2024. Május 06. - 14:15:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 58 vendég van a témában

2009. Augusztus 29. - 22:39:22
Válasz #450

B1ll4

Vendég
Ahogy idöm engedi napi4-5 ször eszem, ez mellett éjszaka 12 órát biztonsági örködöm, de ott rendbe tudom tartani a kaját ugy ahogy, nappal meg pihenek majd a melo elött pedig edzek.
ha éjszaka élsz, az töblet energiát kíván a szervezetedtöl, ahogy látom szálkás alkat vagy, én a helyedben legalább 150-200 gramm fehérjét, és 400-500 gramm lassú felszívódású szénhidrátot vinnék be, esetelg edzés után 50-60 gyorsat is!
emellé egy vitamin, és ásványi anyag pack, és egy jó erős fehérje, mondjuk Dymatize Elite whey... így már fejlödnél hiddel ;)
de ezt most nem értem, miért kellene több energia  ????... hát nappal alszol, és éjjel meló, ugyanaz, csak megvan fordítva, tökmind1, mikor alszol, és mikor vagy fent, a lényeg, h rendszeres legyen... vagy hülye vagyok, mert most annak érzem magam  ????...
 ;-oo-;

Ez az éjjeli kúra , amúgy arra kell figyelni , hogy vannak kifejezetten éjszaka aktiválódó szteroidok , meg vannak igazi nappali anyagok !  !+"%

2009. Augusztus 29. - 23:18:18
Válasz #451
Nem elérhető

parrre



Ez az éjjeli kúra , amúgy arra kell figyelni , hogy vannak kifejezetten éjszaka aktiválódó szteroidok , meg vannak igazi nappali anyagok !  !+"%

A Napos-im nevű tablettát pl. éjjel nem szabad szedni ...  !+"% !+"%

2009. Augusztus 29. - 23:32:32
Válasz #452
Nem elérhető

Rob


Előttem sokan leírták,hogy kevés a fehérje és a ch is. 100-120g elég kevés,minimum 150-200g között kellene. Szénhidrátból meg minimum egyél meg 300gramm főtt rizst,reggelire 150g zabot,edzés után 50g egyszerű ch-t.
" Izom tápanyaból lesz,nem hatóanyagból" by Steve Namat 8-) 8-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 30. - 00:45:43
Válasz #453
Nem elérhető

fastor


Ahogy idöm engedi napi4-5 ször eszem, ez mellett éjszaka 12 órát biztonsági örködöm, de ott rendbe tudom tartani a kaját ugy ahogy, nappal meg pihenek majd a melo elött pedig edzek.
ha éjszaka élsz, az töblet energiát kíván a szervezetedtöl, ahogy látom szálkás alkat vagy, én a helyedben legalább 150-200 gramm fehérjét, és 400-500 gramm lassú felszívódású szénhidrátot vinnék be, esetelg edzés után 50-60 gyorsat is!
emellé egy vitamin, és ásványi anyag pack, és egy jó erős fehérje, mondjuk Dymatize Elite whey... így már fejlödnél hiddel ;)
de ezt most nem értem, miért kellene több energia  ????... hát nappal alszol, és éjjel meló, ugyanaz, csak megvan fordítva, tökmind1, mikor alszol, és mikor vagy fent, a lényeg, h rendszeres legyen... vagy hülye vagyok, mert most annak érzem magam  ????...
 ;-oo-;
leht,hogy ez tévinformáció, de én úgy olvastam valahol, hogy a szervezet, mivel nappali élölények vagyunk, ezért sokkal nehezebb neki éjje létezni mint nappal,és ehhez töbletnafta köl.
nemtudomelmagyarázni jobban, majd rákeresek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 14. - 08:38:06
Válasz #454
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Ez az éjjeli kúra , amúgy arra kell figyelni , hogy vannak kifejezetten éjszaka aktiválódó szteroidok , meg vannak igazi nappali anyagok !  !+"%

A Napos-im nevű tablettát pl. éjjel nem szabad szedni ...  !+"% !+"%
Főleg azoknak akik alszanak éjjel,mert félrenyelhetik,és egyből ott a baj(szteroid mellékhatás) !+"% ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 16. - 21:41:13
Válasz #455
Nem elérhető

badedazel


Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodó elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag:
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex, T-Bomb + Shamr-X stbstb....

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azthiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

2009. November 01. - 21:49:53
Válasz #456
Nem elérhető

jrk



A tapasztaltabb kollegákhoz lenne egy kérdésem.


Mit gondoltok a clomiphene hatásáról kúra alatt? Teszem azt, egy moderált mennyiségű tesztoszteron kúra közben napi 50mg Provironnal karöltve mennyire lehet hatásos a gyno megelőzésében? Tudom, hogy a tamoxifen jelentősen kisebb dózisban elvégzi a munkát, de nem tolerálom jól ezt a hatóanyagot, és tartok tőle, hogy a jövőben (amennyiben újból koxolásba kezdek) nélkülöznöm kell.

