elérhető

izomboy


Mélyguggolás!

volt két térde @-o :o ?:-/


Azért nem olyan vicces mikor egy élet munkálya hullik pórrá egy végzetes valeset miadt. :(

2008. Január 07. - 10:28:19
Válasz #398
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szolnoki és ez volt neki az első versenye...Ja és 17 v. 18 éves ha jól tudom...

Segíts már kideríteni hol edz.

2008. Január 07. - 12:28:16
Válasz #399
Nem elérhető

BrianB


Ismerem az egyik segítőjét, illetve edzőtárást, sőt kétszer még telefonos segítséget is próbáltak kértek tőlem. A versenyig mondjuk nem is láttam a srácot,de mindegy... ;D). De egyébként a "főnöke" a Jeskó Tomi, ha minden igaz. Ha gondolod az edzőtársa telefonszámát meg tudom adni.

2008. Január 07. - 14:17:32
Válasz #400
Nem elérhető

fastor


Mélyguggolás!

volt két térde @-o :o ?:-/


Azért nem olyan vicces mikor egy élet munkálya hullik pórrá egy végzetes valeset miadt. :(
nem poénkodásnak szántam... sajnálom az ilyen balesetket szenvedetteket!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 07. - 14:25:51
Válasz #401
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ismerem az egyik segítőjét, illetve edzőtárást, sőt kétszer még telefonos segítséget is próbáltak kértek tőlem. A versenyig mondjuk nem is láttam a srácot,de mindegy... ;D). De egyébként a "főnöke" a Jeskó Tomi, ha minden igaz. Ha gondolod az edzőtársa telefonszámát meg tudom adni.


Jeskó Tomi szám viszont megvan.Köszi Brian! Így már el tudok indulni egy szálon.

2008. Január 07. - 14:33:09
Válasz #402
Nem elérhető

BrianB



2008. Január 07. - 15:16:11
Válasz #403
Nem elérhető

szv


Szolnokon a Fitness Citybe edz.. De ha kell a száma holnapra el tudom kérni!

2008. Január 07. - 15:45:02
Válasz #404
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vagy egy emilt vagy egy telcsiszámot ha kérsz az jó. Kösz!