2024. Május 06. - 17:29:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2009. Június 09. - 22:46:49
Válasz #360
Nem elérhető

masz


Hogy értitek ezt az esernyőt?????Lécci segítsetek!!köszi

2009. Június 10. - 08:18:04
Válasz #361
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hogy értitek ezt az esernyőt?????Lécci segítsetek!!köszi

Ez egy kódolt szöveg, az itt lévő földönkivüliek használják és azt jelenti, hogy "hány éves vagy?"
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 11. - 21:31:59
Válasz #362
Nem elérhető

atleeta


Nemtudtam hol kérdezzem meg ezért itt tettem meg.Szal elég sokat olvastam utána neten de egyik helyen azt írják h a sustának van vízvisszatartó hatása a másik helyen meg azt írják h egyáltalán nincs.Decával ugyanez.Most akk mi az igazság??? :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Június 12. - 07:17:09
Válasz #363
Nem elérhető

masz


21 éves vagyok és szeretném megkérdezni h hogyan szedjem a dianabolt??Köszi

2009. Június 12. - 08:42:31
Válasz #364
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nemtudtam hol kérdezzem meg ezért itt tettem meg.Szal elég sokat olvastam utána neten de egyik helyen azt írják h a sustának van vízvisszatartó hatása a másik helyen meg azt írják h egyáltalán nincs.Decával ugyanez.Most akk mi az igazság??? :-\

Erre lehetne egy külön topik, ami jobban részletezi a különböző tesztoszteron készítmények hatását.
Alapvetően a tesztoszteron az tesztoszteron, függetlenül attól, hogy enantát, propionát, cipionát, decanoát stb..., vagy a több fajta keveréke, a sustanon. Mindegyik hatóanyaga ugyanaz a tesztoszteron. Ezt már sokan leírták.

Akkor miért van mégis, hogy az egyiknél azt mondják jó magyarosan, hogy "vizesít", a másik készítmény pedig nem?
Ennek lehet pár oka. Az egyik legfontosabb, hogy sok hozzánemértő felhasználó "anti-ösztrogén" nélkül használja a tesztoszteront sok esetben. (Aromatáz-gátló és ösztrogén receptor blokkoló nélkül). Ez egy alapvető hiba és így bármelyik tesztoszteron vizesíteni fog, nem csak a "szuszta".
A másik, ami egy valódi ok a vizesebb hatásra a sustanonnál például,(puffadtnak, definició nélkülinek tűnő izmok) szintén az anyagok nem pontos ismeretéből származik.
Az alapvető szabály az lenne, hogy kisebb dózisú tesztoszteron kúráknál a gyorsabb hatású tesztoszteron készítmények javasoltak, nagyobb dózisú tesztoszteronos kúránál a lassabb hatásúak.(csak durva adatként, kb.500mg/hét lenne a választóvonal.)
A lényeg, hogy a vérben mennyire egyenletes szinten van jelen a tesztoszteron mindenekelőtt és ennek a szabályozása(és ebből következően a többi hormon szabályozása). Amíg egy propionátnál pl. könnyen tudod szabályozni, a sustanonnál már nem ilyen egyszerű a dolog, mivel 4 különböző hatóidejű tesztoszteron van benne. De ha a sustanon helyesen van használva, figyelembevéve a hatóidőket, akkor az ugyanúgy nem vizesít, mint a többi tesztoszteron sem.
Erről nyitunk majd egy topikot...

A másik a Nandrolone decanoate. Szintén kevesen ismerik jól ezt az anyagot, amellett, hogy rengetegen használják.(Ha ezt az ANTSZ majmok, tisztelet a kivételnek, tudnák.  >:D )
A Deca vizesít! Legyen ez itt kőbe vésve. Akár jobban is, mint a tesztoszteron. Nem csak a progeszteron-ra gyakorolt hatása miatt, hanem azért, amit már korábban leírtam valahol, mert a nandrolone metabolitjai Aldosterone agonisták egy nem pontosan ismert módon. Az aldoszteron hormon pedig felel, több más mellett, a szervezet vízháztartásáért.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 12. - 08:50:19
Válasz #365

Torony

Vendég
21 éves vagyok és szeretném megkérdezni h hogyan szedjem a dianabolt??Köszi

asszem már volt szó róla... száj, víz, nyelőcső, perisztartika, gyomor.

