2024. Május 07. - 01:44:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2009. Február 14. - 03:21:51
Válasz #345
Nem elérhető

Maszat


Az edzés-technikának a fejlődéshez semmi köze. A koksznak annál inkább. Hol néztél utána hogy sehol nem találsz infót? A kokszrovatoknak nem voltak helyes edzés altopikjai?

az a baj,h amikor éjjel nappal bújtam a netet ilyen témában arra pazaroltam az időmet,h a sárga oldal azt hiszem 2000től induló szteroid fórumát egészen 2004ig átolvastam.Ott nem volt konkrét információ,csak rengeteg beteg kérdés amire érthetően agresszív,lekezelő és információt nem tartalmazó válaszok mentek.
Amúgy azt hiszem ott olvastam valakinek a válaszát,h kúra után ha érzi az ember,h esik vissza erőben nem szabad erőltetni a régi súlyokat,mert akkor gyorsíthatja a leépülést.Hogy ezt most a sérülés veszélyre vagy a "túledzettségre" érti azt nem tudom,meg azt sem,h ennek van-e valamilyen reális alapja...Gondoltam megkérdezem,h az itt fórumozók változtatnak-e valamit az edzésükben,gondolok itt ismétlés számra,sorozatszámra... 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 14. - 08:11:12
Válasz #346
Nem elérhető

kamugirl


????...
Van tapasztalatotok azzal kapcsolatban,hogy ha fáj a jobb oldalamon a bordáknál,az lehet-e a winstrol vagy propionát mellékhatása?
Vagy egyszerűen csak valami megfázás?
(tegnap annyira fájt a torkom,hogy nem tudtam aludni sem igazán...)
15-15 ampula ment be eddig.

Mit szokás ilyenkor tenni?
Valami ötlet?
Ki mit csinálna?

Kizárólag az adott bordák eltávolítása oldhatja meg a problémát

Köszönöm  ;-oo-;

 **:))))* Komoly válaszokra gondoltam.
Lehet sima megfázás is,de még nem tapasztaltam ilyesmit eddig.
Ezért kérdeztem.....


Sok cucc gyengíti az immunrendszert, lehet nálad is ez a baj. Másodlagos oka így lehet éppen ez is. Szerintem  /:-)

2009. Február 14. - 12:20:02
Válasz #347

Torony

Vendég
Az edzés-technikának a fejlődéshez semmi köze. A koksznak annál inkább. Hol néztél utána hogy sehol nem találsz infót? A kokszrovatoknak nem voltak helyes edzés altopikjai?

az a baj,h amikor éjjel nappal bújtam a netet ilyen témában arra pazaroltam az időmet,h a sárga oldal azt hiszem 2000től induló szteroid fórumát egészen 2004ig átolvastam.Ott nem volt konkrét információ,csak rengeteg beteg kérdés amire érthetően agresszív,lekezelő és információt nem tartalmazó válaszok mentek.
Amúgy azt hiszem ott olvastam valakinek a válaszát,h kúra után ha érzi az ember,h esik vissza erőben nem szabad erőltetni a régi súlyokat,mert akkor gyorsíthatja a leépülést.Hogy ezt most a sérülés veszélyre vagy a "túledzettségre" érti azt nem tudom,meg azt sem,h ennek van-e valamilyen reális alapja...Gondoltam megkérdezem,h az itt fórumozók változtatnak-e valamit az edzésükben,gondolok itt ismétlés számra,sorozatszámra... 

egy masszívabb (észrevehető vízvisszatartással járó) kúra után a víz jelentős része távozik.Az ízületekből is. Ezért erőben van visszaesés, meg az ízületek teherbírása is csökken. Lehet erőltetni a kúra alatti súlyokat, szép halál. Nem kell átállni kisjány-edzésre, de ne ész nélkül...

2009. Április 25. - 17:08:40
Válasz #348
Nem elérhető

olikahn


Sziasztok! 6 eve eddzem, 24 eves vagyok, 170cm/81 kg, keves zsirral. Kaja belove, 4 g ch, 2-2,5 g protein/testkg. Kajazasom tiszta, szemet nagyon ritkan kerul a szamba  ;D  Kb 1,5 eve alig fejlodok, ha emeltem a ch-t zsirosodtam, de izom alig jott..... eldontottem h bevallalok egy kurat, testosteron depot 250 mg ra es "Deca-Durabolin '100' 100 mg/ml; Organon NL" ra gondoltam. Kerdesem az adagolassal lenne... versenyzo azt mondta h mivel ez az elso kuram valoszinu h heti 1-1 fiola mindkettobol eleg lenne, de en a ti velemenyetekre is kivancsi lennek. 8 hetes kurat tervezek, aztan levezetve szepen.
Koszi!

2009. Június 09. - 19:34:19
Válasz #349
Nem elérhető

masz


Sziasztok masza vagyok!
Szeretném a segítségetek kérni.Vettem 100 db dianabolt és vasárnap óta szedem 3ával.Szerintetek helyes-e ha így szedem?Mit szedjek hozzá?Súlyom:60kg Magasság:167cm! ?:-/segítségetek köszönöm!
 