2009. November 01. - 23:06:11
Válasz #457
Nem elérhető

Maszat


miért nem tolerálod jól?

hangulat vagy látás problémák??

nekem kis látászavart okoz, amikor clotilbegylt is szedtem mellé levezetésnél (zsömlét zsemlével...)akkor mégdurvábban előjött.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 10:57:18
Válasz #458
Nem elérhető

jrk




Ahogy elkezdtem szedni, egy héten belül tiszta ödéma lett mindkét lábam, és olyan helyeken kezdtem el dagadni, ahol eddig soha (a mellem környékén nagy, kiterjed puha duzzanat, ami a szedést követő 1-2 hónapon belül leapadt, stb.). A tamoxifennel, és még az újabb generációs SERM-ekkel is csak annyi a bajom, hogy segíthetik a vérrögképződést, amire nekem elméletileg fokozott hajlamom van. Elméletileg ugyanez igaz lehet a clomiphene-re is, lévén, hogy nagyon hasonló elven működik... de pl. a Clostilbegyt betegtájékoztatójában nem említenek erre vonatkozóan semmit, ugyanakkor ha szétnézek a neten, azért ennél a hatóanyagnál is szóbakerül mint lehetséges mellékhatás. Ezért gondoltam, hogy esetleg jobb választás lenne a clomiphene (csak ebből az aspektusból nézve, hatékonyság szempontjából nyilván nem), de most már magam is kezdek rájönni, hogy ez valószínűleg hülyeség.

Az a baj, hogy még ha a Proviron aromatázgátlóként 100%-ban is megállná a helyét (amire azért nem alapoznék, mert mint ahogyan írtad Maszat, neked még a Proviron és a Zita mellet IS érzékeny lett a cickó), kúra után akkor is kellene a HCG mellé vagy ez, vagy az.




2009. November 02. - 11:04:07
Válasz #459
Nem elérhető

God Vazzeg




Ahogy elkezdtem szedni, egy héten belül tiszta ödéma lett mindkét lábam, és olyan helyeken kezdtem el dagadni, ahol eddig soha (a mellem környékén nagy, kiterjed puha duzzanat, ami a szedést követő 1-2 hónapon belül leapadt, stb.). A tamoxifennel, és még az újabb generációs SERM-ekkel is csak annyi a bajom, hogy segíthetik a vérrögképződést, amire nekem elméletileg fokozott hajlamom van. Elméletileg ugyanez igaz lehet a clomiphene-re is, lévén, hogy nagyon hasonló elven működik... de pl. a Clostilbegyt betegtájékoztatójában nem említenek erre vonatkozóan semmit, ugyanakkor ha szétnézek a neten, azért ennél a hatóanyagnál is szóbakerül mint lehetséges mellékhatás. Ezért gondoltam, hogy esetleg jobb választás lenne a clomiphene (csak ebből az aspektusból nézve, hatékonyság szempontjából nyilván nem), de most már magam is kezdek rájönni, hogy ez valószínűleg hülyeség.

Az a baj, hogy még ha a Proviron aromatázgátlóként 100%-ban is megállná a helyét (amire azért nem alapoznék, mert mint ahogyan írtad Maszat, neked még a Proviron és a Zita mellet IS érzékeny lett a cickó), kúra után akkor is kellene a HCG mellé vagy ez, vagy az.





Dobj novedex xt-t emelt adagolással, készenlétben tartod a tamoxit, és meglátod..  ::)

2009. November 02. - 11:08:17
Válasz #460
Nem elérhető

jrk




Köszi a választ neked is, God!

Egyébként egy hosszabb tesztoszteronban gondolkodom, enantátban, esetleg Sustanon, amivel meg csak annyi a probléma, ha baj van, akkor még kb. 3 hétig az is lesz :)

Nálad ez bevált?

2009. November 02. - 11:32:23
Válasz #461
Nem elérhető

God Vazzeg




Köszi a választ neked is, God!

Egyébként egy hosszabb tesztoszteronban gondolkodom, enantátban, esetleg Sustanon, amivel meg csak annyi a probléma, ha baj van, akkor még kb. 3 hétig az is lesz :)

Nálad ez bevált?

Mindenki tudja hogy én nem használok ilyen "szereket"  o:)
Mivel a tamoxi kiesik, ezért valamivel mindenképp le kell vinned az ösztrot. Novedex xt az egyik legerősebb ilyen, ezért ha alternatívát keresel, szerintem ez érdekes lehet  ;)

2009. November 02. - 12:06:19
Válasz #462
Nem elérhető

jrk




...az ismerősöd, aki ilyeneket használ, esetleg hatékonyabbnak találja a Provironnál?  ????...

2009. November 02. - 12:22:36
Válasz #463
Nem elérhető

Maszat


Én azt írtam,h provironnal(napi50mg)volt érzékeny, ha hozzácsaptam 10mg tamoxifent- vagy zita mind1 akkor már nem.

De csak magával provironnal az volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 12:28:58
Válasz #464
Nem elérhető

jrk




Belőlem napi 20mg váltotta ki a nemkívánatos mellékhatásokat. Lehet, hogy a felére redukálva nem lenne olyan gáz, és jobban tolerálnám.

Kúra után a 10mg viszont biztos, hogy kevés lenne a HCG mellé.