2009. Június 12. - 08:58:31
Válasz #366
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
21 éves vagyok és szeretném megkérdezni h hogyan szedjem a dianabolt??Köszi

asszem már volt szó róla... száj, víz, nyelőcső, perisztartika, gyomor.

má' megin ez az ufó nyelv... ;D Tiltsuk ki az ufókat Magyarországról - ez lesz a politikai pogggramom alapja.  :D Aztán húzás brüsszelbe EP képviselőnek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 12. - 09:09:14
Válasz #367
Nem elérhető

Suncity


Nemtudtam hol kérdezzem meg ezért itt tettem meg.Szal elég sokat olvastam utána neten de egyik helyen azt írják h a sustának van vízvisszatartó hatása a másik helyen meg azt írják h egyáltalán nincs.Decával ugyanez.Most akk mi az igazság??? :-\

Erre lehetne egy külön topik, ami jobban részletezi a különböző tesztoszteron készítmények hatását.
Alapvetően a tesztoszteron az tesztoszteron, függetlenül attól, hogy enantát, propionát, cipionát, decanoát stb..., vagy a több fajta keveréke, a sustanon. Mindegyik hatóanyaga ugyanaz a tesztoszteron. Ezt már sokan leírták.

Akkor miért van mégis, hogy az egyiknél azt mondják jó magyarosan, hogy "vizesít", a másik készítmény pedig nem?
Ennek lehet pár oka. Az egyik legfontosabb, hogy sok hozzánemértő felhasználó "anti-ösztrogén" nélkül használja a tesztoszteront sok esetben. (Aromatáz-gátló és ösztrogén receptor blokkoló nélkül). Ez egy alapvető hiba és így bármelyik tesztoszteron vizesíteni fog, nem csak a "szuszta".
A másik, ami egy valódi ok a vizesebb hatásra a sustanonnál például,(puffadtnak, definició nélkülinek tűnő izmok) szintén az anyagok nem pontos ismeretéből származik.
Az alapvető szabály az lenne, hogy kisebb dózisú tesztoszteron kúráknál a gyorsabb hatású tesztoszteron készítmények javasoltak, nagyobb dózisú tesztoszteronos kúránál a lassabb hatásúak.(csak durva adatként, kb.500mg/hét lenne a választóvonal.)
A lényeg, hogy a vérben mennyire egyenletes szinten van jelen a tesztoszteron mindenekelőtt és ennek a szabályozása(és ebből következően a többi hormon szabályozása). Amíg egy propionátnál pl. könnyen tudod szabályozni, a sustanonnál már nem ilyen egyszerű a dolog, mivel 4 különböző hatóidejű tesztoszteron van benne. De ha a sustanon helyesen van használva, figyelembevéve a hatóidőket, akkor az ugyanúgy nem vizesít, mint a többi tesztoszteron sem.
Erről nyitunk majd egy topikot...

A másik a Nandrolone decanoate. Szintén kevesen ismerik jól ezt az anyagot, amellett, hogy rengetegen használják.(Ha ezt az ANTSZ majmok, tisztelet a kivételnek, tudnák.  >:D )
A Deca vizesít! Legyen ez itt kőbe vésve. Akár jobban is, mint a tesztoszteron. Nem csak a progeszteron-ra gyakorolt hatása miatt, hanem azért, amit már korábban leírtam valahol, mert a nandrolone metabolitjai Aldosterone agonisták egy nem pontosan ismert módon. Az aldoszteron hormon pedig felel, több más mellett, a szervezet vízháztartásáért.

természetesen, a  MINŐSÉGI TÁPLÁLÉK BEVITEL melett érvényesek, amit sok roid használó felejt el, és csodálkoznak hogy, miért vizessebb :-/-(-: miért van pocak... , 1pár ismerősöm  a tipikus nyári formára törexik a jó öreg propi-winny kombóval és melette megy a meki meg hasonló szemét kaják...szval minden a kaján múlik...

2009. Június 12. - 15:29:42
Válasz #368
Nem elérhető

masz


Köszi a sok segítséget remélem ha nektek lesz szükségetek segítségre ti is ezt kapjátok!!!!!!!

2009. Június 12. - 20:15:37
Válasz #369
Nem elérhető

atleeta


Köszönöm a kimerítő válaszokat.Nemtudnátok ajánlani vmi olyan oldalt/könyvet (magyarul) ahonnan olyan infokat tudok szerezni ami tényleg igaz is .Pl. Deca -> "Kevesen számolnak be nagyfokú vízvisszatartásról, mint például omnadren esetében" Susta->"A gyors tömegnövekedés arról árulkodik, hogy van vízvisszatartó hatása. Legalábbis több mint a deca durabolin-nak." bodybuilder.hu  :-\Szerintetek mivel lehetne vizesedés nélkül valódi izmot felszedni, persze normális kaja mellett. Susta + winstrol???
Masz: ne szedj anabolt, magában fölösleges.Én is szedtem nagy erő nagy izomtömeg míg szedtem.Utána meg plötty és max az erőből maradt egy kevéske.Sztem várj egy kicsit és inkább vmi szurit.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Június 12. - 20:15:37
Válasz #370
Nem elérhető

warren


Nemtudtam hol kérdezzem meg ezért itt tettem meg.Szal elég sokat olvastam utána neten de egyik helyen azt írják h a sustának van vízvisszatartó hatása a másik helyen meg azt írják h egyáltalán nincs.Decával ugyanez.Most akk mi az igazság??? :-\

