2024. Április 27. - 10:00:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494635 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2020. Május 26. - 10:37:33
Válasz #11715
Nem elérhető

haven


350 et mondtam volna én is, az nálam 7ml propi.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 28. - 10:51:44
Válasz #11716
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Hozzá értők segítségére szorulok. Van egy olyan problémám hogy a labazás nagyjából 1/3-ig olyan nehezen tudok guggolni vagy kitörést csinálni olyan mintha száraz lenne a térd ízületem. Nem fáj csak rohadt nehéz a gyakorlatot végig csinálni míg jól be nem melegszik.
Gondolom valami ásványianyag vagy mi hiányzik.
Ki mit tud erre vagy milyen kiegészítőt szedjek rá?
Köszi előre is!

2020. Május 28. - 11:07:10
Válasz #11717
Nem elérhető

haven


sok víz az alap, így számolj, 0.0625liter/testsúlykilogramm/nap
ami jó lehet, kevés deca a kúrába illesztve....
na de komolyan, csinálj egy brutál csontlevest. A tuti, veszel vagy 5-6kg marhacsontot és felteszed főni, 12-14 órára, leszűröd fogyasztod, napi egy csészével/pohárral. Ha nincs marha, jó pl a csirkeláb is, a lényeg, hogy jó sokáig kell főzni.
Ha netán stanazolol hatóanyag is megy most, akkor a vitamin és ásványianyag bevitelt kell kurvára megtólni.

Ha keményen edzel és megy a kúra, és nem iszod meg ezt a mennyiségű vizet, akkor nincs miről beszélgetni addig... ***))))
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 28. - 13:58:20
Válasz #11718
Nem elérhető

Aant


Szerintem menj orvoshoz azonnal. Én vártam pedig nekem fájt is. Na azóta se jött rendbe teljesen. Pedig kb mindent szedek és nyújtok. Ha egy két nap kimarad a nyujtasból meg hengerezésbôl akkor már a lépcsőn fáj

2020. Május 28. - 14:03:56
Válasz #11719
Nem elérhető

Aant


Van valakinek tapasztalata hogy meddig szabad vagy érdemes winstrol-t szedni?
Ha esetleg nem szedném hanem szurnám az csökkenti e a mellékhatásokat?
Kb mikorra lesznek erzeketlenek a receptorok?
(Életemben először megy wini meg teszto úgy hogy tényleg működik)

2020. Május 30. - 21:16:22
Válasz #11720
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!

Tapasztalati tanácsért jöttem.
Ki próbálnám a IGF1 lr3 és a TB500-at.
Van valakinek ezekről bármilyen tapasztalata?
Mennyit kel naponta?
És mennyi ideig érdemes minimum használni?

2020. Május 31. - 13:26:45
Válasz #11721
Nem elérhető

Jack0211


Szevasztok Kandurok!

Tapasztalati tanácsért jöttem.
Ki próbálnám a IGF1 lr3 és a TB500-at.
Van valakinek ezekről bármilyen tapasztalata?
Mennyit kel naponta?
És mennyi ideig érdemes minimum használni?


Hi,
igf1 nagyon jó!! Én személy szerint csak edzés után (15 precen belül) használtam legkisseb dózist ami 50mcg volt ,azt is kette szedtem szoval ha mell edzés volt 25 a jobb 25 a ball mellembe. Így is olyan durranást ereztem hogy azt hittem sz?tszakad az izom  @-o
mindig az edzett izomba beadni elég macerás , föleg ha eret kapsz el .....
 de mindennek ellenére csak ajanlani tudom. 50-100mcg a normal dozis (tudom valaki többet nyom )
Tb 500 két hét múlva lesz nálam sarms al kombinálva, de bizakodó vagyok mert nagyon jókat mondanak róla :)
Sok sikert ! V?rjuk a beszámolódat  =/+'

