2024. Április 27. - 17:13:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465855 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2009. Szeptember 01. - 12:46:47
Válasz #2025

Tündi-Bündi

Vendég
jó de ilyen hozzáállással mondhatom, hogy ááá biztos nekem is szar a genetikám... minek izzadjak egy konditeremben.. úgy is szar leszek mindig....  :'(

2009. Szeptember 01. - 12:50:45
Válasz #2026
Nem elérhető

hopika


Nekem is szar a genetikám és időm sincs:mégis izzadok az edzőteremben és ha úgy van,akkor szigorúan diétázok is.Kell merni szarból(nehogy magadra vedd) várat építeni...az a saját várad lesz és ha megteszel mindent,akkor meg is lesz az eredménye.Sztem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 01. - 12:56:36
Válasz #2027
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 01. - 12:59:16
Válasz #2028

Tündi-Bündi

Vendég
az a baj hogy ez az egész sport élet kurvára a pénzen múlik nem a genetikán... szerintem... én már kurva jó csaj lehetnék, ha nem csak heti 2x max 3x tudnék lemenni edzeni... de annyira drága a bérletem... hogy nem tudok mindennap lemenni mert akkor egy hónapban kéne kettőt vennem  és az már havi 60 .... és amugy látom magamon a változást.. pedig én vagyok az az igazi tornából felmentett fajta... és hát azt mondják jók az adottságaim.. mert amint edzek egy kicsit már dudorodnak az izmaim... szal ha több pénzem lenne többet edzenék, de mivel élni is kell vmiből.... plusz még a kajáról nem is beszéltünk... szóval igy szerintem inkább pénz kérdése, mint genetika.... de én nem adom fel és szerintem, amit tudok megteszek... és azért nem olcsobb edzést választok, mert nekem nem jött be semmi eddig csak ez...

2009. Szeptember 01. - 13:00:52
Válasz #2029
Nem elérhető

FirstLady


na akkor mégegyszer: :-!!!
azaz folytassátok a Chat topicban! Azaz nem offoljuk tovább a Képek topicot, ugye? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 01. - 13:08:52
Válasz #2030

Tündi-Bündi

Vendég
Bocsi Lady!!!

Ezt neked hopika  ))=/

2009. Szeptember 01. - 13:19:57
Válasz #2031
Nem elérhető

hopika


Küldjed!
Segítek neki összeállítani egy edzéstervet...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 01. - 14:25:21
Válasz #2032
Nem elérhető

zotja


az a baj hogy ez az egész sport élet kurvára a pénzen múlik nem a genetikán... szerintem... én már kurva jó csaj lehetnék, ha nem csak heti 2x max 3x tudnék lemenni edzeni... de annyira drága a bérletem... hogy nem tudok mindennap lemenni mert akkor egy hónapban kéne kettőt vennem  és az már havi 60 .... és amugy látom magamon a változást.. pedig én vagyok az az igazi tornából felmentett fajta... és hát azt mondják jók az adottságaim.. mert amint edzek egy kicsit már dudorodnak az izmaim... szal ha több pénzem lenne többet edzenék, de mivel élni is kell vmiből.... plusz még a kajáról nem is beszéltünk... szóval igy szerintem inkább pénz kérdése, mint genetika.... de én nem adom fel és szerintem, amit tudok megteszek... és azért nem olcsobb edzést választok, mert nekem nem jött be semmi eddig csak ez...

havi 60? Brill Fitness?  :o  :o

2009. Szeptember 01. - 14:30:45
Válasz #2033

Torony

Vendég
az a baj hogy ez az egész sport élet kurvára a pénzen múlik nem a genetikán... szerintem... én már kurva jó csaj lehetnék, ha nem csak heti 2x max 3x tudnék lemenni edzeni... de annyira drága a bérletem... hogy nem tudok mindennap lemenni mert akkor egy hónapban kéne kettőt vennem  és az már havi 60 .... és amugy látom magamon a változást.. pedig én vagyok az az igazi tornából felmentett fajta... és hát azt mondják jók az adottságaim.. mert amint edzek egy kicsit már dudorodnak az izmaim... szal ha több pénzem lenne többet edzenék, de mivel élni is kell vmiből.... plusz még a kajáról nem is beszéltünk... szóval igy szerintem inkább pénz kérdése, mint genetika.... de én nem adom fel és szerintem, amit tudok megteszek... és azért nem olcsobb edzést választok, mert nekem nem jött be semmi eddig csak ez...

havi 60? Brill Fitness?  :o  :o

nem, sima hülyeség...

2009. Szeptember 01. - 14:41:48
Válasz #2034
Nem elérhető

FirstLady


gratulálok a fórumot nem szétoffoló fórumos közösségnek...   ****)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 03. - 14:07:51
Válasz #2035

Tündi-Bündi

Vendég
Elszántság!:)

2009. Szeptember 05. - 19:46:43
Válasz #2036
Nem elérhető

lue


Manowar ***)))

2009. Szeptember 05. - 19:49:59
Válasz #2037
Nem elérhető

JelcY=)


gratulálok a fórumot nem szétoffoló fórumos közösségnek...   ****)
Jaj de edes....<3! <3! <3!

"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2009. Szeptember 07. - 15:21:08
Válasz #2038
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Milos megmutatja ...öregember nem vénember  ;)

2009. Szeptember 07. - 15:23:20
Válasz #2039
Nem elérhető

George


Ez a Milos megkattant ;D Nem igaz, hogy nem tud tisztességesen meghízni vénségére mint mindenki más ;D