Erre lehetne egy külön topik, ami jobban részletezi a különböző tesztoszteron készítmények hatását.
Alapvetően a tesztoszteron az tesztoszteron, függetlenül attól, hogy enantát, propionát, cipionát, decanoát stb..., vagy a több fajta keveréke, a sustanon. Mindegyik hatóanyaga ugyanaz a tesztoszteron. Ezt már sokan leírták.

Akkor miért van mégis, hogy az egyiknél azt mondják jó magyarosan, hogy "vizesít", a másik készítmény pedig nem?
Ennek lehet pár oka. Az egyik legfontosabb, hogy sok hozzánemértő felhasználó "anti-ösztrogén" nélkül használja a tesztoszteront sok esetben. (Aromatáz-gátló és ösztrogén receptor blokkoló nélkül). Ez egy alapvető hiba és így bármelyik tesztoszteron vizesíteni fog, nem csak a "szuszta".
A másik, ami egy valódi ok a vizesebb hatásra a sustanonnál például,(puffadtnak, definició nélkülinek tűnő izmok) szintén az anyagok nem pontos ismeretéből származik.
Az alapvető szabály az lenne, hogy kisebb dózisú tesztoszteron kúráknál a gyorsabb hatású tesztoszteron készítmények javasoltak, nagyobb dózisú tesztoszteronos kúránál a lassabb hatásúak.(csak durva adatként, kb.500mg/hét lenne a választóvonal.)
A lényeg, hogy a vérben mennyire egyenletes szinten van jelen a tesztoszteron mindenekelőtt és ennek a szabályozása(és ebből következően a többi hormon szabályozása). Amíg egy propionátnál pl. könnyen tudod szabályozni, a sustanonnál már nem ilyen egyszerű a dolog, mivel 4 különböző hatóidejű tesztoszteron van benne. De ha a sustanon helyesen van használva, figyelembevéve a hatóidőket, akkor az ugyanúgy nem vizesít, mint a többi tesztoszteron sem.
Erről nyitunk majd egy topikot...

A másik a Nandrolone decanoate. Szintén kevesen ismerik jól ezt az anyagot, amellett, hogy rengetegen használják.(Ha ezt az ANTSZ majmok, tisztelet a kivételnek, tudnák.  >:D )
A Deca vizesít! Legyen ez itt kőbe vésve. Akár jobban is, mint a tesztoszteron. Nem csak a progeszteron-ra gyakorolt hatása miatt, hanem azért, amit már korábban leírtam valahol, mert a nandrolone metabolitjai Aldosterone agonisták egy nem pontosan ismert módon. Az aldoszteron hormon pedig felel, több más mellett, a szervezet vízháztartásáért.

Tehát ha jól értem alapjában véve a tesztoszteron készítmények mindegyike "vizesít", de megfelelő anti-ösztrogénnel használva ez valamelyest kiküszöbölhető.
Eddig a vízvisszatartás miatt eszembe sem jutott volna kipróbálni.
Természetesen a vízvisszatartás elkerülése miatt a vele elérhető szubjektív növekedés sem lesz olyan mértékű.
Jól gondolom?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 15. - 19:33:52
Válasz #371
Nem elérhető

skhm


Sziasztok!volna egy kérdésem másfél hónappal ezelőtt belevágtam egy susta kúrába első héten belevágtam 500mg-ba(lehet rossz ötlet volt) rosszul lettem tőle ezért letettem róla következő hétenn még benyomtam 1 sustát h azért valamiféle levezetése legyen a dolognak(lehet rossz ötlet volt)!azt szeretném kérdeni hogy igy a 3*250 es susta utánn is kell hcg?mert én nem nyomtam!lehet ebbol valami?nem tudom ez ettől lehet e de azóta nagyon viszaestem kilom az majdnem ugyan anyi mint voltam de izomba viszamentem!esetleg kellene még most nyomnom hcg?biztos ami boztos?vagy már nem?
reméllem tudtok nekem valami hasznosan irni!Előre is KÖSZÖNÖM!

