2024. Április 28. - 01:27:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465916 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2008. Szeptember 17. - 13:14:19
Válasz #1425

Torony

Vendég
én azt az arctetkót nem értem...

2008. Szeptember 17. - 13:15:10
Válasz #1426
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy nevető hold kinyújtott nyelvvel. Nagyügy.  !+"%

2008. Szeptember 17. - 13:35:37
Válasz #1427
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki leöntötte a hónalját  !+"%

2008. Szeptember 17. - 14:01:49
Válasz #1428
Nem elérhető

endre66


Én sem vagyok egy csupasz pisztoly  ***)))), de az a szőrös trickó, az odavág   :-O

2008. Szeptember 17. - 14:02:54
Válasz #1429
Nem elérhető

George


Én sem vagyok egy csupasz pisztoly  ***)))), de az a szőrös trickó, az odavág   :-O
Igen Endre, te nagyon kemény vagy ;D Magnum :D

2008. Szeptember 17. - 14:03:48
Válasz #1430
Nem elérhető

hopika


Én sem vagyok egy csupasz pisztoly  ***)))), de az a szőrös trickó, az odavág   :-O
Miért?
A szőr az mindenkin szőr...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 17. - 14:06:07
Válasz #1431
Nem elérhető

endre66


A szőr az mindenkin szőr...
Ez így van.  :-}

2008. Szeptember 17. - 15:32:27
Válasz #1432
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...

Seth!

Nagyon elképedtem! Most bevallom szégyenlem magam! Én a behízott zsíros fazonomban nem éppen nézek így ki! Szóval 200%-osan gratulálok, és elismerésem egy fej hajtással egyben! :-){

2008. Szeptember 17. - 15:34:26
Válasz #1433
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én azt az arctetkót nem értem...
Persze, hogy nem mert nem ismered a maori jeleket... ::) :-} ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 17. - 16:18:55
Válasz #1434
Nem elérhető

Seth


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...

Seth!

Nagyon elképedtem! Most bevallom szégyenlem magam! Én a behízott zsíros fazonomban nem éppen nézek így ki! Szóval 200%-osan gratulálok, és elismerésem egy fej hajtással egyben! :-){

Köszönöm tényleg mindenkinek! De az igazsághoz nagyon hozzátartozik a genetika amivel Isten meg a szüleim megajándékoztak...  :-){ én meg pont azokat becsülöm, akik más adottságokkal magukhoz viszonyítva a legjobbat kihozzák, és ilyen akad egy kettő a fórumon  8-)! Nálunk a suliban van egy két arc, aki úgy integrál, és old meg diff. egyenleteket, és olyan memóriával rendelkezik, amiért viszont nekem kell kőkeményen megharcolnom, de magamhoz képest úgy érzem mindig picit előre lépek. Amire viszont semmi adottságom az inkább hagyom a fenébe... szerettem anno kosarazni pl. csak az a fránya 190 centi, vagy énekelni... de az alulmúlná a legrosszabb megasztár válogatást úgyhogy maradok ezeknél  ;D ;D majd Hopika, meg Levrone...

2008. Szeptember 17. - 16:39:48
Válasz #1435
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én meg akkor maradok a mateknál! Vagy még annál sem??? !+"%  Ha sem énekelni, ha sem matekozni, ha sem testépítés, akkor most megfőttem! Na jó leszek létszám! Az mindenhol van, főleg ha a munkásimat nézem...Néha az összes csak jelenlevő létszám! ***)))

2008. Szeptember 17. - 16:44:03
Válasz #1436
Nem elérhető

Gabe


főleg ha a munkásimat nézem...Néha az összes csak jelenlevő létszám! ***)))
ezzel nem vagy egyedül.  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 17. - 17:48:43
Válasz #1437
Nem elérhető

hopika


Amire viszont semmi adottságom az inkább hagyom a fenébe... szerettem anno kosarazni pl. csak az a fránya 190 centi
Én is kosaraztam "versenyszerűen(megye 1.-ben)"...nem muszáj égimeszelőnek lenni...a legjobb irányítók alacsonyak.

vagy énekelni... de az alulmúlná a legrosszabb megasztár válogatást úgyhogy maradok ezeknél  ;D ;D majd Hopika, meg Levrone...
Megasztár válogatásra menne a fasxom-egy nagy szopatás az egész...nagyon-nagyon sok jó énekes van Magyarországon és egy töredékréteg az,aki van elég pojáca ahhoz,hogy a TV-sek által hagyja magát alakíttatni...

Seth:Légy testépítő!!!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 17. - 17:51:36
Válasz #1438
Nem elérhető

fastor


No mindenki versenyre készül én meg pihizek  ˝=/ ;D de azért dobok fel egy kar képet, hátha nem hiszi majd mindenki hogy összeszakadtam, és szarok az egész testépítésbe  @:-) 8-) nem a legjobb minőség, olyan tipikus paparazzi fotó mint mostanában divatos...

Seth!

Nagyon elképedtem! Most bevallom szégyenlem magam! Én a behízott zsíros fazonomban nem éppen nézek így ki! Szóval 200%-osan gratulálok, és elismerésem egy fej hajtással egyben! :-){

Köszönöm tényleg mindenkinek! De az igazsághoz nagyon hozzátartozik a genetika amivel Isten meg a szüleim megajándékoztak...  :-){ én meg pont azokat becsülöm, akik más adottságokkal magukhoz viszonyítva a legjobbat kihozzák, és ilyen akad egy kettő a fórumon  8-)! Nálunk a suliban van egy két arc, aki úgy integrál, és old meg diff. egyenleteket, és olyan memóriával rendelkezik, amiért viszont nekem kell kőkeményen megharcolnom, de magamhoz képest úgy érzem mindig picit előre lépek. Amire viszont semmi adottságom az inkább hagyom a fenébe... szerettem anno kosarazni pl. csak az a fránya 190 centi, vagy énekelni... de az alulmúlná a legrosszabb megasztár válogatást úgyhogy maradok ezeknél  ;D ;D majd Hopika, meg Levrone...
te SEth, mondták már hogy ekkora magassággal tökkkéletes irányító lennél? ;D
amúgy nagyon becsülendö a modnandód! :-)! (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 17. - 23:18:28
Válasz #1439
Nem elérhető

Gabe


lehet, hogy már volt, de jó kép:

a tavalyi Mr. O. beharangozójaként
"Yeah buddy, light weight baby!"