2024. Május 06. - 13:33:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2009. Július 28. - 09:17:57
Válasz #420
Nem elérhető

szikla33


Taiger Pharma full Underground Pharma.
Vigyázz vele!!!!
Ha kínai termékekről akartok valamit, nekem van egy kínai barátom aki sűrűn jár haza, ő megmondja h melyiket lehet megvenni biztonsággal!!!

Mondanám , hogy Chuck Norris ... de Jackie Chan ? :D :D :D

Ez haláli !  ****:)))

Sajnos Nem Jackie Chan-t ismerem..... :-\
De h ti is tudjátok, mivel Hong-Kong-ban nem vonatkoznak a termékekre az "utánzásal,másolással" kapcsolatos törvények, ezért ott mindent még a gyógyszereket is lehet másolni, nálunk inkább a hamisítás szót használnám rá!!!!!

Hong-Kongból van az én Police és Ray-Ban napszemcsim is!!!UA mint az eredeti!!!Haver hozta, ő is Hong-Kongi.... ****:))) ****:))))))
Haver is masolt? ****:))) ;D

Lehet hisz minden kínai ugyan úgy néz ki.Ezek magukat is másolják.... :-! ****:)))


Már többen használták,ők mondták hogy nagyon jó.A díler is nagyban dolgozik ;Dnem érdeke átbaszni.Ettől még lehet hamis,semmi sem biztos,kiderül majd.Tennék fel képeket,csak nemtudom hogy kell ;D
g

2009. Július 28. - 09:45:37
Válasz #421
Nem elérhető

player


Szerintem mindíg arra kell törekedni hogy HG legyen az anyag.Testonál pedig lehet válogatni... nem egy drostanolon vagy boldenone.

2009. Július 28. - 13:28:27
Válasz #422
Nem elérhető

Yeti


Taiger Pharma full Underground Pharma.
Vigyázz vele!!!!
Ha kínai termékekről akartok valamit, nekem van egy kínai barátom aki sűrűn jár haza, ő megmondja h melyiket lehet megvenni biztonsággal!!!
A Taiger Pharma - s Stanáról van valakinek véleménye? A 10mg - os, 200db - os zacsiról beszélek. Eddig azt hallottam, jobb, mint a többi, de a fenti dolgot olvasva, gondoltam megkérdezem.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 30. - 10:30:18
Válasz #423
Nem elérhető

player


Taiger Pharma full Underground Pharma.
Vigyázz vele!!!!
Ha kínai termékekről akartok valamit, nekem van egy kínai barátom aki sűrűn jár haza, ő megmondja h melyiket lehet megvenni biztonsággal!!!
A Taiger Pharma - s Stanáról van valakinek véleménye? A 10mg - os, 200db - os zacsiról beszélek. Eddig azt hallottam, jobb, mint a többi, de a fenti dolgot olvasva, gondoltam megkérdezem.

De mitől lenne jobb pl egy Desma-s stanánál? Inkább SB vagy La vagy British Dispensary vagy Asia P

2009. Július 30. - 10:52:26
Válasz #424
Nem elérhető

leopard22


Sziasztok!


Szeretnék egy naposim kúriát csinálni. A segítségeteket kérem. Jó lenne ha valaki betonozna és valaki alapot ásna. Egy naposim kúriától megnövök? Vagy csak akkor ha én építem? Levezetés kell? Mert akkor utána építek egy lovardát is,de csak ha muszály ????... ????... ????... ????...     

 :-)(-:      Lehet inkább aludnom kéne?

2009. Augusztus 01. - 12:19:22
Válasz #425
Nem elérhető

sterol


Az első kúrámhoz kérnék segítséget.

napi 25mg stanozolol (5x5mg-os tabletták 3részre elosztva a nap folyamán) 6hétig
napi 3x0,02mg-os clenbuterol (piramisban szedve) 4hétig

A clenbuterolt az elejétől szándékozom szedni a stanozolol-lal. Gondolkodtam egy stanozolol-diabonol kúrán a végén clenbuterol levezetéssel, de mivel mindkettő 17-alfa-alkilált, ezért még tartok a májra nézve toxikus hatástól.