2009. Június 15. - 19:37:02
Válasz #372
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!volna egy kérdésem másfél hónappal ezelőtt belevágtam egy susta kúrába első héten belevágtam 500mg-ba(lehet rossz ötlet volt) rosszul lettem tőle ezért letettem róla következő hétenn még benyomtam 1 sustát h azért valamiféle levezetése legyen a dolognak(lehet rossz ötlet volt)!azt szeretném kérdeni hogy igy a 3*250 es susta utánn is kell hcg?mert én nem nyomtam!lehet ebbol valami?nem tudom ez ettől lehet e de azóta nagyon viszaestem kilom az majdnem ugyan anyi mint voltam de izomba viszamentem!esetleg kellene még most nyomnom hcg?biztos ami boztos?vagy már nem?
reméllem tudtok nekem valami hasznosan irni!Előre is KÖSZÖNÖM!
Semmi bajod nem lesz, csak többet ne csinálj ilyet! Mert rossz ötlet volt...

Próbálj ki természetes tesztoszteron fokozókat:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=17
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 15. - 19:40:58
Válasz #373
Nem elérhető

skhm


köszi a gyors válaszod!

2009. Június 15. - 19:49:10
Válasz #374
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemtudtam hol kérdezzem meg ezért itt tettem meg.Szal elég sokat olvastam utána neten de egyik helyen azt írják h a sustának van vízvisszatartó hatása a másik helyen meg azt írják h egyáltalán nincs.Decával ugyanez.Most akk mi az igazság??? :-\

Erre lehetne egy külön topik, ami jobban részletezi a különböző tesztoszteron készítmények hatását.
Alapvetően a tesztoszteron az tesztoszteron, függetlenül attól, hogy enantát, propionát, cipionát, decanoát stb..., vagy a több fajta keveréke, a sustanon. Mindegyik hatóanyaga ugyanaz a tesztoszteron. Ezt már sokan leírták.

Akkor miért van mégis, hogy az egyiknél azt mondják jó magyarosan, hogy "vizesít", a másik készítmény pedig nem?
Ennek lehet pár oka. Az egyik legfontosabb, hogy sok hozzánemértő felhasználó "anti-ösztrogén" nélkül használja a tesztoszteront sok esetben. (Aromatáz-gátló és ösztrogén receptor blokkoló nélkül). Ez egy alapvető hiba és így bármelyik tesztoszteron vizesíteni fog, nem csak a "szuszta".
A másik, ami egy valódi ok a vizesebb hatásra a sustanonnál például,(puffadtnak, definició nélkülinek tűnő izmok) szintén az anyagok nem pontos ismeretéből származik.
Az alapvető szabály az lenne, hogy kisebb dózisú tesztoszteron kúráknál a gyorsabb hatású tesztoszteron készítmények javasoltak, nagyobb dózisú tesztoszteronos kúránál a lassabb hatásúak.(csak durva adatként, kb.500mg/hét lenne a választóvonal.)
A lényeg, hogy a vérben mennyire egyenletes szinten van jelen a tesztoszteron mindenekelőtt és ennek a szabályozása(és ebből következően a többi hormon szabályozása). Amíg egy propionátnál pl. könnyen tudod szabályozni, a sustanonnál már nem ilyen egyszerű a dolog, mivel 4 különböző hatóidejű tesztoszteron van benne. De ha a sustanon helyesen van használva, figyelembevéve a hatóidőket, akkor az ugyanúgy nem vizesít, mint a többi tesztoszteron sem.
Erről nyitunk majd egy topikot...

A másik a Nandrolone decanoate. Szintén kevesen ismerik jól ezt az anyagot, amellett, hogy rengetegen használják.(Ha ezt az ANTSZ majmok, tisztelet a kivételnek, tudnák.  >:D )
A Deca vizesít! Legyen ez itt kőbe vésve. Akár jobban is, mint a tesztoszteron. Nem csak a progeszteron-ra gyakorolt hatása miatt, hanem azért, amit már korábban leírtam valahol, mert a nandrolone metabolitjai Aldosterone agonisták egy nem pontosan ismert módon. Az aldoszteron hormon pedig felel, több más mellett, a szervezet vízháztartásáért.

Tehát ha jól értem alapjában véve a tesztoszteron készítmények mindegyike "vizesít", de megfelelő anti-ösztrogénnel használva ez valamelyest kiküszöbölhető.
Eddig a vízvisszatartás miatt eszembe sem jutott volna kipróbálni.
Természetesen a vízvisszatartás elkerülése miatt a vele elérhető szubjektív növekedés sem lesz olyan mértékű.
Jól gondolom?

A vizesítő tulajdonsága nem is biztos ám hogy annyira rossz dolog, hisz a fehérje hamarabb be tud jutni a sejtbe, az izomsejt nagyobbat tud tágulni, és nem utolsó sorban az ízületek is hálásak érte. Tömegeléskor szerintem nem ezzel kell foglalkozni, ha rendben van a kaja, és megy mellé antiösztrogén/aromatázgátló, akkor nem lesz rossz a végeredmény  ;)