2024. Május 06. - 20:46:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 419595 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 17. - 12:41:46
Válasz #525
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nadeszóval...2 stanozolol kúra között 1 primabolan mennyire értelmes?  :P

Pihenő ohne?  ;D

Pont emiatt kérdeztem (áthidalás vagy milyesmi)  ;D

Én ehhez túl konzervatív vagyok.  ;D

2010. Február 17. - 12:44:34
Válasz #526

Rhino

Vendég
Nadeszóval...2 stanozolol kúra között 1 primabolan mennyire értelmes?  :P

Pihenő ohne?  ;D

Pont emiatt kérdeztem (áthidalás vagy milyesmi)  ;D
Az kemény.

Nem annyira, a primabolan eléggé gyengus cucc magában, a májamat nem bántja különösebben meg normális dózisban a hormonháztartásom sem vágja gallyra (annyira).

2010. Február 17. - 12:46:20
Válasz #527

Mars

Vendég
Nadeszóval...2 stanozolol kúra között 1 primabolan mennyire értelmes?  :P

Pihenő ohne?  ;D

Pont emiatt kérdeztem (áthidalás vagy milyesmi)  ;D
Az kemény.
Nem annyira, a primabolan eléggé gyengus cucc magában, a májamat nem bántja különösebben meg normális dózisban a hormonháztartásom sem vágja gallyra (annyira).
De akkor összvissz mennyi ideig menne az anabolika folyamatosan?

2010. Február 17. - 12:46:32
Válasz #528
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


De h vége a stanának, bevágod a primot, aztán  egyből megen stana?Mibő mennyi ideig?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 17. - 12:51:18
Válasz #529

Rhino

Vendég
De h vége a stanának, bevágod a primot, aztán  egyből megen stana?Mibő mennyi ideig?

5 hét stana majd 5 primo aztán újra 5 hét stanozolol. Közben folyamatosan Legalon. Vakmerőség?
Nem akarok tömegelni (ezzel nem is lehet), viszont nagyon jól reagálok a stanozololra (szeparáltság, testzsír, normális kajálás mellett).

2010. Február 17. - 13:08:51
Válasz #530
Nem elérhető

God Vazzeg


De h vége a stanának, bevágod a primot, aztán  egyből megen stana?Mibő mennyi ideig?

5 hét stana majd 5 primo aztán újra 5 hét stanozolol. Közben folyamatosan Legalon. Vakmerőség?
Nem akarok tömegelni (ezzel nem is lehet), viszont nagyon jól reagálok a stanozololra (szeparáltság, testzsír, normális kajálás mellett).

Nade mi a faxom az a receptor? Nem kéne annak pihennie? Mert elveszti az érzékenységét, és semmit se fog hatni a cucc :-/-(-:

2010. Február 17. - 13:37:30
Válasz #531

Rhino

Vendég
De h vége a stanának, bevágod a primot, aztán  egyből megen stana?Mibő mennyi ideig?

5 hét stana majd 5 primo aztán újra 5 hét stanozolol. Közben folyamatosan Legalon. Vakmerőség?
Nem akarok tömegelni (ezzel nem is lehet), viszont nagyon jól reagálok a stanozololra (szeparáltság, testzsír, normális kajálás mellett).

Nade mi a faxom az a receptor? Nem kéne annak pihennie? Mert elveszti az érzékenységét, és semmit se fog hatni a cucc :-/-(-:

Igazad van, ez motoszkált bennem is.... /:-)

2010. Február 17. - 13:45:17
Válasz #532
Nem elérhető

God Vazzeg


De h vége a stanának, bevágod a primot, aztán  egyből megen stana?Mibő mennyi ideig?

5 hét stana majd 5 primo aztán újra 5 hét stanozolol. Közben folyamatosan Legalon. Vakmerőség?
Nem akarok tömegelni (ezzel nem is lehet), viszont nagyon jól reagálok a stanozololra (szeparáltság, testzsír, normális kajálás mellett).

Nade mi a faxom az a receptor? Nem kéne annak pihennie? Mert elveszti az érzékenységét, és semmit se fog hatni a cucc :-/-(-:

Igazad van, ez motoszkált bennem is.... /:-)

Ilyen átkötögető témának is megvan a maga bája, de nem hiszem hogy ott tartanánk hogy ennyire kelljen az izom.. Inkább levezetést találd el jól, illetve hagyj regenerálódási időt, annál többet fogsz profitálni a következő cuccos időszakból, illetve az egészséged is megmarad  /:-)

2010. Február 17. - 14:19:10
Válasz #533
Nem elérhető

haven


tán olvastam valahol,hogy a receptorok "visszaérzékenyítésében jó hasznát lehet venni a karnitinnak,de lehet hülyeség. A pinenő az igazi,off korsz
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Február 17. - 15:00:04
Válasz #534
Nem elérhető

andras123


of course
de van aki nem igazan foglalkozik a receptorookval mivel nincs ra ideje
van 4 honapos tömeg aztan aztan 3 honap kemeny Szalkásitas es verseny verseny utan gondolom nem szabadsagra megy az Ürge

2010. Február 17. - 15:13:50
Válasz #535
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
of course
de van aki nem igazan foglalkozik a receptorookval mivel nincs ra ideje
van 4 honapos tömeg aztan aztan 3 honap kemeny Szalkásitas es verseny verseny utan gondolom nem szabadsagra megy az Ürge


andrás te folyamatos hülyeségeket írsz basszus ezekbe a topikokba. Mi az, hogy nincs az ürgének rá ideje? Hiába nyomja a hülye ürgéd a szteroidokat folyamatosan, ha nincs receptor, ahol a szteroidok hatni tudnának. A te ürgédnek valószínüleg csak arra nincs ideje, hogy tanuljon meg írni, olvasni és hasoló dolgok, mielőtt szteroidokat használa egyáltalán.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 15:15:32
Válasz #536
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
tán olvastam valahol,hogy a receptorok "visszaérzékenyítésében jó hasznát lehet venni a karnitinnak,de lehet hülyeség. A pinenő az igazi,off korsz

Ez igaz, a carnitine segít az androgén receptorok felszabályozásában kúra után.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 15:34:00
Válasz #537
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És még valami a winstrolhoz, hogy ne keverjük itt a szezont a fazonnal. Mivel a winstrol egy gyenge androgén, más szavakkal nem képes kötődni az androgén receptorkhoz, vagy csak nagyon kevéssé képes, ezért a hatása nem is emiatt történik főképpen, hanem a protein szintézis növelése miatt. De emiatt nem is tömegnövelő szteroid, mivel enyhe androgén.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 15:40:07
Válasz #538
Nem elérhető

andras123


efitmaster Oke oke Ne húzd fel magad
Igazad van

2010. Február 17. - 17:21:55
Válasz #539
Nem elérhető

ilovebarca


Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/