2024. Április 27. - 17:20:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465856 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2008. Január 19. - 18:19:12
Válasz #510
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem azért megfelelne az ő "aránytalan" testalkata is! :-)-> :-)-> :-)-> :-)-> :-)->

Ja és mi az a "Drugs"  Łł=

2008. Január 19. - 18:29:44
Válasz #511
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 18:43:50
Válasz #512
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 18:45:02
Válasz #513
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na ilyenek kimaradtak az életemből! De azt hiszem ki is fognak!!!!! d:)

2008. Január 19. - 20:25:44
Válasz #514
Nem elérhető

endre66


Nincs kanál az életedben?

2008. Január 20. - 09:27:38
Válasz #515
Nem elérhető

endre66


Desmond Miller

 :-O

2008. Január 20. - 09:43:01
Válasz #516
Nem elérhető

izomboy


Desmond!
Mit lábatlankodsz itt folyton? ;-oo-;

2008. Január 20. - 10:31:43
Válasz #517
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Az egyik lábam itt a másik ott....

2008. Január 20. - 12:57:03
Válasz #518
Nem elérhető

L


Lehet, hogy én nézem be a dolgot és Ernie Taylor egy csoda genetika, de szerintem az ilyen karok nem valók a Mr. O. színpadára:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 20. - 12:58:52
Válasz #519
Nem elérhető

fastor


Lehet, hogy én nézem be a dolgot és Ernie Taylor egy csoda genetika, de szerintem az ilyen karok nem valók a Mr. O. színpadára:

mi baj van velük? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 20. - 13:03:36
Válasz #520
Nem elérhető

L


Lehet, hogy én nézem be a dolgot és Ernie Taylor egy csoda genetika, de szerintem az ilyen karok nem valók a Mr. O. színpadára:

mi baj van velük? ????...

Nézd meg így:
(persze fenntartom, hogy lehet hogy tévedek és mindez egy kiváló genetikának köszönhető)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 20. - 13:12:05
Válasz #521
Nem elérhető

hopika


Ha genetika lenne,akkor ez egy torz mutáció eredménye-de tisztán látszik,hogy ez nem az... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 13:41:10
Válasz #522
Nem elérhető

tas


sztem ez nem synthol, ha arra gondolsz. Ernienek egyszerűen csak baromi jó genetikájú a karja. Van egy híres képük Orville Burke-kel, az is nagyon odavág. Meg ha synthol lenne, akkor a jobb tricepsze azért nem lenne olyan "száraz". Meg akkor azért szimmetrikusabb lenne a két tricepsz. Ez csak genetikai dolog, hogy a bal tricepsze valóban eléggé kiugró. Vagy mit mondtok erre, Sztereó, Steve?  ?:-/

2008. Január 20. - 13:52:13
Válasz #523
Nem elérhető

George


Ernie-nek van egy szép csúcsos bicepsze, meg egy olajjal megtámogatott tricepsze. Ennyi

2008. Január 20. - 13:52:37
Válasz #524
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
sztem ez nem synthol, ha arra gondolsz. Ernienek egyszerűen csak baromi jó genetikájú a karja. Van egy híres képük Orville Burke-kel, az is nagyon odavág. Meg ha synthol lenne, akkor a jobb tricepsze azért nem lenne olyan "száraz". Meg akkor azért szimmetrikusabb lenne a két tricepsz. Ez csak genetikai dolog, hogy a bal tricepsze valóban eléggé kiugró. Vagy mit mondtok erre, Sztereó, Steve?  ?:-/
Egyértelmű synthol használat...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."