2024. Április 27. - 20:37:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465880 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2008. Augusztus 02. - 10:04:22
Válasz #1335
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Günter itt élete legjobb formáját hozta, én is jobbnak látom itt a képeken egy-két pózban..  /:-)

Ezt akkor én is így láttam. Jó volt a Ronnie de akkor nem a legjobb Ronnie volt a színpadon és neki "kötelessége" lett volna a legjobb Ronniet vinni.Így a 90%-os Ronnie kifogta a 110%-os (jelzem nem olimpia alkat) Güntert. Az élesség megdöntötte a tömeget.

2008. Augusztus 02. - 10:10:40
Válasz #1336
Nem elérhető

God Vazzeg


Günter itt élete legjobb formáját hozta, én is jobbnak látom itt a képeken egy-két pózban..  /:-)

Ezt akkor én is így láttam. Jó volt a Ronnie de akkor nem a legjobb Ronnie volt a színpadon és neki "kötelessége" lett volna a legjobb Ronniet vinni.Így a 90%-os Ronnie kifogta a 110%-os (jelzem nem olimpia alkat) Güntert. Az élesség megdöntötte a tömeget.

Azért látszik Ronnie-n hogy csalódott, dehát az 1. hely nem alanyi jogon jár neki se  !+"% Meg nyílván az O-ra készült elsődlegesen  8-}

2008. Augusztus 02. - 10:24:59
Válasz #1337
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

2008. Augusztus 02. - 10:27:59
Válasz #1338
Nem elérhető

God Vazzeg


Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

Ja értem  !+"%

2008. Augusztus 02. - 11:13:30
Válasz #1339
Nem elérhető

izomboy


Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

Ezt ki lehet fejteni bővebben a gyengébbek kedvéért? :)
Mi szólt Münter mellet ? milyen előnnyel járt és kinek  hogy Günter nyerjen?

2008. Augusztus 02. - 11:43:10
Válasz #1340
Nem elérhető

God Vazzeg


Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

Ezt ki lehet fejteni bővebben a gyengébbek kedvéért? :)
Mi szólt Münter mellet ? milyen előnnyel járt és kinek  hogy Günter nyerjen?

Ez lehet hogy nem fórumtéma  :-}

2008. Augusztus 02. - 13:21:38
Válasz #1341
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

Ezt ki lehet fejteni bővebben a gyengébbek kedvéért? :)
Mi szólt Münter mellet ? milyen előnnyel járt és kinek  hogy Günter nyerjen?

Ez lehet hogy nem fórumtéma  :-}

Günternek akkor ott volt egy kis "Weider hátszele". Ronnie pedig épp a nem jó istállóban volt.  ;)

2008. Augusztus 02. - 13:41:23
Válasz #1342
Nem elérhető

George


Günternek elvileg most is megvan a Weider-hátszele. Csak mostanság már nem akkora az a szél ::)

2008. Augusztus 02. - 15:30:58
Válasz #1343
Nem elérhető

God Vazzeg


Günternek elvileg most is megvan a Weider-hátszele. Csak mostanság már nem akkora az a szél ::)

Günter el van tünve.. Edz még egyáltalán? Legutóbbi képein (amit láttam róla) eléggé le van csoffadva  ?:-/

2008. Augusztus 02. - 16:27:36
Válasz #1344
Nem elérhető

L


Günternek elvileg most is megvan a Weider-hátszele. Csak mostanság már nem akkora az a szél ::)

Günter el van tünve.. Edz még egyáltalán? Legutóbbi képein (amit láttam róla) eléggé le van csoffadva  ?:-/

Neki szerintem ez nem téma... 8-}

1.) AC 2005
2.) Mr.O.2005
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 02. - 16:32:12
Válasz #1345
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ő is okos mint Levrone.  ;D :-)! Pihenni kell!!!

2008. Augusztus 02. - 16:51:25
Válasz #1346
Nem elérhető

God Vazzeg


Ő is okos mint Levrone.  ;D :-)! Pihenni kell!!!

Remélem eljutok arra a szintre, mikor nekem is már "pihennem kell"  :P Bár most Aug végén pihenek épp 2 hetet, aztán szeptembertől meg tömegelés ezerrel  8-)  @-o

2008. Augusztus 02. - 17:03:12
Válasz #1347
Nem elérhető

madinorbi


Meg van az a külföldi flex újság amiben ez a ronnie-günter párharc van vesézgetve, én örültem Günternek ő volt a legfelkészültebb el is picsázta a császárt. Mindig vannak ilyen meglepetés meccsek bár ebben a sportágban ritka ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 02. - 23:29:07
Válasz #1348
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ott sportdiplomáciailag kellett a Günternek nyernie.

Ezt ki lehet fejteni bővebben a gyengébbek kedvéért? :)
Mi szólt Münter mellet ? milyen előnnyel járt és kinek  hogy Günter nyerjen?

Ez lehet hogy nem fórumtéma  :-}

Günternek akkor ott volt egy kis "Weider hátszele". Ronnie pedig épp a nem jó istállóban volt.  ;)
Günter és Ronnie (1998-2005) is Weider-es volt akkor... Csupán azért volt az egész, hogy érdekesebbé tegyék a 2003-as évadot, hogy felrázzák a sportot. A célt elérték, de sztem kurvára bénán és flegmán érték el ezt.

Előzménynek ugyebár ott volt a 2001-es év amikor Ronnie kishíján elveszítette a trónt (csak azt mondjuk mindenki leszarja, hogy Ronnie az azévi Arnold Classic-on minden idők egyik legtökéletesebb csomagját vitte színpadra... :-Đ). Majd jött a 2002-es év...amikor a felkészülés alatt Ronnie 130 kg körül már egész jó formában volt...de mivel basztatták a tavalyi "túl nagy" fazonja miatt, befogyott 113-114-re. Ellapult és mellé állt egy vele azonos súlyú, szupertelt (de közel sem olyan minőségi izomzatú) Levrone. Ronnie nyert, de a közönség kifütyülte és mindenki "Kevin"-t kiabált.

Majd 2-3 héttel később Ronnie kb. 8 kilóval nehezebben igen jó kondícióban felállt Günter-rel. OK, Günter kb. 15 kilóval nehezebb (igen szárazon) volt Ronnie-nál...dehát az istenért...nagyobb-vastagabb csontozatú, min. 7 centivel magasabb, széles derekú, arányossági hibákkal küzdő stb...

OK, veressék meg Ronnie-t, ha más ötletük nincsen...de legalább ne a Günterrel és ne 20 ponttal (minden fordulót Günter nyert... ;D)...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 03. - 23:23:31
Válasz #1349
Nem elérhető

AtomAnti


....
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."