2024. Május 06. - 17:13:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498691 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2009. December 09. - 19:55:03
Válasz #525
Nem elérhető

atleeta


kb 4 honapja edzek de nem nagyon vettem észre változást...bár már olvastam hogy sokan nem tanácsolják hogy 18 éves gyerek kokszolni kezdjen mivel még fejlödésbe vagyok...
18 évesen a növit ajánlanám egy kis inzulinnal 2 naponta mehetne a susta is.Jah és jó sok vizet igyál mert akkor nősz ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 09. - 20:15:58
Válasz #526
Nem elérhető

Maszat


kb 4 honapja edzek de nem nagyon vettem észre változást...bár már olvastam hogy sokan nem tanácsolják hogy 18 éves gyerek kokszolni kezdjen mivel még fejlödésbe vagyok...
18 évesen a növit ajánlanám egy kis inzulinnal 2 naponta mehetne a susta is.Jah és jó sok vizet igyál mert akkor nősz ****:))))))

ismerek olyan embert aki saját elmondása szerint 17évesen kezdett dianabollal kb 60kiló volt.
Már elmult 30éves, azóta is kitartóan űzi a testépítést és ahhoz képest,h nem versenyez szerintem jól néz ki.
Ezt csak azért írom mert attól,h valaki fiatalon faszságot csinál nem biztos,h 1 seggfej és faszságot kell neki ajánlani **:))))*

Azt is mondta,h ha visszamenne az időben biztos nem úgy csinálná a dolgokat, de ez van mindenki a saját hibáibol tanul!
szugi:tanulj a srác "hibájából"  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 09. - 20:21:12
Válasz #527
Nem elérhető

atleeta


kb 4 honapja edzek de nem nagyon vettem észre változást...bár már olvastam hogy sokan nem tanácsolják hogy 18 éves gyerek kokszolni kezdjen mivel még fejlödésbe vagyok...
18 évesen a növit ajánlanám egy kis inzulinnal 2 naponta mehetne a susta is.Jah és jó sok vizet igyál mert akkor nősz ****:))))))

ismerek olyan embert aki saját elmondása szerint 17évesen kezdett dianabollal kb 60kiló volt.
Már elmult 30éves, azóta is kitartóan űzi a testépítést és ahhoz képest,h nem versenyez szerintem jól néz ki.
Ezt csak azért írom mert attól,h valaki fiatalon faszságot csinál nem biztos,h 1 seggfej és faszságot kell neki ajánlani **:))))*

Azt is mondta,h ha visszamenne az időben biztos nem úgy csinálná a dolgokat, de ez van mindenki a saját hibáibol tanul!
szugi:tanulj a srác "hibájából"  ;)

Szerintem hülye kérdésre, csak hülye válasszal leghet válaszolni.Mindenki azt csinál a testével amit akar, de ha azt se tudja mennyivel szedje akk sztem még inkáb ne nyúljon ilyen dolgokhoz, mert valószínű fogalma sincs róla , h miez, és elég szép ki károkat tehet magába.Nekem is van olían ismerősöm aki 16 évesen már naposimot szedett, csak ha 18 évesen már kokszol akk mit fog csinálni 25 évesen?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 09. - 20:31:10
Válasz #528
Nem elérhető

Kicsibors


Sosem értettem, hogy miért akar olyan ember koxolni, aki még naturálon semmit sem tett le az asztalra és abszolúte nem használta ki a saját teste lehetőségeit...  :-}
Szerintem sokkal többet el lehet érni akkor, ha valaki a "megfelelő" időben nyúl ezekhez a szerekhez.

2009. December 09. - 20:36:35
Válasz #529
Nem elérhető

atleeta


Sosem értettem, hogy miért akar olyan ember koxolni, aki még naturálon semmit sem tett le az asztalra és abszolúte nem használta ki a saját teste lehetőségeit...  :-}
Szerintem sokkal többet el lehet érni akkor, ha valaki a "megfelelő" időben nyúl ezekhez a szerekhez.
Én is erre próbáltam célozni ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 09. - 20:40:11
Válasz #530
Nem elérhető

Maszat


én meg arra,h vagy nem kell neki válaszolni, vagy ha valaki veszi a fáradságot akkor ne sustát ajánljon neki hanem írja le,h ne koxoljon.

ja,h ez már annyira unalmas?

akkor megint csak ott vagyunk,h nem kell válaszolni ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 09. - 22:19:00
Válasz #531
Nem elérhető

szugi


én értem amit mondotok..de már ugy veszem észre hogy nem növök a fehérjétöl meg a creatintol...igazábol már a tököm kivan hogy semmi változás kb 1 honapja ...lehet hogy keveset edzek(heti 5 alkalom,1-5 ora/nap)???? :-){

2009. December 09. - 22:19:00
Válasz #532
Nem elérhető

szugi


értem kösz az eddigi segitségeket...de amugy 4 honap allat fejlödtem valamilyen szinten (de nem sokat)és az uttobi egyhonapba ugy vettem észre hogy szinte nem is reagél a szervezetem a fehérjére meg a creatinra..(gondolkodtam és lehet az edzésel van baj(heti 5 nap,1.5ora/nap) 2 nap pihi...lehetséges hogy eza  gáz?mer szerintem az étkezésem az kifogástalan...rizsféléket meg tejtermékeket eszek dögivel meg a hust sem aprózom el..zöldséget nem annyira fogyasztok max levesekben...

