2024. Május 06. - 16:03:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2009. November 02. - 14:45:06
Válasz #465
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


Ahogy elkezdtem szedni, egy héten belül tiszta ödéma lett mindkét lábam, és olyan helyeken kezdtem el dagadni, ahol eddig soha (a mellem környékén nagy, kiterjed puha duzzanat, ami a szedést követő 1-2 hónapon belül leapadt, stb.). A tamoxifennel, és még az újabb generációs SERM-ekkel is csak annyi a bajom, hogy segíthetik a vérrögképződést, amire nekem elméletileg fokozott hajlamom van. Elméletileg ugyanez igaz lehet a clomiphene-re is, lévén, hogy nagyon hasonló elven működik... de pl. a Clostilbegyt betegtájékoztatójában nem említenek erre vonatkozóan semmit, ugyanakkor ha szétnézek a neten, azért ennél a hatóanyagnál is szóbakerül mint lehetséges mellékhatás. Ezért gondoltam, hogy esetleg jobb választás lenne a clomiphene (csak ebből az aspektusból nézve, hatékonyság szempontjából nyilván nem), de most már magam is kezdek rájönni, hogy ez valószínűleg hülyeség.

Az a baj, hogy még ha a Proviron aromatázgátlóként 100%-ban is megállná a helyét (amire azért nem alapoznék, mert mint ahogyan írtad Maszat, neked még a Proviron és a Zita mellet IS érzékeny lett a cickó), kúra után akkor is kellene a HCG mellé vagy ez, vagy az.





Dobj novedex xt-t emelt adagolással, készenlétben tartod a tamoxit, és meglátod..  ::)
Szerintem hallgass God komára :), ha gondod van a tamoxival valószínűleg ezzel nem lesz.
Teljesen más elven működik...este lefekvés előtt, vagy ha neked kényelmesebb reggel dobjál 3 kapszulát.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 02. - 20:51:26
Válasz #466
Nem elérhető

God Vazzeg




...az ismerősöd, aki ilyeneket használ, esetleg hatékonyabbnak találja a Provironnál?  ????...

A provironnál nem, a tamoxinál se... Teljesen másmilyen a hatása, valahogy komplexebb. A tamoxira hasonlít, de nem annyira erős. Lehet hogy ez neked pont nem is lenne baj, ezért írtam hogy toljad emelt adagolással a novedex xt-t, és ha rendetlenkedik a bimbó, akkor akár fél szem tamoxi pluszba, és tuti nem lesz gondod. Kúra után a provi felesleges szvsz  /:-)

2009. November 02. - 22:36:46
Válasz #467
Nem elérhető

jrk




Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt. Bár előbbi nyilván nem érvényesül annyira pont egy tesztoszteronkúra alatt.. :azn:


A Proviront kúra alatt szedném, kúra után nem terveztem, hiszen semmi értelme nem lenne.*

"kúra után akkor is kellene a HCG mellé vagy ez, vagy az."  -gondolom emiatt írtad, itt az én fogalmazásom volt hiányos, "ez vagy az" alatt clomiphene-t vagy a tamoxifent értettem. :)


*mostanában viszont van egy olyan beteges elgondolásom a Provironnal kapcsolatban, hogy kúra után egy mérsékelt 25-50mg-os adagolással lehetne játszadozni, egyfelől, hogy megküldje egy kicsit a libidót, másfelől elméletileg segíthet egy kicsit javítani az általános közérzeten. Egy kúra utáni alacsony természetes androgénszint mellett adhatna egy kis plusz lökést, nem? Félre ne értsetek, egyáltalán nem gondolom, hogy a Proviron szedésének lenne jelentősége pozitív értelemben a felépülés szempontjából, sőt, egyértelmű, hogy lassítaná... viszont az a hír járja újfent, hogy a Proviron csak nagyon kis mértékben HPTA-szupresszív, és ez a hatás érzékelhetően csak 100-150mg-os (szed egyáltalán valaki ennyit?) napi dózisoknál jelentős. Így tehát lehet, hogy néhány héttel lassítaná a kúra utáni felépülést, viszont segíthetne leküzdeni a kúra utáni letargiát, nyomottságot, gyenge libidót, ami véleményem szerint ennyit megér.


Mindez csak egy felvetés a részemről.

Erről mi a véleményed, God Master?

2009. November 02. - 23:11:46
Válasz #468
Nem elérhető

Maszat


sztem ha a levezetés topicot átolvasod akkor tuti találsz rá választ,h miért ne proviront szedj levezetésnél.Efit elég sokat írt a témában, Én is át fogom megint olvasni.Már csak azért is mert érdekel a dolog, és szükségem is lesz még azokra az infókra.

Kúra utáni libidó és közérzet növelésre  vannak más, legális készítmények.pl PCT és T-bomb II.Ezt anno Steve ajánlotta, 1 levezetéssel kapcsolatos kérdésemre adott válaszában.