2020. Június 01. - 14:34:00
Válasz #11722
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok mesterek!
HUMALOG tapasztalat valaki? Tudom az már egy másik szint,most sikerült szereznem,óvatosan használnám. 12év edzés után.
5 egységről kezdeném.Csak edzés után.10 egységig mennék fel.
Amit összeszedtem infót az évek alatt abból raktam össze a következőt.
Tehát beadás után 15 percel menne a turmix. Tejsavó fehérje koncentrátum,vitargo,kreatin,glutamin bcaa... Egységenként 10g szénhidrát.Rá egy órára Rizs és hal.
Általában este edzek..7 körül végzek..11 körül fekszem.Ugy gondolom ebből probléma nem lehet.Igen tudom ,hogy nem játék,de ha a 80 éves öreganyám tudja használni akkor talán nem leszek olyan balfasz,hogy elrontok valamit.  ***))))
Szóval tapasztalat ? Köszöntem!

2020. Június 01. - 19:06:59
Válasz #11723
Nem elérhető

G


Sziasztok mesterek!
HUMALOG tapasztalat valaki? Tudom az már egy másik szint,most sikerült szereznem,óvatosan használnám. 12év edzés után.
5 egységről kezdeném.Csak edzés után.10 egységig mennék fel.
Amit összeszedtem infót az évek alatt abból raktam össze a következőt.
Tehát beadás után 15 percel menne a turmix. Tejsavó fehérje koncentrátum,vitargo,kreatin,glutamin bcaa... Egységenként 10g szénhidrát.Rá egy órára Rizs és hal.
Általában este edzek..7 körül végzek..11 körül fekszem.Ugy gondolom ebből probléma nem lehet.Igen tudom ,hogy nem játék,de ha a 80 éves öreganyám tudja használni akkor talán nem leszek olyan balfasz,hogy elrontok valamit.  ***))))
Szóval tapasztalat ? Köszöntem!

Jó tanács ha itt fórumon kell megkérdezned hogyan kell inzulint használni akkor nem kéne használnod.... ha nem megy mellette növi teljesen felesleges... csak kicsit jobban befeszülsz ha meg  túl sok lesz a ch csak zsírosodni fogsz , amúgy 1-2 IU val kellene kezdeni
ha ilyen későn edzel semmiképp se használd pláne utána ha órák múlva is fekszel
ha nagy mennyiségű szteroid megy legalább 3-5 IU növit meg tudsz engedni magadnak akkor használd, akkor is csak növivel kaja környékén de úgysem sem egyszerű az időzítése a dolgoknak
 

2020. Június 01. - 22:35:07
Válasz #11724
Nem elérhető

Sid90


Kevered.Nem tanácsot kértem csak tapasztalatokra lennék kiváncsi,minél többre.Humalognak ugy tudom 4 óra mulva már semmi hatása sincs.
Én is 2 egységről gondoltam kezdeni,ugyanugy ezt olvastam én is,talán ugyan ott ahol te :) edzésenként akartam mindig egyel feljebb menni.Csak egy felkészitő ismerősöm azt tanácsolta hogy legalább 5-6al kezdjem 2nek semmi értelme.Használta már ezért merek adni a tanácsára,csak szerettem volna másokat is meghallgatni.Viszonylag normál mennyiségű anabolika és 5ui átlag minőségű növi megy majd mellette..Anabolika most is.Növit ezzel kezdeném.Mindenesetre köszönöm!

2020. Június 02. - 07:30:56
Válasz #11725
Nem elérhető

kemi


Kevered.Nem tanácsot kértem csak tapasztalatokra lennék kiváncsi,minél többre.Humalognak ugy tudom 4 óra mulva már semmi hatása sincs.
Én is 2 egységről gondoltam kezdeni,ugyanugy ezt olvastam én is,talán ugyan ott ahol te :) edzésenként akartam mindig egyel feljebb menni.Csak egy felkészitő ismerősöm azt tanácsolta hogy legalább 5-6al kezdjem 2nek semmi értelme.Használta már ezért merek adni a tanácsára,csak szerettem volna másokat is meghallgatni.Viszonylag normál mennyiségű anabolika és 5ui átlag minőségű növi megy majd mellette..Anabolika most is.Növit ezzel kezdeném.Mindenesetre köszönöm!

