2024. Április 27. - 17:14:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465855 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2009. Június 12. - 15:07:51
Válasz #1905
Nem elérhető

Johnnyx


http://index.hu/tudomany/kornyezet/2009/06/12/a_vegitelet_felhoit_fotoztak_le_iowa_felett/

érdemes nézelődni...
Amerika = nagyfokú környezet szennyezés = sokféle gáz a levegőben = érdekes felhők
Egyetek zabot!

2009. Június 12. - 15:12:50
Válasz #1906
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
http://index.hu/tudomany/kornyezet/2009/06/12/a_vegitelet_felhoit_fotoztak_le_iowa_felett/

érdemes nézelődni...
Úgy bírom, hogy mindig Ááámerikában történik minden fontos dolog. Oda csapódott a dinoszauruszokat kipusztító meteor, ott zuhantak le a földönkívüliek, ott vannak ilyen felhők... ::) :D ****) Ja, Superman meg Batman is amerikai, ők mindenkivel elbánnak ám !+"%

Batman és Superman nembiztos hogy amerikai!!!  ***)))) **:))))* ;D

2009. Június 12. - 18:53:49
Válasz #1907

Gerr

Vendég
De neveztek el róla egy helyet Törökországban  ;D

http://www.boston.com/ae/movies/blog/Batman_Turkey.jpg

2009. Június 14. - 07:02:21
Válasz #1908
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 16. - 22:44:24
Válasz #1909
Nem elérhető

Szandi


Apu fényképezte.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 17. - 05:28:00
Válasz #1910
Nem elérhető

FirstLady


Nagyon jó! ****:)))))) Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 18. - 08:47:31
Válasz #1911
Nem elérhető

Suncity


a reggeli pihent agyam szüleménye !+"%  :laugh:
ha csak söröznék  ;-oo-;  meg lábaznék  =/+'    @:-) kb így néznék ki :laugh:

2009. Június 18. - 08:48:17
Válasz #1912
Nem elérhető

FirstLady


a reggeli pihent agyam szüleménye !+"%  :laugh:
ha csak söröznék  ;-oo-;  meg lábaznék  =/+'    @:-) kb így néznék ki :laugh:
!+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
őrült! ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 18. - 22:16:55
Válasz #1913
Nem elérhető

Seth


Üdvözlet mindenkinek egy kis helyzetjelentés: Elkezdődött az őszi-téli formára való felkészülés. Jelenleg 85-86 kg környékén járok, az izomtömeg remélhetőleg még egy kissé emelkedni fog, s van egy kis zsír is, víz is. A magasságom 177 körül (víztelenítve 176), így ehhez kell majd belőni a súlyt a "classic"-ra.  Kezd egyenesben lenni a kaja, és az edzés is, bár mindenben maradtam az alapoknál, lassan egy kis tápkieget is be kéne vetni, ez további anyagi vonzat kérdése is... Tegnap kis motivációhiányban szenvedtem, dumáltam egy nagyon Bécóval, és egész fellelkesültem  8-) Délelőtt már a konyhakövön kezdtem nézni a pózokat, meg mit hogy kéne farigcsálni még... Hogy mehetnek e a nem test melletti karú pózók mint ez... stb... Johnny ha nézed!: tudom, tudom, dolgozom rajta... (hátsó váll, aki nem tudná  :P;D ;D

2009. Június 18. - 22:36:26
Válasz #1914
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jó a fotó  ****:)))))) Lassan már topikot is nyithatsz  @:-)

2009. Június 19. - 07:23:58
Válasz #1915
Nem elérhető

mushroom


Hát igen... Seth szokásához híven hozza a formát.
Grat!

2009. Június 21. - 02:04:23
Válasz #1916
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Chris köszöni jól van...


 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 21. - 22:50:14
Válasz #1917

B1ll4

Vendég
Üdvözlet mindenkinek egy kis helyzetjelentés: Elkezdődött az őszi-téli formára való felkészülés. Jelenleg 85-86 kg környékén járok, az izomtömeg remélhetőleg még egy kissé emelkedni fog, s van egy kis zsír is, víz is. A magasságom 177 körül (víztelenítve 176), így ehhez kell majd belőni a súlyt a "classic"-ra.  Kezd egyenesben lenni a kaja, és az edzés is, bár mindenben maradtam az alapoknál, lassan egy kis tápkieget is be kéne vetni, ez további anyagi vonzat kérdése is... Tegnap kis motivációhiányban szenvedtem, dumáltam egy nagyon Bécóval, és egész fellelkesültem  8-) Délelőtt már a konyhakövön kezdtem nézni a pózokat, meg mit hogy kéne farigcsálni még... Hogy mehetnek e a nem test melletti karú pózók mint ez... stb... Johnny ha nézed!: tudom, tudom, dolgozom rajta... (hátsó váll, aki nem tudná  :P;D ;D

Te utánad kicsit merész lesz , de nem gond... :D ! De elvileg a 2 titán együtt készül az őszre !!! Majd lesz ez még jobb is ! Ha égés lesz ha nem vár az ősz !!!

2009. Június 22. - 08:58:57
Válasz #1918
Nem elérhető

FirstLady


Tori Spelling mellei :---- ****:)))

(Tudom, ki az a Tori Spelling :D a Beverly Hills 90210 egyik főhőse, apja pedig a híres producer: Aaron Spelling /Melrose Place, Beverly Hills 90210, Starsky és Hutch, stb./, aki 2006-ban halt meg sztrókban. RIP)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 22. - 09:00:46
Válasz #1919
Nem elérhető

hopika


Üdvözlet mindenkinek egy kis helyzetjelentés: Elkezdődött az őszi-téli formára való felkészülés. Jelenleg 85-86 kg környékén járok, az izomtömeg remélhetőleg még egy kissé emelkedni fog, s van egy kis zsír is, víz is. A magasságom 177 körül (víztelenítve 176), így ehhez kell majd belőni a súlyt a "classic"-ra.  Kezd egyenesben lenni a kaja, és az edzés is, bár mindenben maradtam az alapoknál, lassan egy kis tápkieget is be kéne vetni, ez további anyagi vonzat kérdése is... Tegnap kis motivációhiányban szenvedtem, dumáltam egy nagyon Bécóval, és egész fellelkesültem  8-) Délelőtt már a konyhakövön kezdtem nézni a pózokat, meg mit hogy kéne farigcsálni még... Hogy mehetnek e a nem test melletti karú pózók mint ez... stb... Johnny ha nézed!: tudom, tudom, dolgozom rajta... (hátsó váll, aki nem tudná  :P;D ;D

Te utánad kicsit merész lesz , de nem gond... :D ! De elvileg a 2 titán együtt készül az őszre !!! Majd lesz ez még jobb is ! Ha égés lesz ha nem vár az ősz !!!

Bélám Te megvastagodtál rendesen!
Nem is merek már elmenni Kécskére...bazd itt a Fórumon mindenki edz,csak toporgok egy helyben???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!