2024. Április 28. - 01:29:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465916 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2008. Szeptember 15. - 23:34:21
Válasz #1410
Nem elérhető

Seth


jó lenne de így nagyjából hidegen nem üti meg a 45-öt... csak rövid a felkarom meg viszonylag minőségiek azok a centik... ja meg vagyok hozzá kb. 78. kiló és a derekam full behúzva pont 69 centi szóval kicsit mások a léptékeim..., pólóban megkérdeznéd melyik sportot űzöm....

2008. Szeptember 15. - 23:41:10
Válasz #1411
Nem elérhető

Cressler


jó lenne de így nagyjából hidegen nem üti meg a 45-öt... csak rövid a felkarom meg viszonylag minőségiek azok a centik... ja meg vagyok hozzá kb. 78. kiló és a derekam full behúzva pont 69 centi szóval kicsit mások a léptékeim..., pólóban megkérdeznéd melyik sportot űzöm....
Olyan póló nem létezik szerintem.  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 15. - 23:50:22
Válasz #1412
Nem elérhető

Seth


Köszi  ;) ..de a napokban kaptam meg egy volt erőemelő sráctól, hogy milyen kicsi vagyok, és hogy mi történt velem... gondoltam a tanulmányi osztályon nem kapom le a pólóm és pózolom le mint Jay Dex-et abban a rövidfilmben... persze ő volt vagy 95 kiló de valahogy mégis "máshogy" nézett ki mint fénykorában... meg aztán a szakáll is antitestépítősít ezt észrevettem  ;D ;D ...mármint engem

2008. Szeptember 15. - 23:50:51
Válasz #1413
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...
Gratulálok!!! Hogy úgy mondjam...Te nem vagy egy hülyegyerek!  ;D

Küldök én is egy képet...mert ez ugrott be a fotód láttán...


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 15. - 23:57:32
Válasz #1414
Nem elérhető

Seth


 @-o megtisztelő, és neki is volt szakálla  :P :P s csomó pólós képet láttam róla tényleg viccesek, mert ő is úgy festett bennük Arnold, és Franco mellett mintha, nem is egy versenyre készülnének   ;)

2008. Szeptember 16. - 00:16:44
Válasz #1415
Nem elérhető

L


szóval kicsit mások a léptékeim..., pólóban megkérdeznéd melyik sportot űzöm....

Egy szavadat sem hiszem el! >:D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 16. - 11:26:42
Válasz #1416
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Big Ronnie teganapelőtt megmutatta magát a nagyközönségnek!

2008. Szeptember 16. - 11:27:24
Válasz #1417
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 16. - 13:32:26
Válasz #1418
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ronnie gyereknek már nem lessz olyan a fizikuma mint régen,az a baloldal úgy látom nem fog helyrejönni.Na de ennyi év versenyzés után(ami megviselte a szervezetét),nem is csodálkozom rajta.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 16. - 17:10:41
Válasz #1419
Nem elérhető

hopika


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...

Dear Seth!

Hogy is mondjam...elmész te a .... szerinted hány aktívan edző srác szeretne így kinézni-nem offseason-ban,hanem versenyen???
Ne szerénykedj-qrva jó az pack,amit tartassz folyamatosan-minden elismerésem!
 :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 16. - 22:24:45
Válasz #1420
Nem elérhető

Gabe


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...
Seth, remélem, azt a fekete madzagot a kép bal felső sarkában még időben leszedted, visszaállítva ezzel a normál vérkeringést a karodban. 8)

egyébként pedig ez genetika, valszeg te elég ektomorf testalkat vagy, sosem leszel zsírmágnes!  :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 17. - 00:35:49
Válasz #1421
Nem elérhető

Seth


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...
Seth, remélem, azt a fekete madzagot a kép bal felső sarkában még időben leszedted, visszaállítva ezzel a normál vérkeringést a karodban. 8)

egyébként pedig ez genetika, valszeg te elég ektomorf testalkat vagy, sosem leszel zsírmágnes!  :-){

Hogy kapnád be  ;D ;D a kapucnis pulcsimra gondolsz zseni???  **:))))* tudod amivel behuzod a nyakán.. mior versenyre készültem vágtam le a karjait igazi Kevin Levrone style nemsokára a tricepszeit is lelopom (-mod)

2008. Szeptember 17. - 07:45:24
Válasz #1422
Nem elérhető

Gabe


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...
Seth, remélem, azt a fekete madzagot a kép bal felső sarkában még időben leszedted, visszaállítva ezzel a normál vérkeringést a karodban. 8)

egyébként pedig ez genetika, valszeg te elég ektomorf testalkat vagy, sosem leszel zsírmágnes!  :-){

Hogy kapnád be  ;D ;D a kapucnis pulcsimra gondolsz zseni???  **:))))* tudod amivel behuzod a nyakán.. mior versenyre készültem vágtam le a karjait igazi Kevin Levrone style nemsokára a tricepszeit is lelopom (-mod)

 ;D és ezután utóléred FlexSeth is  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 17. - 11:30:46
Válasz #1423
Nem elérhető

JelcY=)


Frank Zane ****:)))))) :-){



"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Szeptember 17. - 12:56:15
Válasz #1424
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bizony Lee Priest gondosan ügyel hogy a megfelelő kalóriamennyiséggel karöltve mindig remek formában legyen.  ****:)))))) ;D