2024. Május 07. - 01:33:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2009. Július 19. - 14:38:09
Válasz #390
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
heló,egy sustsnon+stanozolol kúra?elsőre jó ötlet?
Tudod,hogy mi a jó ötlet azoknak az embereknek akik fiatalok és nem használtak soha semmilyen szteroidot?
Max a PCT+Tbomb2-magas saját tesztoszteronszintet produkál,erő,étvágy,vízvisszatartás,zsírosodás nélkül(jó repsze ha 2 IFApaltó szénhidrátot megeszel egy nap,akkor zsírosodni fogsz :)).
Nem kell érteni hozzá,követed a szedési útmutatót,nem kell levezetőkúra,amit sokan elba..nak,mert a saját tesztótermelésédet növeli drámaian.
Annál magasabb hormonszint,amit ez a 2 termék produkál,egy nem versenyző hobbigyúrósnak elégnek kell lennie.
Ja.......meg ne akarjál 2 nap alatt nagy lenni,mert nem fog menni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 19. - 15:04:16
Válasz #391
Nem elérhető

szikla33


köszi,sajnos már nemvagyok fiatal,38.próbáltam már jó pár anyagot,és tornázok már több mint 10 éve.
g

2009. Július 19. - 15:08:17
Válasz #392
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
köszi,sajnos már nemvagyok fiatal,38.próbáltam már jó pár anyagot,és tornázok már több mint 10 éve.

A 38 már nem fiatal???? Ha így gondolod az már régen rossz.

2009. Július 19. - 15:09:12
Válasz #393

Torony

Vendég
köszi,sajnos már nemvagyok fiatal,38.próbáltam már jó pár anyagot,és tornázok már több mint 10 éve.

A 38 már nem fiatal???? Ha így gondolod az már régen rossz.

akkor torna helyett próbálkozz a súlyzós edzéssel első körben! ;D

2009. Július 19. - 15:11:54
Válasz #394
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
köszi,sajnos már nemvagyok fiatal,38.próbáltam már jó pár anyagot,és tornázok már több mint 10 éve.

"heló,egy sustsnon+stanozolol kúra?elsőre jó ötlet?" akkor most még sem az első?  ;D

2009. Július 19. - 16:11:54
Válasz #395
Nem elérhető

szikla33


másodszorra is jó ötlet ;D de mégis az első lessz.
g

2009. Július 19. - 18:03:54
Válasz #396
Nem elérhető

tomasz


köszi,sajnos már nemvagyok fiatal,38.próbáltam már jó pár anyagot,és tornázok már több mint 10 éve.
Szerintem szikla33 nevű sportárs szlovákiai magyar.Ezt arra alapozom,hogy nekem is vannak munkatársaim erről a vidékről és ők is szokták kérdezni:Tami,voltál tegnap tornászni? ;D
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 19. - 20:20:50
Válasz #397
Nem elérhető

szikla33


Szevasz Tomasz,eltaláltad.A gúnyhatáron túlról.
g

2009. Július 20. - 12:29:12
Válasz #398
Nem elérhető

hrcak


heló,egy sustsnon+stanozolol kúra?elsőre jó ötlet?

Elsőre javasolnék egy tesztet. Ez egy minimum teszt. 15 dkg rizs főzve, 20 dkg csirkemell natúr, 25 dkg vegyes saláta. Ez egy alap anabolikum. Ebből vegyél be naponta háromszor+egyél még min 2 alkalommal valami más de hasonló anabolikumot. Ez egy nap. Csinálj egy 8 hetes kúrát ebből napi 4-5 liter vízzel bevéve, és azután lássuk van e változás. Nincs az a test ami ennek hatására ne fejlődne.  @:-)

2009. Július 20. - 20:13:03
Válasz #399
Nem elérhető

gunnerboy


Sziasztok! Szeptemberben szeretnék egy naposim kúrát. Addig szeretnék minél több hasznos információt begyűjteni. 200 szemre gondoltam 6hét alatt. 1hét 1-6 szem 2.hét -5.hét 6 szem 6. hét pedig vissza hatról. Utána visszaállító kúrának PCT gondoltam. A PCT-t már a 6. héten szedjem vagy csak a kúra után? Az érdekelne még, hogy kövérkésebb típusok 1 kúrától elhíznak, mivel ezt írja néhány site. Várom az információkat! Előre is köszi!

2009. Július 20. - 20:13:03
Válasz #400
Nem elérhető

szikla33


Ezt mind szoktam,víz helyett tejet iszom.De elég kemény a munkám+súlyzózás ;D,lehet sokkal többet kéne ennem.
g

2009. Július 21. - 22:13:59
Válasz #401
Nem elérhető

Maszat


heló,egy sustsnon+stanozolol kúra?elsőre jó ötlet?

az,h jó ötlet-e vagy sem,szubjektív...
Nekem bevált,ektomorf testalkattal 5g ch és 3 g fehérjével 7-8kg(CSAKMERT MINENKI KILOGRAMMOT AKAR TUDNI ;D)
Nagyja maradt 3hónapra rá,utána jött a 2.jó ötlet :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 21. - 22:15:19
Válasz #402
Nem elérhető

Maszat


Ezt mind szoktam,víz helyett tejet iszom.De elég kemény a munkám+súlyzózás ;D,lehet sokkal többet kéne ennem.

a tej meg 1 fos.
még a házi is!
borjúknak lett tervezve,nem embereknek!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 22. - 13:55:46
Válasz #403
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok! Szeptemberben szeretnék egy naposim kúrát. Addig szeretnék minél több hasznos információt begyűjteni. 200 szemre gondoltam 6hét alatt. 1hét 1-6 szem 2.hét -5.hét 6 szem 6. hét pedig vissza hatról. Utána visszaállító kúrának PCT gondoltam. A PCT-t már a 6. héten szedjem vagy csak a kúra után? Az érdekelne még, hogy kövérkésebb típusok 1 kúrától elhíznak, mivel ezt írja néhány site. Várom az információkat! Előre is köszi!
Mint itt mindenki, én is azt mondom h ne szedj naposimot.Előbb tedd rendbe a kajálásod, edzz rendesen,és pihenj eleget.De ha mégis szedni akarod akkor felejtsd el a piramisos szedést mert értelmetlen.Ha rendbe van az étkezésed akkor nem fogsz elhízni tőle.Kúra után 2-3 hétig napi 25mg Nolvadex.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 23. - 17:47:45
Válasz #404
Nem elérhető

szikla33


heló,egy sustsnon+stanozolol kúra?elsőre jó ötlet?

az,h jó ötlet-e vagy sem,szubjektív...
Nekem bevált,ektomorf testalkattal 5g ch és 3 g fehérjével 7-8kg(CSAKMERT MINENKI KILOGRAMMOT AKAR TUDNI ;D)
Nagyja maradt 3hónapra rá,utána jött a 2.jó ötlet :D

Köszi a választ,egy darabig csak ezt az egy ötletet akarom megpróbálni. ;D
g