2009. Június 09. - 19:38:40
Válasz #350
Nem elérhető

like.no.other


Sziasztok masza vagyok!
Szeretném a segítségetek kérni.Vettem 100 db dianabolt és vasárnap óta szedem 3ával.Szerintetek helyes-e ha így szedem?Mit szedjek hozzá?Súlyom:60kg Magasság:167cm! ?:-/segítségetek köszönöm!
 

Remelem van nalad esernyo!  ;D

2009. Június 09. - 19:44:00
Válasz #351
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok masza vagyok!
Szeretném a segítségetek kérni.Vettem 100 db dianabolt és vasárnap óta szedem 3ával.Szerintetek helyes-e ha így szedem?Mit szedjek hozzá?Súlyom:60kg Magasság:167cm! ?:-/segítségetek köszönöm!
 

Remelem van nalad esernyo!  ;D

 ;D

2009. Június 09. - 20:29:44
Válasz #352
Nem elérhető

warren


Sziasztok masza vagyok!
Szeretném a segítségetek kérni.Vettem 100 db dianabolt és vasárnap óta szedem 3ával.Szerintetek helyes-e ha így szedem?Mit szedjek hozzá?Súlyom:60kg Magasság:167cm! ?:-/segítségetek köszönöm!
 

Huh, ez szupi lesz, már alig várom  ****:)))
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 09. - 20:37:30
Válasz #353
Nem elérhető

trainhard


Mint "kezdo" idepofatlankodva egybol a cuccos rovatba tevejedtem.
Undestor(andriol) 40 mgos probaltam mar valaki? Tudom h nem vlm kemeny cucc de kezdesnek erre gondoltam, aztan 3 het utan raporgetek heti 1 ampulla susta+1 ampulla omnadren aztan 3 het utan pedig 2 ampulla susta marad a vegen pedig HCG
Mit szoltok?

2009. Június 09. - 20:40:27
Válasz #354
Nem elérhető

George


Mint "kezdo" idepofatlankodva egybol a cuccos rovatba tevejedtem.
Undestor(andriol) 40 mgos probaltam mar valaki? Tudom h nem vlm kemeny cucc de kezdesnek erre gondoltam, aztan 3 het utan raporgetek heti 1 ampulla susta+1 ampulla omnadren aztan 3 het utan pedig 2 ampulla susta marad a vegen pedig HCG
Mit szoltok?
Ezt nem vágom. 1 susta+1 omna kombó? ::) ;D

2009. Június 09. - 20:50:01
Válasz #355
Nem elérhető

trainhard


Ilyen keves lenne?  :)

2009. Június 09. - 21:01:12
Válasz #356
Nem elérhető

BadBodyBoy


Mint "kezdo" idepofatlankodva egybol a cuccos rovatba tevejedtem.
Undestor(andriol) 40 mgos probaltam mar valaki? Tudom h nem vlm kemeny cucc de kezdesnek erre gondoltam, aztan 3 het utan raporgetek heti 1 ampulla susta+1 ampulla omnadren aztan 3 het utan pedig 2 ampulla susta marad a vegen pedig HCG
Mit szoltok?

Ha van susta és omna is akkor minek mind a kettő..?
Csak az egyik!!!!!
És rakj mellé pl:deca-t....!!

2009. Június 09. - 21:02:29
Válasz #357
Nem elérhető

George


Ilyen keves lenne?  :)
Nem. Amit írtál, az két, elég hasonló, többkomponensű tesztoszteron készítmény. Kb olyan, mintha a kreatin monohidrátot kiegészítenéd még kreatin foszfáttal. Szóval vagy az egyik, vagy a másik.

2009. Június 09. - 21:10:34
Válasz #358
Nem elérhető

trainhard


Ilyen keves lenne?  :)
Nem. Amit írtál, az két, elég hasonló, többkomponensű tesztoszteron készítmény. Kb olyan, mintha a kreatin monohidrátot kiegészítenéd még kreatin foszfáttal. Szóval vagy az egyik, vagy a másik.

Ja evvel nyilvan tisztaban vagyok, de en ha jol tudom az omnadren hamarabb fejti ki a hatasat, az elejen azert akarom a sustat evvel kombinalni aztan pedig elhagyni...

2009. Június 09. - 21:13:54
Válasz #359
Nem elérhető

George


Ilyen keves lenne?  :)
Nem. Amit írtál, az két, elég hasonló, többkomponensű tesztoszteron készítmény. Kb olyan, mintha a kreatin monohidrátot kiegészítenéd még kreatin foszfáttal. Szóval vagy az egyik, vagy a másik.

Ja evvel nyilvan tisztaban vagyok, de en ha jol tudom az omnadren hamarabb fejti ki a hatasat, az elejen azert akarom a sustat evvel kombinalni aztan pedig elhagyni...
Ha gyorsabb tesztót akarsz, akkor ott a propionát.