2024. Május 06. - 19:22:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498714 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. November 02. - 23:41:23
Válasz #480
Nem elérhető

Jordan




írtad,h ha 1x hazajössz...gondolom most kint vagy külföldön, kérdeztem,h Erdélyben?? ;D



Ha neked kulfoldrol egybol erdely jut eszedbe, ez valoszinuleg a szarmazasodbol ered  :-)!


nem, a stílusodból gondoltam ;D

Azt hiszem Te írtad,h cumizzalak le, biztos hiányzik már nagyon a fiud...miért nem vitted ki Magaddal ????...

Olyan baratnom van amirol te max csak almodozhatsz, illetve bocsanat megsem, te fickokrol szoktal..... ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 02. - 23:41:38
Válasz #481
Nem elérhető

Maszat


PCT, T-bomb???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:42:23
Válasz #482
Nem elérhető

Gabe


A Novedexről én is olvastam, ergo az nem kox!

Amúgy pedig: Jordan vs. Maszat

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.msg88920#msg88920
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 02. - 23:43:35
Válasz #483
Nem elérhető

Maszat




írtad,h ha 1x hazajössz...gondolom most kint vagy külföldön, kérdeztem,h Erdélyben?? ;D



Ha neked kulfoldrol egybol erdely jut eszedbe, ez valoszinuleg a szarmazasodbol ered  :-)!


nem, a stílusodból gondoltam ;D

Azt hiszem Te írtad,h cumizzalak le, biztos hiányzik már nagyon a fiud...miért nem vitted ki Magaddal ????...

Olyan baratnom van amirol te max csak almodozhatsz, illetve bocsanat megsem, te fickokrol szoktal..... ::)

Nekem pont olyan van akiröl álmodozni szoktam, lehet,h ugyan az ????... ;D ;D

na jolvan elég...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 02. - 23:45:43
Válasz #484
Nem elérhető

God Vazzeg




Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt. Bár előbbi nyilván nem érvényesül annyira pont egy tesztoszteronkúra alatt.. :azn:


A Proviront kúra alatt szedném, kúra után nem terveztem, hiszen semmi értelme nem lenne.*

"kúra után akkor is kellene a HCG mellé vagy ez, vagy az."  -gondolom emiatt írtad, itt az én fogalmazásom volt hiányos, "ez vagy az" alatt clomiphene-t vagy a tamoxifent értettem. :)


*mostanában viszont van egy olyan beteges elgondolásom a Provironnal kapcsolatban, hogy kúra után egy mérsékelt 25-50mg-os adagolással lehetne játszadozni, egyfelől, hogy megküldje egy kicsit a libidót, másfelől elméletileg segíthet egy kicsit javítani az általános közérzeten. Egy kúra utáni alacsony természetes androgénszint mellett adhatna egy kis plusz lökést, nem? Félre ne értsetek, egyáltalán nem gondolom, hogy a Proviron szedésének lenne jelentősége pozitív értelemben a felépülés szempontjából, sőt, egyértelmű, hogy lassítaná... viszont az a hír járja újfent, hogy a Proviron csak nagyon kis mértékben HPTA-szupresszív, és ez a hatás érzékelhetően csak 100-150mg-os (szed egyáltalán valaki ennyit?) napi dózisoknál jelentős. Így tehát lehet, hogy néhány héttel lassítaná a kúra utáni felépülést, viszont segíthetne leküzdeni a kúra utáni letargiát, nyomottságot, gyenge libidót, ami véleményem szerint ennyit megér.


Mindez csak egy felvetés a részemről.

Erről mi a véleményed, God Master?