És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:13:30
Válasz #469
Nem elérhető

Jordan



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:17:41
Válasz #470
Nem elérhető

Maszat



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:20:55
Válasz #471
Nem elérhető

Jordan



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másréászt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 

Egyreszt kabbe, mert segiteni akartam. Masreszt akkor meg elarulom hogy a NOVEDEX abszolute leviszi a libidot, es nem is fasza tole az ember kozerzete, de te is tudnad, ha esetleg a steroidtopicon kivul mast is hajlando lennel olvasni.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:23:27
Válasz #472
Nem elérhető

Maszat


sztem Én nem bunkóztam...

az,h Én mit olvasok rámtartozik.sok fórumot olvasok ahol hozzászólok más témákhoz, csakhogy ott nincs szteroidfórum, itt pedig van.
 :-p
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:25:28
Válasz #473
Nem elérhető

Jordan


sztem Én nem bunkóztam...

az,h Én mit olvasok rámtartozik.sok fórumot olvasok ahol hozzászólok más témákhoz, csakhogy ott nincs szteroidfórum, itt pedig van.
 :-p


Leszarom hogy bunkoztal vagy nem, ha egyszer hazamegyek majd megbeszeljuk ezt, a seggedet meg a fiudnak mutogasd
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:27:54
Válasz #474
Nem elérhető

Maszat


sztem Én nem bunkóztam...

az,h Én mit olvasok rámtartozik.sok fórumot olvasok ahol hozzászólok más témákhoz, csakhogy ott nincs szteroidfórum, itt pedig van.
 :-p


Leszarom hogy bunkoztal vagy nem, ha egyszer hazamegyek majd megbeszeljuk ezt, a seggedet meg a fiudnak mutogasd

erdélyből?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:30:36
Válasz #475
Nem elérhető

Jordan


sztem Én nem bunkóztam...

az,h Én mit olvasok rámtartozik.sok fórumot olvasok ahol hozzászólok más témákhoz, csakhogy ott nincs szteroidfórum, itt pedig van.
 :-p


Leszarom hogy bunkoztal vagy nem, ha egyszer hazamegyek majd megbeszeljuk ezt, a seggedet meg a fiudnak mutogasd

erdélyből?


 ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:33:08
Válasz #476
Nem elérhető

Maszat


sztem Én nem bunkóztam...

az,h Én mit olvasok rámtartozik.sok fórumot olvasok ahol hozzászólok más témákhoz, csakhogy ott nincs szteroidfórum, itt pedig van.
 :-p


Leszarom hogy bunkoztal vagy nem, ha egyszer hazamegyek majd megbeszeljuk ezt, a seggedet meg a fiudnak mutogasd

erdélyből?


 ????...

írtad,h ha 1x hazajössz...gondolom most kint vagy külföldön, kérdeztem,h Erdélyben?? ;D
 Neked pedig majd a Te fiud bekapja... :-)-
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:37:15
Válasz #477
Nem elérhető

Jordan




írtad,h ha 1x hazajössz...gondolom most kint vagy külföldön, kérdeztem,h Erdélyben?? ;D



Ha neked kulfoldrol egybol erdely jut eszedbe, ez valoszinuleg a szarmazasodbol ered  :-)!
Mivel en nem mutattam f@szt es nincs is fium, ellentetben te a segget mutattal nekem, igy szerintem kettonk kozul inakabb benned van a buzihajlam, ha gondolod van erre is itt egy topic, majd nez korul ott is, biztos tetszeni fog
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:39:11
Válasz #478
Nem elérhető

Maszat




írtad,h ha 1x hazajössz...gondolom most kint vagy külföldön, kérdeztem,h Erdélyben?? ;D



Ha neked kulfoldrol egybol erdely jut eszedbe, ez valoszinuleg a szarmazasodbol ered  :-)!


nem, a stílusodból gondoltam ;D

Azt hiszem Te írtad,h cumizzalak le, biztos hiányzik már nagyon a fiud...miért nem vitted ki Magaddal ????...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:39:38
Válasz #479
Nem elérhető

jrk




SRÁCOK, NYUGI!


Maszat, Jordan jól értette, tényleg a Novedex-re írtam. Én magam sosem szedtem, de rengeteg negatív visszajelzést hallottam róla az említett dolgokkal (libidó, közérzet) kapcsolatban. És tudom jól, hogy mire való a Proviron, sőt, azt is tudom, hogy kúra után semmi értelme szedni. Ez csak egy felvetés volt részemről, lévén, hogy korábban fingom sem volt róla, mennyire HPTA-szupresszív, és a közelmúltban olvastam róla egy tanulmányt, miszerint csak csekély mértékben.
Innen jött az ötlet, meg a bb.com-ról, valamelyik forma kipróbálta ezt az eljárást, és leletekkel igazolta, hogy gyakorlatilag nem volt befolyással a kúra utáni hormonszintjeire és így a felépülésére, ugyanakkor jelentősen jobb közérzettel és libidóval vészelte át az utókúráját, mint korábban, amikor nem illesztette be ilyen módon a Proviront.

Kúra után a letargia és a csoffadt hímtag szar dolog, a Proviront pedig csak egy pluszként gondoltam, akár időszakonkénti kiegészítésként (amolyan "bridge-ing" szisztéma szerint). Hangsúlyozom, hogy nem aromatázgátlóként, mivel nincs minek az aromatizálódását meggátolni egy utókúrában. :)