2009. December 09. - 22:26:15
Válasz #533
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Így a képed alapján most megmondom, hogy a kajád nem, hogy nem kifogástalan...de gyanítom semmilyen. Ez nem bántás, ez 100%, hogy így van. 5 edzés nem kevés 1 héten, én is annyit megyek...sőt az első években 3-4-et edzettem 1 héten. Valószínűleg az edzésed sem okés még, mert évek kellenek, hogy kialakuljon a megfelelő izomérzet, agy-izom kapcsolat. De ez idővel kialakul, figyelni kell a gyakorlatok helyes kivitelezésére, és menni fog. A legfontosabb, amin most változtatnod kell, az az étrended. Aki nem fejlődik 4 hónap edzésmúlttal...ott valami nagyon nem oké. Ebben az időszakban kell fejlődnöd a leggyorsabban...soha nem fogsz ilyen ütemben fejlődni.  ;)

Nézelődj itt inkább:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=52

Rengeteg termékünk most nagyon jó áron van, sokkal többre fogsz vele menni, mintha gyógyszerhez nyúlnál.  ;)

Pl. MuscleTech - MassTech 8.900.- (ami neked egy tökéletes tömegnövelő lenne)  ;)

2009. December 09. - 22:35:42
Válasz #534
Nem elérhető

Gabe


mer szerintem az étkezésem az kifogástalan...rizsféléket meg tejtermékeket eszek dögivel meg a hust sem aprózom el..zöldséget nem annyira fogyasztok max levesekben...
Ezt részletezd nekünk, napi bontásban. A zöldségekre, élelmi rostokra pedig szüksége van a szervezetnek!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 09. - 23:02:13
Válasz #535
Nem elérhető

Milo


Szugi sztem te a szénhidráttal,kalóriával igencsak hadilábon állsz.
Riceman

2009. December 09. - 23:06:05
Válasz #536
Nem elérhető

Gabe


Lehet a rizsfélék alatt 2doboz milli tejberizst értett!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 09. - 23:07:33
Válasz #537
Nem elérhető

Rob


Ha nem változik a testösszetétel se negatív,se pozitív irányba akkor az étkezésen kell változtatni első sorba. Próbálj meg többet enni, napi 5-6 kaja. Reggelire mehet tojásrántotta(1-2sárgája)+teljeskiörlésű kenyér,puffasztott rizs,esetleg vmi gyümölcs, és mondjuk 1 marék dió mint zsírforrás+vitamin!
Másik alternatíva: Tömegnövelő+zabpehely,mazsola,banán stb stb...
Ezt követően legyen 3 főétkezés ami mindeképpen főtt kaja legyen sztem. Komplex szénhidrát(rizs,barna rizs,bulgur,főtt krumpli,durum tészta,hajdína) , Fehérje-Hús(Csirkemell,csirkecomb,pulyka,halak,marha)+rengeteg zöldség!!!( Nem TV Paprika ;D)
Edzés utánra válasz egy jó tömegnövelőt a Balu általal megadott linkből!
Alvás előtt meg sovány túró mondjuk,vagy esetleg halkonzerv(tonhaltörzs)
+ a megfelelő folyadékbevitel se utolsó dolog!
Persze ha most keveset ettél akkor ennyit nemfogsz tudni megenni egyből,de ha akarod menni fog! ;)
Az edzést is nyugodtan visszaveheted 3-4alkalomra. Minden eddz meg egy héten egyszer.Lábat is!!!
A kokszolást meg felejtsd el ennyi tudással már ne haragudj! ****)
Sok sikert! =/+'
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. December 09. - 23:16:21
Válasz #538
Nem elérhető

Maszat


nekem évek kellettek ahhoz,h rájöjjek az étkezésem 1 kalap sz@r.
ektomorfként gyors anyagcserével állandóan csak kudarc ért.
ugyan annyi kajával mint az edzőtársaim 10ed annyi eredményt értem el.azt láttam,h ugyan azokat a kiegészítőket szedem, ugyan annyi szendvicset eszek  ;D még anyu is ugyan azt főzi mint neki  ;D mégse megy a 80ba 6 míg az edzőtársam már 100ba nyomkodott.

aztán rendbe tettem a kaját és jöttek az eredmények, kurva lassan de jöttek!
az megint más kérdés,h akkora már annyira tele lett a tököm,h belevágtam.

most január óta megint nincs semmi és fasza kajával simán tudok fejlődni.
és megmondom őszintén az sem hiányzik,h tűket nyomkodjak magamba meg kétes eredetű sz@rokat.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 10. - 08:13:27
Válasz #539
Nem elérhető

Szabi


kb 4 honapja edzek de nem nagyon vettem észre változást...bár már olvastam hogy sokan nem tanácsolják hogy 18 éves gyerek kokszolni kezdjen mivel még fejlödésbe vagyok...

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el a szteroidokat 4 hónap edzés után!!!Nem tudom amúgy hogy hova sietsz itt évekről kell beszélni nem szaros hetekről meg hónapokról!!!Ha már most szteroidokhoz nyúlsz akkor később mit akarsz magaddal csinálni?Sok ember van így vele hogy van időszak mikor nem akar fejlődni de nem ez a megoldás!Ha már most letolod az első könnyebb kúrádat azt már késöbb a szervezeted meg sem érzi.
Ja és ahogy Balu kollégám mondja a kajád tuti hogy nem jó és valószínű az edzésed sem.Nézzél körül mert rengeteg féle,fajta tápkiegek van már amik nagyon jók és többre mész vele mint a kokszal.De a te életed, te döntsd el mit akarsz.


"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."