Edzés előtt 5-10 egység, ha elég sok CH-n van(napi össz) és megy közben cukor+amino, akkor még magában is jó. Viszont intenzív, óriássettes edzéssel működik igazán.

2020. Június 02. - 08:12:40
Válasz #11726
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Nagyjából 4-hete nyomok heti 1ml(200mg)  TreMixet ez még a tavalyi Vedi. Igazából semmi olyan pluszt nem érzek se agresszió se eresedés. Szerintetek dobjak mellé heti fél ml Trenenát? Így talán több és jobban hatna. Kinek mi a véleménye?

2020. Június 02. - 12:20:59
Válasz #11727
Nem elérhető

G


Kevered.Nem tanácsot kértem csak tapasztalatokra lennék kiváncsi,minél többre.Humalognak ugy tudom 4 óra mulva már semmi hatása sincs.
Én is 2 egységről gondoltam kezdeni,ugyanugy ezt olvastam én is,talán ugyan ott ahol te :) edzésenként akartam mindig egyel feljebb menni.Csak egy felkészitő ismerősöm azt tanácsolta hogy legalább 5-6al kezdjem 2nek semmi értelme.Használta már ezért merek adni a tanácsára,csak szerettem volna másokat is meghallgatni.Viszonylag normál mennyiségű anabolika és 5ui átlag minőségű növi megy majd mellette..Anabolika most is.Növit ezzel kezdeném.Mindenesetre köszönöm!

Edzés előtt 5-10 egység, ha elég sok CH-n van(napi össz) és megy közben cukor+amino, akkor még magában is jó. Viszont intenzív, óriássettes edzéssel működik igazán.

Ja 5-10 IU edzés előtt persze... ha rosszul akarsz lenni hajrá.....

2020. Június 03. - 13:48:59
Válasz #11728
Nem elérhető

kemi


Kevered.Nem tanácsot kértem csak tapasztalatokra lennék kiváncsi,minél többre.Humalognak ugy tudom 4 óra mulva már semmi hatása sincs.
Én is 2 egységről gondoltam kezdeni,ugyanugy ezt olvastam én is,talán ugyan ott ahol te :) edzésenként akartam mindig egyel feljebb menni.Csak egy felkészitő ismerősöm azt tanácsolta hogy legalább 5-6al kezdjem 2nek semmi értelme.Használta már ezért merek adni a tanácsára,csak szerettem volna másokat is meghallgatni.Viszonylag normál mennyiségű anabolika és 5ui átlag minőségű növi megy majd mellette..Anabolika most is.Növit ezzel kezdeném.Mindenesetre köszönöm!

Edzés előtt 5-10 egység, ha elég sok CH-n van(napi össz) és megy közben cukor+amino, akkor még magában is jó. Viszont intenzív, óriássettes edzéssel működik igazán.

Ja 5-10 IU edzés előtt persze... ha rosszul akarsz lenni hajrá.....

Ezdés előtt 125g+ rizs, edzés közben 40-80g cukor. Ez tök vállalható, nem mondom, hogy soha nem voltam szarul (1-2x) de az inkább az ezdés előtti vagy napi összes kevés CH-nak volt tudható, esetleg azért, mert túl későn kezdtem el inni a cukrot. Lábazás előtt viszont soha nem használnám.

2020. Június 03. - 15:15:02
Válasz #11729
Nem elérhető

androgen9


Tesztó ena esetében, mikor várható, hogy érzem a "hatását"? Meg úgy általában, ez a hosszú észter, hogyan tudja fokozatosan felszabaditani a tesztót? Kezdő kiskakas vagyok még.