Azt gondolom erről, hogy androgént szedni levezetésben nagy hiba. Indokolná ha bármilyen aromatizálódás lehetne, esetleg magas adagolású deka kúra után tudom még elképzelni pár hétig, de semmi más esetben sem. Ha jó kúrát akarsz csinálni, a kúra elejére és/vagy közepére rakod az androgén cuccokat, a végére az anabolikusakat, persze a mennyiségekre figyelve. Az egyre nagyobb mennyiség, egyre androgénebb összetevőkkel a "régi iskola" témája, ma már nem állja meg a helyét. Ha libidót akarsz, azt a proviron nem adja meg, inkább pont elveszi, mivel az anabolikus/androgén egyensúly felbomlik, magában az androgén komponens csak gátol, de nem épít. Bár ez se igaz így, de nagy vonalakban fogadd el ezt a magyarázatot, így a legegyszerűbb. Ebből következőleg ha libidót akarsz, olyan cucc kell, ami a tesztoszteron termelésed beindulására hat, és a gátlást oldja, ez pedig a clostylbegit. Tádámm!  ;-oo-;

2009. November 02. - 23:54:05
Válasz #485
Nem elérhető

jrk





Köszi a véleményt, God! :)

2009. November 02. - 23:55:34
Válasz #486
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi a véleményt, God! :)

Jól mondod, ez csak egy vélemény, a sok közül  ***

2009. November 03. - 11:19:31
Válasz #487
Nem elérhető

George



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

2009. November 03. - 11:22:52
Válasz #488
Nem elérhető

darknight



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

Ezt sajnos csak megerősíteni tudom... :-\ Az új szlogen: "Novedex XT- A Libidó Killer"

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. November 03. - 11:29:14
Válasz #489

Akezdetfia

Vendég

És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

és hogyan sikerült visszaállítani normál állapotba?  :o

2009. November 03. - 11:32:50
Válasz #490
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

és hogyan sikerült visszaállítani normál állapotba?  :o

Miután elhagyod, visszaáll. Amúgy ez nem mindenkinél van igy, pl. én semmi változást nem vettem észre a libidómon, mikor használtam. Egyáltalán nem csökkentette le.

2009. November 03. - 11:33:58
Válasz #491
Nem elérhető

George



És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

és hogyan sikerült visszaállítani normál állapotba?  :o

Miután elhagyod, visszaáll. Amúgy ez nem mindenkinél van igy, pl. én semmi változást nem vettem észre a libidómon, mikor használtam. Egyáltalán nem csökkentette le.
Persze mert -1 nincsen, pisilni meg kell valahol, ezért nem húzódott vissza 8-} >:D

2009. November 03. - 11:34:54
Válasz #492
Nem elérhető

hopika


Nekem majd' mindegy hogy mi megy-mindig áll...így születtem...alapból magas a teszto szintem,részben ezért is szőrösödök,mint egy farkasember... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 03. - 11:36:54
Válasz #493
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

és hogyan sikerült visszaállítani normál állapotba?  :o

Miután elhagyod, visszaáll. Amúgy ez nem mindenkinél van igy, pl. én semmi változást nem vettem észre a libidómon, mikor használtam. Egyáltalán nem csökkentette le.
Persze mert -1 nincsen, pisilni meg kell valahol, ezért nem húzódott vissza 8-} >:D

Nekem szerencsére nem kell tiltott szerekhez nyúlnom, hogy legyen.  ;D Amúgy meg hugyozni tényleg kell, nincs mese.  :D

2009. November 03. - 11:37:48
Válasz #494

Akezdetfia

Vendég

És Novedex helyett nem nolvadexet akartál írni???




NEM!!!

1 részt nem Tőled kérdeztem, másrészt pedig nem hiszem,h a Novedexröl hallott ilyeneket:

"Valamiért fenntartásaim vannak a Novedex-szel kapcsolatban. Túl sok negatív visszajelzést hallottam róla egyfelől a libidóra gyakorolt negatív hatásával kapcsolatban, másfelől sokan panaszkodtak rossz közérzetről a szedése alatt."

ugyanis ilyen panaszokat eddig csak a noLvadexröl hallottam...

 
A Novedex tényleg ezeket csinálja, nekem még soha semmi nem verte le 0-ra a libidót, csak az 8-}

és hogyan sikerült visszaállítani normál állapotba?  :o

Miután elhagyod, visszaáll. Amúgy ez nem mindenkinél van igy, pl. én semmi változást nem vettem észre a libidómon, mikor használtam. Egyáltalán nem csökkentette le.

Akkor még szerencse hogy visszaáll magatál, lehet hülyeséget kérdezek de hallottam olyat hogy valamelyik szteroidtól el is szállhat fullra a libidó ez igaz lehet?