2024. Május 11. - 13:18:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231512 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 29. - 13:48:49
Válasz #1035
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

A hátizom belső részére, ezen belül is főleg a felső,  csuklya alatti, melleti területre milyen gyakorlatokat javasolsz?
Mindenféle evező gyakorlatot.Esetleg ha ülve evezést végzek csigán,akkor ne annyira a hasad tájékára húzd a fogantyút,mint inkább a melled,ill. az alatti területhez..De a csuklyagyakorlatok is mozgatják azt a részt ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 29. - 13:50:19
Válasz #1036
Nem elérhető

Cressler


Szia Johnny!

A hátizom belső részére, ezen belül is főleg a felső,  csuklya alatti, melleti területre milyen gyakorlatokat javasolsz?
Mindenféle evező gyakorlatot.Esetleg ha ülve evezést végzek csigán,akkor ne annyira a hasad tájékára húzd a fogantyút,mint inkább a melled,ill. az alatti területhez..De a csuklyagyakorlatok is mozgatják azt a részt ;)
köszi  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 29. - 13:53:55
Válasz #1037
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny !

Melleddzessel kapcsolatban lenne egy kis problemam...
Hetfon eddzettem mellet :
1. Fekvenyomas Dontott padon 45 fokon
2. Fekvenyomas
3 . Kabelkeresztezes

Aztan masnak , ami azota is tart , elkezdett fajni az elulso deltam mindket oldalon amit eddig nem tapasztaltam. Lehet ez attol hogy a Dontott pados nyomast most 45 fokon vegeztem ? Mivel regen inkabb 30 fokon szoktam nyomni.
Szerinted mi lehet problema ill. a fajdalom oka ?
Valaszodat elore is nagyon koszonom !!!

Elképzelhető,mivel ez a szög jobban igénybe veszi az általad említett területet.Inkább állj vissza a 30fokra de innentől figyelj,alaposan melegítsd be a válladat a gyakorlat előtt és nem ártana majd a későbbiekben utánanézned néhány rotátorköpeny erősítő gyakorlatnak /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 11. - 15:49:33
Válasz #1038
Nem elérhető

TuNyo16


üdv Johnny!

A következő kérdéssel fordulok hozzád: Sikerült leadnom az utóbbi időben kb 13 kilót de még van rajtam ugy 6-7kg felesleg. Van aki azt mondja hogy ne fogyjak tovább és kezdjem el a tömegnövelést, de nemtudom hogy ez így mennyire jó ötlet. Célom mindenképpen az hogy szép látványos izmaim legyenek. Plussz a jelenlegit sem akarom elveszíteni. Neked mi a véleményed?

2009. December 18. - 18:25:54
Válasz #1039
Nem elérhető

zeus


helló!
Tömegelni szeretnék már beszereztem a MuscleTech Musclebuilding Stack et e mellé szeretnék egy tömegnővelőt de nem tudok dönteni köztük BSN tru mass,muscletech mass tech,muscletech anator p70 neked mi a véleményed melyiket ajánlanád?Mellé még veszek glutamint is.Előre is köszönöm a választ.Kellemes ünnepeket.

2009. December 19. - 10:13:37
Válasz #1040
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
üdv Johnny!

A következő kérdéssel fordulok hozzád: Sikerült leadnom az utóbbi időben kb 13 kilót de még van rajtam ugy 6-7kg felesleg. Van aki azt mondja hogy ne fogyjak tovább és kezdjem el a tömegnövelést, de nemtudom hogy ez így mennyire jó ötlet. Célom mindenképpen az hogy szép látványos izmaim legyenek. Plussz a jelenlegit sem akarom elveszíteni. Neked mi a véleményed?
Jajálj tisztán és a testsúlyodhoz eleget hogy fejlődhessen az izom...Így tuti csak jó irányba indulhatsz el...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 19. - 10:14:46
Válasz #1041
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
helló!
Tömegelni szeretnék már beszereztem a MuscleTech Musclebuilding Stack et e mellé szeretnék egy tömegnővelőt de nem tudok dönteni köztük BSN tru mass,muscletech mass tech,muscletech anator p70 neked mi a véleményed melyiket ajánlanád?Mellé még veszek glutamint is.Előre is köszönöm a választ.Kellemes ünnepeket.
Kellemes ünnepeket!
Az általad leírthoz én az Anator -t használnám ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 26. - 17:40:48
Válasz #1042
Nem elérhető

N.M.G


Szia Jonnny!

Először is kellemes ünnepeket szeretnék kívánni...
Az lenne a kérdésem, hogy hyperdrolx2 és mass fx kúra után kellene szerinted valami restore-hoz hasonló cucc ami vissza állítja a rendszert vagy hanyagolható? Ja és ,hogy vitamin, true mass, és syntha-6 elég lenne mellé egy kis izmot felpakolni??  Köszönöm....

2009. December 27. - 19:52:51
Válasz #1043
Nem elérhető

zeus


helló johnny!
Szeretném fel hozni a vállamat mert elég kicsi főleg a szélességével van baj már próbálkoztam több féle módszerrel de csak nem nöl ügy mint a többi testrészem.Napi egy testrészt edzek.Váll edzésem:-tarkó mögül nyomás 3*8-12
                                                                              -fejfőlé nyomás kézi súlyzóval 3*8-12
                                                                              -döntőt törzsű oldalemelés 3*8-12
                                                                              -oldalemelés 3*8-12
                                                                              -előre emelés 3*8-12
                                                                              -állig húzás 3*8-12
A csukját váll vagy hát napon szoktam edzeni szerinted ilyen esetbe melyik nap jobb .Ha tudsz mellé valamilyen táplálék kiegészítőt ajánlani azt is meg köszönném.Előre is köszönöm.



2009. December 28. - 21:27:21
Válasz #1044
Nem elérhető

DRAKO


Szia Johnny!
A segítségedet kérném, végeztem a diétámmal és január végén kezdenék bele a tömegelésbe, alacsony szénhidráton vagyok. Szerinted hogy kellene ''visszaszoknom'' a több kalóriára hogy ne zsírosodjak, ne ugorjon meg a súlyom túlságosan?
A heti +50ch jó megoldás?
Válaszod előre is köszönöm

2010. Január 26. - 16:15:25
Válasz #1045
Nem elérhető

Edward019


Sziasztok!

19 éves srác vagyok, és olyan 2-3 éve foglalkozom a testépítéssel. Elsőnek csak úgy eljárogattam néha-néha, de miután kicsi fejlődést láttam, elkezdtem komolyan evnni a dolgot, és ez lett a hobby-m, a mindenem. Eddigi eredményem kb. 14 kiló plusz súlyban, és vagy 10 centi karban, és látszatra is sokkal vastagabb, és szélesebb lettem. Tavaly nyáron beleesetem abba a hibába, h szteroidot szedtem. Szemes Methadin-t. Nagyon nyomott, és hatott, csak sajnos többet ártott mint használt. Azt szeretném kérdezni, h mennyivel jobbak ezek a szuris szteroidok? Egyáltalán érdemes lenne belekezdeni? Válaszotokat előre várom, és köszönöm...