2024. Április 28. - 00:54:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465909 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2008. Július 26. - 12:54:22
Válasz #1320
Nem elérhető

AtomAnti


El sem tudom képzelni milyen jó lehetett abban a korban testépítőként élni.  ;)

Olyan hihetetlen,hogy kb 3x annyi izmos ember volt mint manapság...

Kösz Béla  ;-oo-;
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 26. - 13:06:34
Válasz #1321
Nem elérhető

God Vazzeg


El sem tudom képzelni milyen jó lehetett abban a korban testépítőként élni.  ;)

Olyan hihetetlen,hogy kb 3x annyi izmos ember volt mint manapság...

Kösz Béla  ;-oo-;

Nem hiszem hogy sokkal több lett volna  ::)

2008. Július 26. - 14:33:31
Válasz #1322

B1ll4

Vendég
Hihetetlen képek , a hatalmas mellkas , gyönyörű esztétikus fizikum . Együtt tolták a vasat , együtt voltak jóban , rosszban .

Mellesleg Serge jó barátságban volt az erezettséggel !  :o

2008. Július 26. - 18:30:06
Válasz #1323
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy kis újdonság!!! Vagy szenzáció?  :-O

Tízéves kislány indult egy melbourne-i testépítő versenyen, ahol külön kategóriát is nyitottak számára, hiszen nem volt más, vele egykorú résztvevő. Édesanyja állítja: a kis Maughan hobbiból, súlyok nélkül edz.

 

1

"Fantasztikusan nézett ki, még a hasát is megfeszítette, amitől a nézők teljesen megőrültek" - ecsetelte a mindössze tízéves Maughan Wellham sikerét a testépítő verseny szervezője, aki beleegyezett, hogy a gyerek külön kategóriában, de elindulhasson a megmérettetésen.

Édesanyja, Michelle Wellham szerint nincs abban semmi rossz, hogy a lánya megmutatta magát a testépítőnők számára kiírt versenyen. "Maughan akart indulni, én pedig, miután érdeklődtem a versenyről, megengedtem neki. Nagyon vigyázok a kislányomra" - hangsúlyozta az édesanya, akinek négy másik gyereke is van.

Michelle szerint a lány igazi fitneszfanatikus: kocog, felüléseket, guggolásokat végez, de nem használ súlyokat. "Tudom, hogy nagy felelőtlenség egy gyereket súlyokkal edzeni" - fűzte hozzá az anyuka.

Bár hatalmas sikert aratott a versenyen, Maughan nem testépítő, hanem olimpikon szeretne lenni, a megmérettetésre is csak a móka kedvéért jelentkezett. "Egyáltalán nem voltam ideges, csak ugráltam körbe-körbe, hiszen annyira izgalmas volt" - lelkendezett a kislány.

Ellenzik

A gyermekpszichológus szerint ugyanakkor megvannak a veszélyei egy ilyen tapasztalatnak, és annak, hogy ez a tízéves lányka megmutatta testét a világnak. "Aggaszt a dolog, a fiatalok ugyanis könnyen túlzásba vihetik az edzést, ami kárt tehet bennük, ha túl korán kezdik" - magyarázta Michael Carr-Gregg.

"Azt kellene tudatosítanunk a gyerekekben, hogy azért értékeljük őket többre, amit tesznek, nem azért, ahogy kinéznek" - tette hozzá a szakértő.

A sportorvos Peter Larkins szerint is túl korai még a verseny Maughannak, akinek izmai, mivel még a pubertáskor előtt áll, nem fejlődtek ki töléletesen.

És nemcsak az orvosok, de a család- és gyermekvédelmi szervezetek képviselői is felhördültek a kislány láttán. "A fiatalokat egyre jobban érdekli, hogyan néznek ki, több és több gyerek kerül be a kórházak táplálkozási problémákat kezelő osztályaira" - mondta az Ausztrál Családszövetség elnöke, Angela Conway.

A verseny szervezői ugyanakkor nem aggódnak, sőt, azt tervezik, hogy külön megmérettetést rendeznek a 10-17 éves korosztálynak

2008. Július 31. - 19:15:20
Válasz #1324
Nem elérhető

Raymond


Nagyon komoly képek vannak a Flexonline forumában....
http://boards.flexonline.com/ib/ikonboard.cgi?s=f4308e6eadd5b2dcea3799646f7e5800;act=ST;f=1;t=13220;st=0
Sajna képeket nem lehet letölteni onnan.......
 @-o @-o @:-) @:-)

2008. Július 31. - 20:29:36
Válasz #1325
Nem elérhető

Johnnyx


Az első étkezéses hatalmas, valamiben csak hasonlítok Jay-re  ;D ;D ;D
Egyetek zabot!

2008. Július 31. - 21:24:12
Válasz #1326
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon komoly képek vannak a Flexonline forumában....
http://boards.flexonline.com/ib/ikonboard.cgi?s=f4308e6eadd5b2dcea3799646f7e5800;act=ST;f=1;t=13220;st=0
Sajna képeket nem lehet letölteni onnan.......
 @-o @-o @:-) @:-)

Elképesztően nagy lehet Jay élőben.. Remélem lesz közös kép őszre vele  8-)  @-o
Amúgy arra jók az ilyen képek, hogy lássam milyen szar kevés is vagyok még  :-Đ  ;D

2008. Július 31. - 21:53:21
Válasz #1327
Nem elérhető

Cressler


ezek szerint Pumuklinak is JAy segít izmosodni  0o0o0 :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 02. - 08:40:55
Válasz #1328
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy régi-régi verseny jutott eszembe a GNC Show 2002,ahol ugye (megkérdőjelezhető?) Günter Schlierkamp egy hatalmas csapást mért a leteríthetetlennek hitt Ronnie Colemanra.

2008. Augusztus 02. - 08:42:21
Válasz #1329
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyobb képek

2008. Augusztus 02. - 08:43:31
Válasz #1330
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 02. - 08:44:46
Válasz #1331
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 02. - 08:46:06
Válasz #1332
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 02. - 09:08:19
Válasz #1333
Nem elérhető

Raymond


Günterrel egyébként mi van ??? Nagyon eltűnt a srác...... ?:-/

2008. Augusztus 02. - 09:49:42
Válasz #1334
Nem elérhető

God Vazzeg


Günter itt élete legjobb formáját hozta, én is jobbnak látom itt a képeken egy-két pózban..  /:-)