Véleményeket és tanácsokat szívesen meghallgatok.

2009. Augusztus 08. - 16:35:03
Válasz #426
Nem elérhető

AgeNT


Sziasztok!!
Hát elmesélem, hogy velem most éppen mi a helyzet.
Én 1,5 éve edzek naturálisan és eljutottam oda hogy nem nől a karom.
A karom 35-36 cm-nél megállt. :S
Vettem 200 db Naposimot (tudom szar meg minden de csak ez volt az embernek és nem akartam 3 hónapot várni az új cuccokra)
Már beszedtem kb 80 szemet és még nem jött semmi :S   2 hete szedem
Nem tom mi a baj lehet, hogy csak én vagyok türelmetlen vagy a szervezetem nem reagál.
Az étkezéssel semmi gond rendesen eszem iszom minden :S
Segítségeteket kérném hogy nem e tudnátok tippet adni mi lehet a baj vagy csak még nem hat.
Amúgy piramis szerűen szedem.
Most napi 6 szemnél tartok  ugy szedem. hogy reggel 2   dél fele 2 és este 2
Ha nem jó pls javítsatok ki   
Adjatok tanácsot hogy csináljam vagy mit nem csinálok jól   
Előre is Köszönöm !

2009. Augusztus 28. - 16:50:21
Válasz #427
Nem elérhető

tabiherceg


Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni mert még elég kezdö vagyok igy cuccos téren:) Szeretnék venni egy tömegelös kurát amely ezekböl állna: kb 220 szed Naposim, fehérje ......-es és creabomb. Az lenne a kérdésem h a naposim mellé még mit kellene szednem hogy jobban hasson. CSak az a helyzet hogy én a szuris dolgoktol félek, ezért csak tablettás dolgok jöhetnek szóba:S  Segitségeteket elöre is köszönöm!!!

2009. Augusztus 28. - 17:24:43
Válasz #428
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni mert még elég kezdö vagyok igy cuccos téren:) Szeretnék venni egy tömegelös kurát amely ezekböl állna: kb 220 szed Naposim, fehérje flytec-es és creabomb. Az lenne a kérdésem h a naposim mellé még mit kellene szednem hogy jobban hasson. CSak az a helyzet hogy én a szuris dolgoktol félek, ezért csak tablettás dolgok jöhetnek szóba:S  Segitségeteket elöre is köszönöm!!!


Ocsem mar a harmadik helyen olvasom ugyanazt toled!!!!!!  :-Đ
Szedd ossze magad haver, a napkot meg hagyd a picsaba! Ha szarsz a tutol, akkor meg ne is koxoljal, csak kibasznal magaddal!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 28. - 17:37:56
Válasz #429
Nem elérhető

George


Jordan finom és nőies ;D

2009. Augusztus 28. - 17:46:41
Válasz #430
Nem elérhető

zotja


teleTABIHERCEG  ;D

2009. Augusztus 28. - 17:48:56
Válasz #431
Nem elérhető

tabiherceg


Bocsi de akkor honnan kérjek segitséget , ha nem töletek:S
Én csak érdeklödni szeretnék a "nagyoktol":

2009. Augusztus 28. - 17:50:52
Válasz #432
Nem elérhető

atleeta


Szerintem elég érthető volt hogy hagyd a napót a picsába.Olvasgass egy kicsit  ?:-) és rájösz te is
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 28. - 17:53:36
Válasz #433
Nem elérhető

Rob


tabiherceg: Hány kg vagy?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 28. - 17:55:59
Válasz #434
Nem elérhető

Jordan


Bocsi de akkor honnan kérjek segitséget , ha nem töletek:S
Én csak érdeklödni szeretnék a "nagyoktol":

Ha mar mindenkepp koxolni akarsz, akkor kozd le a tutol valo felemet!
A napot meg felejtsd el. Meg miert 220?
Mi vagy te? Valami villanyszerelo?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)